Ohnivé peklo v centru Prahy. Hasiči evakuovali přes 30 lidí!

Další fotky

Noční požár zachvátil v centru Prahy zrekonstruovaný suterén asijské restaurace v ulici Bílkova. Požár vypukl v úterý krátce před 23. hodinou a na místě musely zasahovat dokonce čtyři jednotky hasičů.

„Požár vznikl v 22:53 hodin, na likvidaci hasiči použili 3 C proudy a zasahovali v dýchací technice,“ sdělil mluvčí pražských hasičů Martin Kavka.

Oheň se hasičům podařilo dostat pod kontrolu během 40 minut, následně museli ještě odvětrat prostory domu a dohašovat ohniska. Vzhledem k tomu, že byly místnosti i přilehlé prostory zamořeny kouřem, došlo k následné evakuaci i ostatních vchodů do domu.

FOTO: Požár Bílkova

Požár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.Požár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.Požár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.Požár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.Požár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.
Další fotky
Požár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.Požár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.Požár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.Požár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.Požár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.Požár Bílkova - PožárPožár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.Požár Bílkova - Požár v suterénu rekonstruované části restaurace v ulici Bílkova v Praze 1 likvidovaly dne 27.02.2018 čtyři jednotky hasičů z centrální, holešovické, smíchovské a petřinské stanice.

Při noční akci asistovali hasičům také policisté, kteří dohlíželi na evakuaci osob a pomáhali udržet situaci v klidu a pod kontrolou. „Pro evakuované byl zajištěn autobus. Z objektu hasiči vynesli jednu tlakovou láhev. Přesná příčina požáru a rozsah škod bude předmětem došetření v dopoledních hodinách,“ řekl mluvčí Martin Kavka.

Krutý majitel odložil pod most malá štěňata. Nechybělo málo a umrzla by

Dnes, 06:25
Ačkoliv bylo muzeum založeno už v roce 1818 jako Vlastenecké muzeum, jeho pozdější symbol, budova...
Včera, 15:24
Letecké muzeum Kbely otevřelo své brány pro veřejnost v sobotu 15. května, Vojenské technické muzeum...
Včera, 14:52
Komerční článek
SMART REGION CHCETE SE ZVIDITELNIT NEBO PROPAGOVAT SVÉ PRODUKTY V REGIONECH ČR​? Nabízíme Vám Reklamní...
Včera, 14:52
Policisté pátrají po neznámém muži, který rozbil skleněnou výplň předních dveří linkového autobusu. Neznáte ho? 
Včera, 10:42
Výstava u Generálního štábu v Praze 6 přibližuje kritický rok 1941 na válečných frontách i...
Včera, 07:00
Novorenesanční budovu někdejšího benediktského kláštera nedaleko zahrady Kinských čeká velkolepá budoucnost. Ze zanedbaného bývalého poštovního...
Včera, 06:30
Slavný chirurg Jan Pirk koncem června letošního roku odchází z funkce přednosty kardiocentra pražského IKEM....
16.5.2021
Velkou atrakcí jubilejní výstavy se stala Česká chalupa. Odpovídala dobovému zájmu o „lidové umění“, i...
16.5.2021
S Václavem Štětinou, šéfem firemního bankovnictví Raiffeisenbank, jsme mluvili o tom, jak se změnilo fungování...
rozvodněný Botič
15.5.2021
Dobrodruh na kánoii se ve večerních hodinách plavil na pražské říčce Botič.
přívoz
15.5.2021
V Praze je do odvolání přerušen provoz všech sedmi vltavských přívozů. Důvodem je zvýšená hladina...
Reklama