Vyhubit mužskou nevěru! Milan Šteindler a Zdeněk Žák poprvé na Jezerce

Divadlo Na Jezerce připravuje další novinku, ve čtvrtek 4. dubna uvede světovou premiéru komedie Pánský klub. Autorem i režisérem hry psané přímo pro Jezerku je Matěj Balcar (*1991 v Praze), který dá divákům s humorem i pochopením nahlédnout do vnitřního světa pěti mužů a jediné ženy.

Vedle Kristýny Hrušínské (*1985 v Praze) se tak na Jezerce poprvé představí ostřílená herecká esa Zdeněk Žák (*1952 v Praze) a Milan Šteindler (*197 v Praze), který o připravované novince říká: „Mám rád komedie, které nám ukazují něco víc než jen humorné situace.“

„Vyhubit mužskou nevěru!”  Tak zní motto terapeutky Lindy, která si po rozchodu se snoubencem otevírávlastní praxi a snaží se pomoci eroticky závislým mužům. Od prvního sezení je ale patrné, že více než terapeutkou bude Linda spíše dalším pacientem. Prostřednictvím vášnivých debat a nečekaných zvratů se tak postupně dozvídá víc nejen o svých svěřencích, ale především sama o sobě.Linda, která má do této doby na nevěru jasný a vyhraněný názor, postupně zjišťuje, že si je s mužskou částí populace podobnější, než si byla vůbec ochotná připustit.

Výjimečný stav na Fidlovačce! Nikdy nevěřte médiím a své ženě!

Roli svěřil režisér Matěj Balcar své ženě Kristýně Hrušínské – divadelní spolupráci si v minulosti vyzkoušeli například v úspěšné divadelní adaptaci knihy Už je tady zas!, která se na Jezerce těší stále velké oblibě.
Majitele cykloservisu a neúnavného lovce žen Edu hraje Milan Šteindler, pro kterého je Pánský klub první zkušeností na jevišti Divadla Na Jezerce.
„Zda budou mít diváci moji postavu Edy rádi, to teprve uvidíme. Pokud ano, pak to bude asi tím, že se v tomhle buranovi odloupne slupka hrubosti a on dokáže před ostatními – ale hlavně v sobě – najít ukrytou lidskost,“ prozrazuje Milan Šteindler.
Jako vyžilý rocker Gigi, který se potřebuje zbavit závislosti na ženách, protože ho omezují v tvorbě, se představí Zděněk Žák. V roli učitele Cyrila, co jen nesnadno odolává svádění studentek, alternují Michal Stejskal a Daniel Šváb. Scénáristu na odpočinku Přemka hraje Rudolf Stärz a mladého ajťáka Martina Martin Leták.

Premiéra původní české komedie Pánský klub se odehraje ve světové premiéře 4. dubna 2019 v Divadle Na Jezerce. Nejbližší reprízy jsou v DNJ v plánu 5. a 14. dubna.

FOTO: Divadlo Na Jezerce: Pánský klub

Divadlo Na Jezerce: Pánský klub - Pánský klub DivadloNaJezerce 2019 ABA_2548Divadlo Na Jezerce: Pánský klub - hrušínská wiDivadlo Na Jezerce: Pánský klub - šteindler čtDivadlo Na Jezerce: Pánský klub - žák čtDivadlo Na Jezerce: Pánský klub - 4 DNJ

 

Dnes, 14:07
Od soboty 4. července do neděle 12. července 2020 bude z důvodu opravy trati obousměrně...
Dnes, 11:44
Od jara 2020 probíhá rekonstrukce MUK 16 Slivenec na dálnici D0 (silniční okruh kolem Prahy)...
Včera, 17:30
Do zrekonstruovaného zookoutku u hájovny v lesoparku Kamýku v Praze 12 se koncem června opět...
Včera, 15:21
Pietní artefakt je věnovan generálmajorovi Josefu Dudovi (1905 – 1977). Duda působil jako velitel českých...
Včera, 14:40
Čtyřicet let na profesionální hudební scéně letos slaví zpěvák Dalibor Janda. Své turné musel kvůli...
výstava JUDr. Milada Horáková a největší politický proces
Včera, 12:47
Do 24. srpna bude instalována plenérová výstava "Nezapomeňte na mne. JUDr. Milada Horáková a největší...
Včera, 10:53
Fungoval roku 1620 na Bílé hoře lyžařský vlek? Jak dopadla play off pro české stavy?...
1.7.2020
Ve středu ráno hořelo ve dvou domech ve Strojnické ulici v pražských Holešovicích.
1.7.2020
Tak tenhle týden nám pšenka moc nepokvete. Koncertů je jak šafránu.
1.7.2020
V rámci podpory kulturních institucí v době po koronavirové krizi se hlavní město rozhodlo umožnit...
Reklama