Příbram zahodila obrovské šance a venku je stále bez bodu. Bohemka rozhodla dvě minuty před koncem

Příbramská gólová impotence i venkovní bodová impotence nemá konce. V Ďolíčku to vypadalo alespoň na první bod za remízu 0:0, jenže Krch po rohovém kopu rozhodl o vítězství domácích v 88. minutě.

Ani jeden z týmů nevstupoval do utkání 17. kola FORTUNA:LIGY v závratné formě. Příbram naposledy vyhrála na konci srpna a ani Bohemka nedokázala pod novým trenérem vytvořit bodovou šňůru. Na zápas se však Klokani mohli během reprezentační pauzy naladit vysokou výhrou 5:1 nad Duklou v přátelském utkání.

Téměř čtyři a půl tisíce fanoušků v Ďolíčku by se v chladném počasí určitě nebránilo podobné smršti. Příbram ale patrně do Prahy přivezla gólová sucha ze svého stadionu, kde diváci čekají na branku marně již tři utkání.

V bojovném utkání měla v první půli více ze hry domácí Bohemka. Ze začátku měla i několik zajímavých šancí. Do lepších pozic se ale během celého zápasu dokázala dostávat Příbram. Nejblíže brance byl ve 25. minutě Tregler, jehož pokus zlikvidoval Le Giang i s pomocí obránců.

Sparta své výročí neoslavila výhrou. Po divoké přestřelce s Budějovicemi brala jen bod

Na tempu nabralo utkání hlavně ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Na Le Giangovu bránu se hnal jeden útok za druhým, avšak střelci Příbrami v jasných brankových příležitostích selhávali. Hned dvakrát mohl skórovat Martin Nový. Po jednom z jeho pokusů navíc mohl dorážet do prázdné brány Cmiljanovic. Ten však žalostně přestřelil.

Vysoko nad mířil po rohovém kopu i Alvir. Chorvatský forvard byl v další výborné pozici jen o pár minut později, ale Le Giang si na jeho pokusu smyslnul. A ještě méně práce pak měl s hlavičkou Dramého, který osamocený hlavičkoval z malého vápna. Na druhé straně kontrovali Klokani nebezpečnou střelou Jindřiška nebo zajímavým protiútokem, na jehož konci Vaníček mířil pouze přímo na Kočího.

Bohemka měla mnohem méně šancí, ale přesto si nakonec ze souboje dovu týmů ze spodu tabulky odnáší veledůležité tři body. V 88. minutě totiž hlavou usměrnil do sítě Vackův rohový kop obránce Krch a Ďolíček mohl slavit! V samotném závěru obral Příbram o první bod letošní sezony ze hřiště soupeře.

Vypadá to, že je jen otázkou času, kdy se z lavičky středočeského celku poroučí kouč Nádvorník. Okolní týmy v tabulce už ke změně trenéra sáhly.

Chodov uštědřil Spartě ve šlágru florbalové superligy pořádný debakl!

Dnes, 10:45
V ulici U Vršovického nádraží zrekonstruovala Praha 10 čtrnáct nových bytů, které má radnice v...
Dnes, 09:40
Někteří provozovatelé kadeřnictví v Praze si zoufají nad svou aktuální finanční situací. Kvůli uzavření na...
Dnes, 08:00
Komerční článek
Za aktivitu v aplikaci získáváte WCR body, které je následně možné zpeněžit, nakoupit za ně v...
Dnes, 08:00
Ve vozovém parku pražského dopravního podniku (DPP) budou od dnešního dne už jen nízkopodlažní autobusy. Podnik vyřadí...
Včera, 17:00
Vtipné líčení výpravy za zvířaty do exotické Guyany, rozhovory s pětadvaceti předními českými lékaři nebo...
Policie_ilustrační foto
Včera, 16:53
Koncem minulého měsíce jsme vás informovali o zatčení italského státního příslušníka Riccarda Pastoreho. Stalo se...
Včera, 14:20
Přehrazením přechodu pro chodce u budovy ministerstva životního prostředí včera aktivisté během několika minut ochromili...
Včera, 13:00
Už před zahájením otevírací doby čekali lidé před palácem Kinských na Staroměstském náměstí, aby se...
Včera, 11:50
V Praze vyjelo kvůli napadanému sněhu všech 73 sypačů určených na úklid nejdůležitějších ulic. Do terénu byly...
Včera, 10:00
V pražské integrované dopravě (PID) budou moci cestující od čtvrtka 3. prosince do všech tramvají opět nastupovat...
Včera, 09:05
Ve středních Čechách v noci na dnešek napadl sníh, řidiči by měli být opatrní. V...
Reklama