Přejmenujme Libeňský most na Most A. Krnáčové a P. Dolínka, navrhuje petice. Lidé tak chtějí poděkovat za zásluhy

Další fotky

„Chtěli bychom přejmenováním mostu poděkovat oběma politikům za nepopiratelné zásluhy v oblasti péče o dopravní infrastrukturu města a rozvoj dopravy v Praze,“ říkají autoři petice, kterými je TOP 09. Akce na sběr podpisů začala v 16 hodin na Libeňském mostě z holešovické strany. Během krátké chvilky se podepsaly desítky lidí. Peticí se budou muset později zabývat zastupitelé pražského magistrátu.

Malý stánek s cedulí „Most Adriany Krnáčové a Petra Dolínka“ se objevil na Libeňském mostě v 16 hodin. Kolemjdoucím nabízeli organizátoři horký čaj.

Je Libeňský most na spadnutí? Proč ho Praha uzavře?

„Chceme tímto krokem přispět k trvalé připomínce pražskému lidu. Proto žádáme o zvěčnění odkazu paní primátorky a náměstka pro dopravu, a to přejmenováním Libeňského mostu k 90. výročí od jeho otevření. Nově by se jmenoval Most A. Krnáčové a P. Dolínka,“ řekl Martin Vytrhlík, jeden z organizátorů akce.

FOTO: Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí

Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8
Další fotky
Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8Návrh na přejmenování Libeňského mostu peticí - Libeňský most TOP 09 petice Most Krnáčové a Dolínka Praha 7 Praha 8

Během prvních třiceti minut se pod petici podepsalo 40 lidí. Bez ohledu na počet vybraných podpisů se bude muset peticí zaobírat Zastupitelstvo magistrátu hlavního města Prahy.

Praha v předvolebním boji. Dějiště: magistrála. Téma: doprava

Dnes, 09:05
Bezpečnostní rady Prahy žádá vládu, aby zachovala povinnost nošení respirátorů nebo nanoroušek v MHD. Obává...
21.6.2021
Ani nebudeme počítat, jak dlouho nebyli v Malostranské besedě diváci. Nač se ohlížet zpět, když...
21.6.2021
Komerční článek
SMART REGION CHCETE SE ZVIDITELNIT NEBO PROPAGOVAT SVÉ PRODUKTY V REGIONECH ČR​? Nabízíme Vám Reklamní...
21.6.2021
Rušná křižovatka Anděl, kde se koncentruje velké množství lidí, přitahuje drogově závislé. Praha 5 je...
19.6.2021
Stovky lidí dnes v Praze na břehu Vltavy a mostech aplaudovaly opeře Národního divadla
19.6.2021
Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil dnes obhájil vedení pražské organizace TOP 09.
18.6.2021
Téměř dva kilogramy marihuany a dva sáčky obsahující bílou krystalickou látku odhalili policisté v úterý...
18.6.2021
Kontrola Státní veterinární správy (SVS) odhalila ve skladu v Praze na Smíchově zhruba 200 kilogramů...
17.6.2021
Hlavní město začne stavět linku metra D. Jako první bude vybudován úsek trasy z Pankráce...
17.6.2021
Česká premiéra černé komedie MASH. Ale i silné milostné příběhy plné emocí: Čapek a Olga...
16.6.2021
V Lidovém domě se v úterý 15. června otevřelo nové testovací centrum na covid-19 pro...
Reklama