Jan Tuna: Češi vydáni na pospas čínským komunistům

Všichni, kteří právě v těchto dnech rozhodují o našich osudech, o nouzovém stavu, stojí v čele země a Ústředního krizového štábu, jsou nějakým způsobem zavázání nebo chcete-li napojeni na komunistickou Čínu.

Toto jsou tři hlavní.
Prezident. Premiér. A šéf Ústředního krizového štábu.
Zeman. Babiš. Prymula.

A tak ve středu V TICHOSTI VYŘADILI ČÍNU, odkud se po zatajování a lhaní tamních soudruhů a pronásledování lékařů, kteří na hrozbu upozorňovali a varovali, epidemie rozšířila po celé planetě (ne z Itálie, ne ze Španělska, ale z Číny) a kde je stále obrovské množství nakažených, umírají tu lidé a oficiálním číslům se po sérií lží nedá věřit, ZE SEZNAMU RIZIKOVÝCH ZEMÍ. TAKŽE MŮŽETE V KLIDU LETĚT DO ČÍNY, VRÁTIT SE ZPĚT A UŽ NEMUSÍTE DO KARANTÉNY A MŮŽETE NÁKAZU VESELE ROZNÁŠET PO CELÉ ZEMI.
Nesmíte ale do sousedního Německa, Polska, Slovenska, skoro nikam. Nebo musíte do karantény.

Tak si to pojďme zrekapitulovat:

1. PREZIDENT ZEMAN A JEHO LOUTKOVODIČI.
O jejich napojení na Čínu se nemá smysl rozepisovat. To dnes zná už i malé dítě, které zrovna nemůže chodit do školy.
Prezidentův čínský (už dlouhé měsíce ale nezvěstný) poradce. Lety do a z Číny. Sem a tam. A to i v době, kdy už celý svět věděl, jaký je to tam problém. Kšefty jsou ale kšefty. Fíčka jsou fíčka. Nejedlý, který v době, kdy už tady začínaly hony na lyžaře z Itálie, přiletěl z Číny a místo karantény si chodil po hospodách, je jen třešinkou na pořádně smrdícím žluto-rudém dortu…

2. PREMIÉR BABIŠ.
Jeho Agrofert si loni v létě v komunistické Číně napůjčoval obrovské peníze. Dluží tam okolo miliardy. Jedná se o největší strategickou investici Číny v České republice. Půjčka českému premiérovi.
Čínští soudruzi tak mají českého premiéra v hrsti. Drží ho, jak bych tak řekl, za část mužského těla, kde to bolí nejvíce. A tak jim nemůže moc odporovat. Stačí trošku přitlačit, třeba hrozbou splacení, a český premiér musí tančit tak, jak čínský soudruh píská…

Existuje větší ohrožení bezpečnosti země v zájmu cizí mocnosti, větší bezpečnostní riziko? Co myslíte? Neříká se tomu náhodou vlastizrada?…

3. ŠÉF ÚSTŘEDNÍHO KRIZOVÉHO ŠTÁBU PRYMULA. 

Obdivovaný a nedotknutelný. Jen se tak nějak nemluví a zapomíná na jeho čínský byznys v Hradci Králové. Právě v královéhradecké Fakultní nemocnici, které Prymula šéfoval, mělo vzniknout Centrum čínské medicíny. Za obrovské peníze čínské CEFC (ano, Tvrdík a spol.). Za více než čtvrt miliardy. Prymula vznik čínského centra tlačil. Jak by ne. Hádejte iniciály člena správní rady Nadačního fondu Tradiční čínské medicíny, přes který to vše frčelo? RM. Roman Prymula. Centrum v HK nakonec nevzniklo. A k nemalým ztrátám se Číňani nehlásí. Prý je máme zaplatit my Češi. Doktor Prymula také kandidoval do Senátu. Hádejte za koho. Za Zemanovce.
R. Prymula dodnes nemá bezpečnostní prověrku. A v křesle náměstka ministra zdravotnictví by neměl vůbec sedět. Teď je ale díky čínské komunistické chřipce panem nedotknutelným.

No a tak se nemůžeme divit, že Prymula a spol. vyřadili Čínu ze seznamu rizikových zemí (aby to nevypadalo tak okatě, vyřadí se i Korea) a může se opět bez omezení dělat byznys s tamními soudruhy.

A tak se nemůžeme divit, že čínští exponenti tu ve velkém skupovali respirátory a ochranné pomůcky (které nám teď zoufale chybí a oni nám je předražené prodávají), ačkoliv o tom tajné služby podle všeho informovaly přímo premiéra. Přesto vykoupení pomůcek nezabránil a nic neudělal.

A tak se nemůžeme divit, že o dodávky českých firem, ačkoliv hlásí, že mají kapacitu, nikdo moc nestojí, a ochranné pomůcky a další nefunkční šmejdy (např. testy se spolehlivostí krásných 20%) se za drahé peníze, za miliardy ze státní kasy (miliarda každý týden) nakupují u soudruhů v Číně (kterým předtím celý svět včetně naší země posílal humanitární pomoc zdarma❗). A čeští ústavní činitelé se jim pak klaní a poníženě děkují na letišti. Ačkoliv to není žádný dar, ale předražený obchod.

A tak se nemůžeme divit, že o pomoci, o daru zemí Evropské unie ve výši okolo 30 miliard korun se tu moc nemluví. Žádný ústavní činitel, prezident, premiér, ani náměstek Prymula za ni neděkují. Naopak premiér se do evropských zemí opakovaně naváží. Pomoc z EU přitom není jakkoliv podmíněna. A závisí jen na nás, na co ji při boji s čínskou komunistickou chřipkou a jejími následky použijeme…

A tak si tu pěkně šijeme a rozvážíme roušky (jsem jedním z těch, co rozváží, pomoci si prostě musíme sami)

A zpíváme…
A jsme na sebe hrdí, jak jsme se spojili a umíme si poradit.
A tak nějak nám uniká, že už SI ZA NÁS A NA NÁS PORADIL NĚKDO ÚPLNĚ JINÝ. A my jim za to ještě vděčně zatleskáme… Jsme přece národ holubičí.

ČEST PRÁCI SOUDRUZI.
S KOMUNISTICKOU ČÍNOU NAVĚKY A NIKDY JINAK.

Dnes, 07:37
Ve Valdštejnské zahradě v Praze začala výstava, která připomene 130 let do narození spisovatele a...
Včera, 18:46
Vlastně nemají volno, je léto, písničkáři jsou na festivalech, obrážejí hrady a zámky a jiné...
10.8.2020
Neznámý vandal poničil v noci z neděle na pondělí výstavu připomínající justiční vraždu Milady Horákové...
8.8.2020
Novorenesanční restaurace Bohemia, původně Petzoldův plzeňský restaurant z roku 1891, která léta chátrala, se rekonstruuje....
7.8.2020
Uvidíte nejmodernější a největší technickou knihovnu v České republice. Prohlídky se konají od poloviny července...
Zdeněk Hořánek
6.8.2020
Společnost SNEO, kterou vlastní městská část a která má na starost správu městského majetku, má...
6.8.2020
Radní hlavní města Prahy a někteří pracovníci ROPIDu a DPP se snaží prezentovat, jak mají...
6.8.2020
No v Troji, pochopitelně! Nikoli však v zoologické, nejde o opičky ani jiné zástupce říše...
5.8.2020
Po jedenácté letos odstartovaly na Kulaťáku oblíbené trhy. Letošní sezónu, tak jako život nás všech,...
5.8.2020
Lodní dopravě na území Prahy 5 slouží plavební komora mezi Janáčkovým nábřežím a Dětským ostrovem....
Reklama