Muž napadl v Čimickém háji nejdříve psa, pak zmlátil i jeho majitelky. Poznáte ho?

Muž zaútočil na dvě pejskařky už 24. listopadu, od té doby se ho nepodařilo vypátrat. Pejskařka s kamarádkou venčila svého psa v půl páté odpoledne v Čimickém háji v Praze 8, pak ale zaslechla psa kňučet. Proto se otočila a šla se podívat, co se děje. Vedle psa stál cizí muž. Když se ho zeptala, jestli psovi něco neudělal, dostala ránu pěstí. 

Údery pěstí do obličeje byly tak silné, až spadla majitelka psa na zem. Stejně dopadla i kamarádka, která se ji snažila bránit. Tu útočník také napadl a zbil.

Napadení celou dobu přihlíželo asi čtyřleté až šestileté dítě. To drželo na vodítko psa jménem Argo. Děcko v průběhu útoku několikrát pobízel k tomu, aby psa na ženy pustilo. Dítě si naštěstí psa drželo a příkazu neuposlechlo.

Při potyčce řízl muž druhého do prstu. Hrozí mu za to až tři roky vězení

„Obě ženy utrpěly zranění, se kterými musely být ošetřeny v nemocnici. První z napadených žen hledaný ublížil dokonce natolik, že musela na několik dnů zůstat v pracovní neschopnosti,“ uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský.

FOTO: Venčení psa skončilo agresivním útokem, poznáte agresora?

Venčení psa skončilo agresivním útokem, poznáte agresora? - policie-ČR_IdentikitVenčení psa skončilo agresivním útokem, poznáte agresora? - Identikit útočníkaVenčení psa skončilo agresivním útokem, poznáte agresora? - psi, cvičák, psí park, pes, výcvik psaVenčení psa skončilo agresivním útokem, poznáte agresora? - děti, nebezpečí, únos krimi útočník vrahVenčení psa skončilo agresivním útokem, poznáte agresora? - pes
Další fotky
Venčení psa skončilo agresivním útokem, poznáte agresora? - vzteklý pes, rottweiler, rotvajler, pes, agrese_depositphotos

Kriminalisté sestavili identikit agresora, který odpovídá skutečnosti ze šedesáti procent. Hledaného ženy popsaly jako muže ve věku 45 až 50 let, vysoké a štíhlé postavy, asi 178 až 180 centimetrů. Muž je světlé pleti a má hnědé, přibližně dva milimetry dlouhé vlasy. V době incidentu měl být hledaný oblečen do bundy typu „BOMBER“ barvy khaki, tmavých kalhot s páskem a sportovních bot.

Pokud muže poznáváte, kontaktujte linku 158.

„Případ je prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestných činů ublížení na zdraví a výtržnictví. V případě dopadení a odsouzení hrozí podezřelému až tříletý pobyt za mřížemi,“ dodal policejní mluvčí.

Před měsícem nelegálně vylovili rybník na Příbramsku. Policie dopadla dva mladé muže, kteří to mají na svědomí

23.7.2021
S hrozící demolicí unikátní Benešovy vily z počátku století Praha 5 zásadně nesouhlasí. Nicméně její...
22.7.2021
Kvůli placení poplatků už konečně nebude nutné fyzicky docházet na úřad. Pro tyto účely je...
22.7.2021
Komerční článek
SMART REGION CHCETE SE ZVIDITELNIT NEBO PROPAGOVAT SVÉ PRODUKTY V REGIONECH ČR​? Nabízíme Vám Reklamní...
22.7.2021
Projekt pražského metra D získal nepravomocné stavební povolení pro hlavní stavbu a zařízení staveniště. Proti...
22.7.2021
Zvýšení ceny za dopravu v prostředcích městské hromadné dopravy se týká jednotlivých jízdenek, měsíční a...
21.7.2021
Na Vltavě v Praze se kvůli silnému poryvu větru převrátila malá plachetnice. Spolu s rodiči...
20.7.2021
Náhodný svědek našel v pondělí u Strakonické ulice na pražském Smíchově tělo ženy.
První cenu v architektonické soutěži na nový hřbitov v pražském Suchdole získal architekt Martin Rosa (autory vítězného návrhu jsou spolu s ním také Václav Šuba a Jakub Červenka).
20.7.2021
Pražští zastupitelé schválili změnu účelu investičních dotací pro městskou část Praha-Suchdol. Peníze půjdou na vybudování...
19.7.2021
V jižní části pražské botanické zahrady se začíná stavět nový výstavní pavilon. V jeho dvou...
19.7.2021
Fanoušci českých 116 sportovců, kteří odjeli soutěžit na Letní olympijské hry do Tokia, můžou společně...
19.7.2021
Jako každoročně letos spásají trávu ve vybrané zeleni v Praze stáda ovcí, koz a krav....
Reklama