Příbram zahodila obrovské šance a venku je stále bez bodu. Bohemka rozhodla dvě minuty před koncem

Příbramská gólová impotence i venkovní bodová impotence nemá konce. V Ďolíčku to vypadalo alespoň na první bod za remízu 0:0, jenže Krch po rohovém kopu rozhodl o vítězství domácích v 88. minutě.

Ani jeden z týmů nevstupoval do utkání 17. kola FORTUNA:LIGY v závratné formě. Příbram naposledy vyhrála na konci srpna a ani Bohemka nedokázala pod novým trenérem vytvořit bodovou šňůru. Na zápas se však Klokani mohli během reprezentační pauzy naladit vysokou výhrou 5:1 nad Duklou v přátelském utkání.

Téměř čtyři a půl tisíce fanoušků v Ďolíčku by se v chladném počasí určitě nebránilo podobné smršti. Příbram ale patrně do Prahy přivezla gólová sucha ze svého stadionu, kde diváci čekají na branku marně již tři utkání.

V bojovném utkání měla v první půli více ze hry domácí Bohemka. Ze začátku měla i několik zajímavých šancí. Do lepších pozic se ale během celého zápasu dokázala dostávat Příbram. Nejblíže brance byl ve 25. minutě Tregler, jehož pokus zlikvidoval Le Giang i s pomocí obránců.

Sparta své výročí neoslavila výhrou. Po divoké přestřelce s Budějovicemi brala jen bod

Na tempu nabralo utkání hlavně ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Na Le Giangovu bránu se hnal jeden útok za druhým, avšak střelci Příbrami v jasných brankových příležitostích selhávali. Hned dvakrát mohl skórovat Martin Nový. Po jednom z jeho pokusů navíc mohl dorážet do prázdné brány Cmiljanovic. Ten však žalostně přestřelil.

Vysoko nad mířil po rohovém kopu i Alvir. Chorvatský forvard byl v další výborné pozici jen o pár minut později, ale Le Giang si na jeho pokusu smyslnul. A ještě méně práce pak měl s hlavičkou Dramého, který osamocený hlavičkoval z malého vápna. Na druhé straně kontrovali Klokani nebezpečnou střelou Jindřiška nebo zajímavým protiútokem, na jehož konci Vaníček mířil pouze přímo na Kočího.

Bohemka měla mnohem méně šancí, ale přesto si nakonec ze souboje dovu týmů ze spodu tabulky odnáší veledůležité tři body. V 88. minutě totiž hlavou usměrnil do sítě Vackův rohový kop obránce Krch a Ďolíček mohl slavit! V samotném závěru obral Příbram o první bod letošní sezony ze hřiště soupeře.

Vypadá to, že je jen otázkou času, kdy se z lavičky středočeského celku poroučí kouč Nádvorník. Okolní týmy v tabulce už ke změně trenéra sáhly.

Chodov uštědřil Spartě ve šlágru florbalové superligy pořádný debakl!

Včera, 13:01
Nová expozice, kterou Kooperativa pro návštěvníky ve své galerii v karlínské centrále připravila, dostala název...
Včera, 09:53
V Muzeu hl. m. Prahy probíhá výstava fotografa – reportéra Jovana Dezorta k jeho 85....
Včera, 09:01
Sloupová zvonička na betonovém soklu v Hrdlořezské ulici u čp. 35 v Praze 9 -...
24.1.2020
Dobřichovický sochař a restaurátor Petr Váňa má důvod k radosti. Pražské zastupitelstvo totiž schválilo revokaci...
24.1.2020
Účastníci hackathonu budou v úterý 10. března pomocí umělé inteligence vyvíjet řešení, která by mohla...
24.1.2020
Led je dokonalý sochařský materiál. Přijďte se o víkendu pokochat průsvitnou nádherou, než roztaje.
24.1.2020
Mezi Pražany se objevují stížnosti na autobusy, které vypravuje v Praze dopravní podnik na noční...
24.1.2020
Krajští kriminalisté zadrželi na třech místech v republice – ve Středočeském, Ústeckém kraji a v...
24.1.2020
Hlavní město Praha zahájilo koncem roku 2019 další etapu rekonstrukce Letenských sadů, od ulice Milady...
23.1.2020
Centrální komise ministerstva dopravy schválila studii proveditelnosti prověřující novou trasu mezi Prahou a Berounem s...
Reklama