Příbram zahodila obrovské šance a venku je stále bez bodu. Bohemka rozhodla dvě minuty před koncem

Příbramská gólová impotence i venkovní bodová impotence nemá konce. V Ďolíčku to vypadalo alespoň na první bod za remízu 0:0, jenže Krch po rohovém kopu rozhodl o vítězství domácích v 88. minutě.

Ani jeden z týmů nevstupoval do utkání 17. kola FORTUNA:LIGY v závratné formě. Příbram naposledy vyhrála na konci srpna a ani Bohemka nedokázala pod novým trenérem vytvořit bodovou šňůru. Na zápas se však Klokani mohli během reprezentační pauzy naladit vysokou výhrou 5:1 nad Duklou v přátelském utkání.

Téměř čtyři a půl tisíce fanoušků v Ďolíčku by se v chladném počasí určitě nebránilo podobné smršti. Příbram ale patrně do Prahy přivezla gólová sucha ze svého stadionu, kde diváci čekají na branku marně již tři utkání.

V bojovném utkání měla v první půli více ze hry domácí Bohemka. Ze začátku měla i několik zajímavých šancí. Do lepších pozic se ale během celého zápasu dokázala dostávat Příbram. Nejblíže brance byl ve 25. minutě Tregler, jehož pokus zlikvidoval Le Giang i s pomocí obránců.

Sparta své výročí neoslavila výhrou. Po divoké přestřelce s Budějovicemi brala jen bod

Na tempu nabralo utkání hlavně ve druhé pětačtyřicetiminutovce. Na Le Giangovu bránu se hnal jeden útok za druhým, avšak střelci Příbrami v jasných brankových příležitostích selhávali. Hned dvakrát mohl skórovat Martin Nový. Po jednom z jeho pokusů navíc mohl dorážet do prázdné brány Cmiljanovic. Ten však žalostně přestřelil.

Vysoko nad mířil po rohovém kopu i Alvir. Chorvatský forvard byl v další výborné pozici jen o pár minut později, ale Le Giang si na jeho pokusu smyslnul. A ještě méně práce pak měl s hlavičkou Dramého, který osamocený hlavičkoval z malého vápna. Na druhé straně kontrovali Klokani nebezpečnou střelou Jindřiška nebo zajímavým protiútokem, na jehož konci Vaníček mířil pouze přímo na Kočího.

Bohemka měla mnohem méně šancí, ale přesto si nakonec ze souboje dovu týmů ze spodu tabulky odnáší veledůležité tři body. V 88. minutě totiž hlavou usměrnil do sítě Vackův rohový kop obránce Krch a Ďolíček mohl slavit! V samotném závěru obral Příbram o první bod letošní sezony ze hřiště soupeře.

Vypadá to, že je jen otázkou času, kdy se z lavičky středočeského celku poroučí kouč Nádvorník. Okolní týmy v tabulce už ke změně trenéra sáhly.

Chodov uštědřil Spartě ve šlágru florbalové superligy pořádný debakl!

Včera, 12:40
Neznámý vandal poničil v noci z neděle na pondělí výstavu připomínající justiční vraždu Milady Horákové...
8.8.2020
Novorenesanční restaurace Bohemia, původně Petzoldův plzeňský restaurant z roku 1891, která léta chátrala, se rekonstruuje....
7.8.2020
Uvidíte nejmodernější a největší technickou knihovnu v České republice. Prohlídky se konají od poloviny července...
Zdeněk Hořánek
6.8.2020
Společnost SNEO, kterou vlastní městská část a která má na starost správu městského majetku, má...
6.8.2020
Radní hlavní města Prahy a někteří pracovníci ROPIDu a DPP se snaží prezentovat, jak mají...
6.8.2020
No v Troji, pochopitelně! Nikoli však v zoologické, nejde o opičky ani jiné zástupce říše...
5.8.2020
Po jedenácté letos odstartovaly na Kulaťáku oblíbené trhy. Letošní sezónu, tak jako život nás všech,...
5.8.2020
Lodní dopravě na území Prahy 5 slouží plavební komora mezi Janáčkovým nábřežím a Dětským ostrovem....
4.8.2020
Park Santoška se nabízí k oddechu, příjemným procházkám i krásným výhledům na Prahu. Díky rekonstrukci...
4.8.2020
Hrnčířské trhy v Berouně se kvůli koronaviru neuskuteční ani na podzim. Pořadatelé se snažili s...
Reklama