16℃
Dnes je 17. říjen , svátek má Hedvika

Martin Hašek: Nerad řvu na své hráče, ale tentokrát jsem cítil, že s nimi musím zatřást

Bohemka na domácím stadionu zůstává neporažena. Po posledním dramatickém utkání se Zlínem, ale nebyl trenér Klokanů Martin Hašek příliš spokojen s výkonem svých svěřenců.

Reklama

V desátem kole zavítal do Ďolíčku Fastav Zlín pod vedením trenéra Csaplára. Od remízy s Karvinou bylo nejvýraznější změnou pro domácí tým nasazení Ugwua na hrot útoku.

V úvodu se Klokanům vůbec nedařilo a už v sedmé minutě se díky šťastné teči Wágnera ujal Zlín vedení. Skóre se ve 23. minutě podařilo srovnat Havlovi, ale závěr poločasu dopadl opět katastroficky, když se v nastavení prosadil Mašek.

„Náš vstup do zápasu byl minimálně špatný, což je ještě mírné označení,“ hodnotil první pětačtyřicetiminutovku trenér Hašek. „Doufal jsem, že za remízového stavu uděláme nějaké změny, promluvím k mužstvu a zápas pak zvládneme vítězně. Prožili jsme si ale i katastrofální poslední minutu první půle. Obdrželi jsme gól po dlouhém míči soupeře, který byl odvrácen na nohu Maškovi. Proti němu nikdo nevystoupil, on vyslal střelu, která byla podle mě chytatelná. Do kabiny jsem šel hodně naštvaný.“

Jágr poprvé nastoupil a skóroval! Na výhru jeho Kladna to však nestačilo

O poločase vymyslel trenérský štáb hned dvě změny. Do středu pole přišel Rada a na hrot se přidal k Ugwuovi i Keita, což znamenalo i jiné rozestavení. „Především v domácích zápasech chceme mít nahoře dvě devítky. Silné muže schopné vyhrát souboj, udržet míč, v každé situaci být nepříjemní pro soka. Ve vápně pak vytvářet mnohem větší tlak, než tomu bylo v tomto utkání v prvním poločase,“ představil na pozápasové tiskové konferenci své plány Hašek.

Během pauzy se však po prvním poločase neřešila jen taktika. „Prvních sedm minut jsme promýšleli taktiku a dalších sedm jsem na hráče řval. Nemyslím si, že si to užívali, spíše jim to bylo hodně nepříjemné. Mně teda taky, protože nerad řvu na své hráče, ale tentokrát jsem cítil, že s nimi musím zatřást, aby z nich něco vypadlo,“ odtajnil kouč Klokanů dění v kabině.

Efekt se dostavil prakticky okamžitě. Ve 49. minutě svou druhou přesnou trefou vyrovnal Havel. Bohemka si poté vytvořila několik zajímavých příležitostí, ale obrat se jí nakonec nepovedlo dokončit. Nepomohla ani zhruba čtvrthodinová přesilová hra po vyloučení Folprechta.

Bohemka je tak s dvanácti body zatím na devátém místě a v domácím prostředí je stále neporažená. Trenér Martin Hašek však v utkání se Zlínem pomýšlel na plný bodový zisk: „Jsem zklamaný, protože podle mého názoru jsme měli dnes na vítězství. V prvním poločase jsme bohužel nepodali standartní výkon, ale i přesto jsme ve druhém poločase hráli natolik dobře, že jsme to vítězství urvat mohli a měli.“

První částečně bezobalový farmářský trh Heřmaňák slaví dva roky

Před 3 hodinami
Pražský tunel Blanka byl po více než čtyřech letech od uvedení do provozu zkolaudován, sdělil...
Před 3 hodinami
Až do 21. října se holešovické Výstaviště stalo magnetem pro všechny příznivce kvalitního designu. Festival...
Dnes, 13:35
Komerční článek
Při přechodu na DVB-T2 je vhodné zohlednit několik kritérií, která mají pro každého jinou prioritu....
Dnes, 13:35
Návštěvníci letošního Čokoládového festivalu v Galerii Harfa se mohou těšit na velkou atrakci – jedinečnou...
Dnes, 09:32
Na jaře vyrostl ve Vysočanech nový tramvajový označník. Měl být nejnovějším technologickým výstřelkem. Digitální tabule...
Dnes, 09:11
Hlídané parkoviště při ulici Chilská s kapacitou 212 parkovacích míst a 4 místa pro ZTP...
Dnes, 08:34
Luděk Klusáček převzal po Martinovi Haškovi během reprezentační pauzy místo na lavičce Bohemians a spolu...
Včera, 14:15
Současnou pantomimu v nejlepší formě a kvalitě představí od 17. do 19. října přehlídka Mime...
Včera, 10:55
Mamut mezi stromy je opět mezi námi. V ďáblickém zahradnictví už na své nové majitele...
Včera, 08:51
Tak mnoho, tak málo. Pod tímto názvem se od 9. října 2019 v Domě U...
15.10.2019
Po roce se vrací do Prahy Divadlo bratří Formanů se svojí kočovnou Wild West Show...
Reklama