VIDEO: Opilý mladík prořezával pneumatiky kvůli nešťastné lásce. Nevěděl, které auto patří jeho bývalce

Další fotky

Devatenáctiletý mladík se rozhodl pomstít svojí ex-přítelkyni, která se s ním rozešla. Nevěděl ale, které auto v ulici Lhotecká v Praze 12 dívce patří. A tak pro jistotu poškodil skoro všechna auta na parkovišti včetně jedné dodávky. Celkem se mu povedlo poškodit 14 aut. 

Mladík se oblékl do černého a s batohem na zádech pak začal obcházet zaparkovaná auta. „Strážníci přijali oznámení o neznámém muži v pátek večer. Ten měl být oblečený celý v černém a měl povolovat pneumatiky u zaparkovaných aut. Mladíka odpovídajícího popisu našli strážníci v Těšíkově ulici,“ uvedl mluvčí městské policie Jan Čihák.

Opilec s kalhotami u kotníků chtěl, aby ho strážníci odvezli k paní Žilkové a panu Stropnickému. Ohrožoval provoz a útočil na strážníka

Když pak mladíka dopadli, ten se jim přiznal, že to udělal z nešťastné lásky k bývalé přítelkyni. Propíchal kuchyňským nožem celkem 19 pneumatik u celkem čtrnácti zaparkovaných aut, a to včetně dodávky. Nevěděl totiž, které auto je její.

FOTO: Mladík prořezával pneumatiky

Mladík prořezával pneumatiky - Prořezané pneuMladík prořezával pneumatiky - Proříznuté pneumatiky, leden 2018 (6)Mladík prořezával pneumatiky - Proříznuté pneumatiky, leden 2018 (5)Mladík prořezával pneumatiky - Proříznuté pneumatiky, leden 2018 (3)Mladík prořezával pneumatiky - Proříznuté pneumatiky, leden 2018 (2)
Další fotky
Mladík prořezával pneumatiky - Proříznuté pneumatiky, leden 2018 (1)Mladík prořezával pneumatiky - Proříznuté pneumatiky, leden 2018 (4)

„Mladíka, který navíc nadýchal jeden a půl promile, si následně převzala pro podezření ze spáchání trestného činu Policie ČR,“ dodal Čihák.

Opilec za volantem vylétl ze silnice a poničil plot. Teď čeká na verdikt

 

Včera, 16:30
Dva případy nákazy koronavirem potvrdili lékaři v alzheimer centru v pražských Malešicích. Nemoc covid-19 se...
29.5.2020
Návštěvníci historických objektů či výstav na Pražském hradu nemusí od dneška do pondělí platit vstupné....
29.5.2020
Komerční článek
Náš REGION představuje top produkty tohoto boxu, které lze zakoupit a testovat na www.brandnooz.cz. KINDER...
29.5.2020
Harmonogram stavby trojské lávky koronavirová krize nenarušila. Stavebníci už dokončili pilíře a pracují na mostních...
28.5.2020
Městská společnost Technologie hlavního města Prahy (THMP) otevřela nové výjezdové středisko v Praze Michli. Středisko...
28.5.2020
Týden starý incident mezi pražským primátorem Zdeňkem Hřibem a předsedkyní zastupitelského klubu ODS Alexandrou Udženijou...
28.5.2020
Život v Česku se pomalu vrací do běžných kolejí. Otevřena je většina obchodů, lidé mohou...
Invalidovna
28.5.2020
Výpůjčku západního křídla Invalidovny v pražském Karlíně získalo do konce letošního roku Multikulturní centrum Studia...
28.5.2020
Vlaky se na opravený Negrelliho viadukt v Praze vrátí hned v první den jeho otevření,...
27.5.2020
Na trať mezi pražskými Hlubočepy a Sídlištěm Barrandovem se vrátí od pondělí 1. června tramvaje....
27.5.2020
Komerční článek
Náš REGION představuje top produkty tohoto boxu, které lze zakoupit a testovat na www.brandnooz.cz. KINDER...
Reklama