Kdy jste byli poprvé na privátě a jaké to bylo? Muži z Prahy odpovídají v anketě

Další fotky

Jeden z mladých mužů si přišel postěžovat na fórum zaměřené na noční kluby a priváty. „Jen mě zajímají zkušenosti lidí, kteří někdy na privátu byli. Proč jste tam šli, jen tak na lov nebo to bylo doma k nevydržení,“ ptá se zvědavec na webu Norník. Sám dodal, že se chystá na své poprvé, protože je to s přítelkyní doma sice fajn, ale bohužel jenom jednou za půl roku. Ostatní muži mu okamžitě přispěchali na pomoc – a podělili se o svoje zkušenosti. 

„Chtěl jsem zkusit něco nového,“ odpovídá mu jeden z pravidelných návštěvníků privátu. „A bylo to úžasné,“ dodává.

„Já tam byl pro nedostatek sexu. Jaké to bylo? Nervózní,“ přiznává jiný muž.

„Pokud máš přítelkyni, se kterou to děláš jednou za 6 měsíců, rozejděte se,“ radí další.

FOTO: Každý den jiná žena. Možnosti privátů jsou neomezené

Každý den jiná žena. Možnosti privátů jsou neomezené - sex erotika žena sexyKaždý den jiná žena. Možnosti privátů jsou neomezené - sex erotika žena sexyKaždý den jiná žena. Možnosti privátů jsou neomezené - sex erotika žena sexyKaždý den jiná žena. Možnosti privátů jsou neomezené - sex erotika žena sexyKaždý den jiná žena. Možnosti privátů jsou neomezené - sex erotika žena sexy
Další fotky
Každý den jiná žena. Možnosti privátů jsou neomezené - sex erotika žena sexyKaždý den jiná žena. Možnosti privátů jsou neomezené - sex erotika žena sexyKaždý den jiná žena. Možnosti privátů jsou neomezené - sex erotika žena sexyKaždý den jiná žena. Možnosti privátů jsou neomezené - sex erotika žena sexy

„Hmm… do své přítelkyně jsem se zamiloval asi ve dvanácti. Náš vztah trval 8 let. Přestěhovali jsme se spolu do Prahy, kam jsme šli oba na vejšku. Před dvěma roky začala být divná a dospělo to samozřejmě až do přiznání, že si našla někoho jinýho – někoho, kdo je k ní hodnější, milejší, pozornější, bla bla. Vzpamatovával jsem se z toho rok, nebyl sem schopnej vůbec ničeho. Jen sem pracoval, jedl a spal. Teprve nedávno sem začal mít chuť na sex, asi po roce. No a jelikož jsem chtěl fakt jen zasunout a absolutně se nechtěl citově interesovat, tak jsem vygoogloval možnosti a vyskočila na mě spousta privátů. No a tak jsem tady, abych ukojil svoje fyzické potřeby,“ píše Radek.

Kde v Praze probíhají největší erotické orgie? Poznejte šest populárních swingers klubů. Víte, jak to v nich chodí?

1500 korun na hodinu docela bolí

„Pokud máš dost peněz, jsou priváty super, ale když bereš necelejch 20 jako já, tak těch 1500 za hodinu docela bolí. Já jdu jen tak dvakrát do roka se rozptýlit. S přítelkyní to po chvilce omrzí. Poprvý jsem byl v sedmnácti u jedný vozkoušený vod známejch, přístup super, mě moc nestál, tak to přeháněla s řevem, aby mě vzrušila a nic moc. Naštěstí nevypadám nijak strašně a nemám s ženskejma moc problém, ale přece jen každýho štve to čekání… Průměrná kurva stojí 1500, když ale seženete třeba na blbým Facebooku obyčejnou holku, na každý schůzce do ní 500 nasypete, třeba kino, víno, kytka, na první schůzce nasadíte na rozloučení francouzáka, na druhý si ji k sobě přitulíte víc, na třetí ošmátnete vršek, tak na čtvrtý už to půjde hopem,“ radí zkušený balič.

Odešla z práce a živí se jako fetish modelka, výsledkem je sexy kalendář pro psí hospic

„To já byl na privátu poprvé kvůli tomu, že jsem chtěl vyzkoušet anál. A bylo to super, odcházel jsem odtamtud a podlamovali se mi nohy. V začátcích to chození po privátech bylo takový zmatený, neměl jsem v tom žádnej systém, postupem času, ale člověk zjistí, co mu vlastně vyhovuje a naučí se v tom chodit. Dřív nebyl problém běžet na privát každej tejden i víckrát, ale to omrzí, nebo aspoň mě jo. Teď chodím tak jednou měsíčně a o to víc si to užiju. Přítelkyni mám, ale na privát chodím dělat věci, co bych si s ní snad ani neužil. Každopádně na privát zajdi a uvidíš sám, jestli ti to vyhovuje nebo ne,“ píše další muž.

Priváty mi zachránily život

„Já jsem na tom byl podobně jako Radek, dlouhá léta bez sexu, ačkoliv jsem nejprve do manželky a pak do přítelkyně nasypal pěkné peníze. Až mi to pořádně lezlo na mozek. Objevení „privátového světa“ mi doslova zachránilo život. Nejsem asi typický norník, nemám potřebu vyzkoušet všechny holky ve střední Evropě. Po několika pokusech jsem našel, co mi vyhovuje a chodím k jedné slečně pravidelně. Začátek, první návštěva na privátě, byl krušný. Natrefil jsem na pracovnici typu „na kozy mi nesahej, na vlasy mi nesahej, udělej se a běž“. Navíc měla chlupaté, neoholené nohy, fuj!

Skoro tři roky jsem sbíral odvahu ke druhému pokusu. Ten už byl lepší, přinejmenším paní na mne nebyla nepříjemná. Zlom ale nastal až ve chvíli, kdy jsem se odvážil objednat k mladé a krásné slečně… asi tak ve věku mojí dcery. Čekal jsem, že se mi vysměje a vyhodí – vždyť za ní musí chodit mladí, krásní, bohatí. A hele, slečna vůbec nedala najevo, že bych jí vadil. Chovala se příjemně, mazlila se se mnou, nechala mne hrát si s jejím tělem, jak se mi líbilo a službičku poskytla tak, aby mne potěšila. Dnes už si jen říkám, proč jsem s tím sakra nezačal dřív,“ přispěl zkušeností Milan.

8 populárních gay barů v Praze: Nabízí romantiku i nejzvrácenější orgie

„Chtěl jsem zkusit starší ženskou a takovou mladej cápek těžko zaujme. Těch který jsou na mladý zajíčky je fakt málo,“ píše další muž.

Za virus HIV to nestojí

„Díky zaměstnání a koníčku nemám čas na přítelkyni, manželku nebo jakýkoliv závazek. Tohle mně vyhovuje už proto, že si člověk může vybrat pokaždé jinou a když najde tu, která člověku vyhovuje, tak může chodit jenom za ní a trošku víc se poznat, pokecat, když zůstane čas, nebo se jen tak sejít a posedět u sklenky, pomazlit se bez nějakých větších akcí. Prostě nezávazná přítelkyně, která ti naslouchá a dělá to, co zrovna chceš a hlavně kdykoli budeš chtít,“ píše Jirka.

Před jednatřiceti lety zemřela v Československu na AIDS první oběť. Komunisté popírali, že nemoc existuje

„Na privátek jsem šel jednou a naposled. Ne proto, že mně to nešlo nebo, že se ke mě chovala hnusně (naopak byla milá). Sekl jsem s tím, protože za ten risk to nestojí. Měl jsem totiž orál „bez“ a měl jsem nahnáno, dokud jsem si neudělal testy. Díky bohu negativní. Ale kdybych šel podruhé, tak bych asi takové štěstí neměl. Na zavěr bych řekl ještě něco: Ten, kdo ještě privát nenavštívil a zvažuje to, tak ať si to pořádně rozmyslí. Syflík a HIV nikomu za těch pár minut rozkoše nestojí,“ napsal naprosto opačnou zkušenost Pepa.
Včera, 17:51
Návštěvníci historických objektů či výstav na Pražském hradu nemusí od dneška do pondělí platit vstupné....
Včera, 14:44
Harmonogram stavby trojské lávky koronavirová krize nenarušila. Stavebníci už dokončili pilíře a pracují na mostních...
28.5.2020
Komerční článek
Náš REGION představuje top produkty tohoto boxu, které lze zakoupit a testovat na www.brandnooz.cz. KINDER...
28.5.2020
Městská společnost Technologie hlavního města Prahy (THMP) otevřela nové výjezdové středisko v Praze Michli. Středisko...
28.5.2020
Týden starý incident mezi pražským primátorem Zdeňkem Hřibem a předsedkyní zastupitelského klubu ODS Alexandrou Udženijou...
28.5.2020
Život v Česku se pomalu vrací do běžných kolejí. Otevřena je většina obchodů, lidé mohou...
Invalidovna
28.5.2020
Výpůjčku západního křídla Invalidovny v pražském Karlíně získalo do konce letošního roku Multikulturní centrum Studia...
28.5.2020
Vlaky se na opravený Negrelliho viadukt v Praze vrátí hned v první den jeho otevření,...
27.5.2020
Na trať mezi pražskými Hlubočepy a Sídlištěm Barrandovem se vrátí od pondělí 1. června tramvaje....
27.5.2020
Komerční článek
Náš REGION představuje top produkty tohoto boxu, které lze zakoupit a testovat na www.brandnooz.cz. KINDER...
27.5.2020
Výpověď z nájmu, kterou od společnosti CIB RENT Písnice dostali manželé E. a L. M.,...
Reklama