4℃
Dnes je 25. březen , svátek má Marián

Zapomenutý český podnikatel a provokatér Mike Pán sprostě nadával, když ho tahali z auta. Prý se mu zaběhl pes

Mike Pán, rodným jménem Mikael Oganesjan, je známý provokatér městských policistů a tvůrce webů Pojištění na pokuty nebo Nebuď měšťák. Když se mu tak zaběhl v centru Prahy pes, bez ohledu na dopravní značení špatně zaparkoval a pak se v už odtahovaném autě zabarikádoval a nadával.

Reklama

Mike Pán je pro policisty i strážníky známá firma. Jde o podnikatele, který s Petrem Kocourkem stojí za projektem Pojištění na pokuty, kde lákali obyčejné lidi na to, že mohou jezdit, jak chtějí, páchat dopravní přestupky a oni to za ně vyřeší. Pojištění samo o sobě je velmi zvláštně nastaveno a už dřív před ním lidi varovala Česká národní banka i Česká advokátní komora.

Mike Pán je také bývalý influencer a youtuber, který schválně páchal dopravní předsudky, natáčel se u toho a policistům i měšťákům často sprostě nadával a choval se arogantně. To bylo populární pro jeho diváky, kteří ho obdivovali za to, jak vjel na Karlův most nebo parkoval kdekoliv se mu chtělo. 22. května v roce 2018 mu byl zrušen YouTube účet z důvodu porušování pokynů pro komunitu. Vzápětí zmizel jeho Instagram a Facebooková stránka.

(Youtube.com)

Jediným místem, kam tak Mike může nahrávat obsah, je jeho osobní profil. Tam nedávno nadšeně sdílel video od policie, kde se chlubil tím, že zaparkoval tam, kde neměl, to je v ulici Dlouhá v Praze 1. Následně hledal svého ztraceného psa. Zavolal i měšťákům, aby mu jej pomohli najít. Ty ale mnohem víc zajímalo jeho auto zaparkované na vyhrazeném dopravním značení pro rezidenty.

Dvaadvacetiletý Mike se začal s policisty dohadovat, vlezl si dovnitř auta, které už bylo v procesu odtahování, a nechtěl vylézt ven. Proto policisté využili momentu, kdy měl otevřené okénko a z auta ho museli násilím vytáhnout. Při tom Mike Pán sprostě nadával a křičel, že z toho bude mít video a bude je žalovat…

Přestupky neuposlechnutí výzvy úřední osoby, znevážení úřední osoby při výkonu její pravomoci a nerespektování dopravního značení se bude zabývat příslušný správní orgán.

Včera, 17:05
V pražských Řepích v Mrkvičkově ulici bude v červnu otevřeno nové parkoviště pro rezidenty a...
Včera, 13:43
Když ho odsoudili, tak se po něm na několik let slehla zem. Muž ve věku...
Včera, 11:30
Při příležitosti Mezinárodního dne proti policejní brutalitě, který připadl na 15. března, byla v pivním...
Včera, 10:55
Praha 5 a studio A69–architekti zvou na výstavu PLZEŇSKÁ/MOTOL, která široké veřejnosti představuje urbanisticko-architektonickou studii...
Včera, 09:34
Výstavu modelů staveb Adolfa Loose (1870 v Brně – 1933 v rakouském Kalksburgu) od prof....
23.3.2019
Pražský magistrát dá neziskovým organizacím dotaci 6,25 milionu korun na mobilní výdej jídla pro lidi...
23.3.2019
Azylový dům byl otevřen v Horáčkově ulici v Praze 4. Bude sloužit k ubytování sociálně...
23.3.2019
Pražská vlaková linka S34 bude v Čakovicích prodloužena po bývalé vlečce cukrovaru až k místnímu...
23.3.2019
U tohoto rozhodně neobědvejte. To, že celníci s policií chodí na návštěvu do SAPY v...
23.3.2019
Za radnici Prahy 3 mu o dva dny později při této příležitosti pogratuloval starosta Jiří...
Reklama