16℃
Dnes je 23. březen , svátek má Ivona

Vyhubit mužskou nevěru! Milan Šteindler a Zdeněk Žák poprvé na Jezerce

Divadlo Na Jezerce připravuje další novinku, ve čtvrtek 4. dubna uvede světovou premiéru komedie Pánský klub. Autorem i režisérem hry psané přímo pro Jezerku je Matěj Balcar (*1991 v Praze), který dá divákům s humorem i pochopením nahlédnout do vnitřního světa pěti mužů a jediné ženy.

Reklama

Vedle Kristýny Hrušínské (*1985 v Praze) se tak na Jezerce poprvé představí ostřílená herecká esa Zdeněk Žák (*1952 v Praze) a Milan Šteindler (*197 v Praze), který o připravované novince říká: „Mám rád komedie, které nám ukazují něco víc než jen humorné situace.“

„Vyhubit mužskou nevěru!”  Tak zní motto terapeutky Lindy, která si po rozchodu se snoubencem otevírávlastní praxi a snaží se pomoci eroticky závislým mužům. Od prvního sezení je ale patrné, že více než terapeutkou bude Linda spíše dalším pacientem. Prostřednictvím vášnivých debat a nečekaných zvratů se tak postupně dozvídá víc nejen o svých svěřencích, ale především sama o sobě.Linda, která má do této doby na nevěru jasný a vyhraněný názor, postupně zjišťuje, že si je s mužskou částí populace podobnější, než si byla vůbec ochotná připustit.

Výjimečný stav na Fidlovačce! Nikdy nevěřte médiím a své ženě!

Roli svěřil režisér Matěj Balcar své ženě Kristýně Hrušínské – divadelní spolupráci si v minulosti vyzkoušeli například v úspěšné divadelní adaptaci knihy Už je tady zas!, která se na Jezerce těší stále velké oblibě.
Majitele cykloservisu a neúnavného lovce žen Edu hraje Milan Šteindler, pro kterého je Pánský klub první zkušeností na jevišti Divadla Na Jezerce.
„Zda budou mít diváci moji postavu Edy rádi, to teprve uvidíme. Pokud ano, pak to bude asi tím, že se v tomhle buranovi odloupne slupka hrubosti a on dokáže před ostatními – ale hlavně v sobě – najít ukrytou lidskost,“ prozrazuje Milan Šteindler.
Jako vyžilý rocker Gigi, který se potřebuje zbavit závislosti na ženách, protože ho omezují v tvorbě, se představí Zděněk Žák. V roli učitele Cyrila, co jen nesnadno odolává svádění studentek, alternují Michal Stejskal a Daniel Šváb. Scénáristu na odpočinku Přemka hraje Rudolf Stärz a mladého ajťáka Martina Martin Leták.

Premiéra původní české komedie Pánský klub se odehraje ve světové premiéře 4. dubna 2019 v Divadle Na Jezerce. Nejbližší reprízy jsou v DNJ v plánu 5. a 14. dubna.

FOTO: Divadlo Na Jezerce: Pánský klub

Divadlo Na Jezerce: Pánský klub - Pánský klub DivadloNaJezerce 2019 ABA_2548Divadlo Na Jezerce: Pánský klub - hrušínská wiDivadlo Na Jezerce: Pánský klub - šteindler čtDivadlo Na Jezerce: Pánský klub - žák čtDivadlo Na Jezerce: Pánský klub - 4 DNJ

 

Před 46 minutami
U tohoto rozhodně neobědvejte. To, že celníci s policií chodí na návštěvu do SAPY v...
Před 2 hodinami
Za radnici Prahy 3 mu o dva dny později při této příležitosti pogratuloval starosta Jiří...
Před 2 hodinami
Svoji oběť jednadvacetiletý mladík napadl, okradl a pak utekl pryč. Na řidiče autobusu zaútočil ve...
Před 3 hodinami
Po nenápadné strmé cestičce mezi domy Libocká 27 a 29A se dostanete na starý libocký...
Dnes, 08:30
Muž se ženou se vydali do tržnice v pražských Lipencích nakupovat. Ale kdoví, jestli už...
Včera, 18:22
V sobotu 23. března odstartuje další sezóna přívozu P7, který vás pohodlně přepraví mezi Holešovicemi,...
Včera, 14:27
Definitivní úpravy jednosměrek v oblasti Břevnova se budou realizovat začátkem léta. Praha 6 po připomínkách...
Včera, 13:42
Na lince S34 z centra Prahy do Čakovic, Kbel a Satalic začnou od pondělí 25....
Včera, 13:29
Veterináři spolu s policisty a celníky provádějí od rána kontrolu tržnice Sapa v Praze -...
Včera, 11:00
Filmařům, kteří se rozhodli točit film v metropoli, nabízí Praha miliony korun. Podmínkou pro přidělení...
Reklama