18℃
Dnes je 21. květen , svátek má Monika

Zapomenutý český podnikatel a provokatér Mike Pán sprostě nadával, když ho tahali z auta. Prý se mu zaběhl pes

Mike Pán, rodným jménem Mikael Oganesjan, je známý provokatér městských policistů a tvůrce webů Pojištění na pokuty nebo Nebuď měšťák. Když se mu tak zaběhl v centru Prahy pes, bez ohledu na dopravní značení špatně zaparkoval a pak se v už odtahovaném autě zabarikádoval a nadával.

Reklama

Mike Pán je pro policisty i strážníky známá firma. Jde o podnikatele, který s Petrem Kocourkem stojí za projektem Pojištění na pokuty, kde lákali obyčejné lidi na to, že mohou jezdit, jak chtějí, páchat dopravní přestupky a oni to za ně vyřeší. Pojištění samo o sobě je velmi zvláštně nastaveno a už dřív před ním lidi varovala Česká národní banka i Česká advokátní komora.

Mike Pán je také bývalý influencer a youtuber, který schválně páchal dopravní předsudky, natáčel se u toho a policistům i měšťákům často sprostě nadával a choval se arogantně. To bylo populární pro jeho diváky, kteří ho obdivovali za to, jak vjel na Karlův most nebo parkoval kdekoliv se mu chtělo. 22. května v roce 2018 mu byl zrušen YouTube účet z důvodu porušování pokynů pro komunitu. Vzápětí zmizel jeho Instagram a Facebooková stránka.

(Youtube.com)

Jediným místem, kam tak Mike může nahrávat obsah, je jeho osobní profil. Tam nedávno nadšeně sdílel video od policie, kde se chlubil tím, že zaparkoval tam, kde neměl, to je v ulici Dlouhá v Praze 1. Následně hledal svého ztraceného psa. Zavolal i měšťákům, aby mu jej pomohli najít. Ty ale mnohem víc zajímalo jeho auto zaparkované na vyhrazeném dopravním značení pro rezidenty.

Dvaadvacetiletý Mike se začal s policisty dohadovat, vlezl si dovnitř auta, které už bylo v procesu odtahování, a nechtěl vylézt ven. Proto policisté využili momentu, kdy měl otevřené okénko a z auta ho museli násilím vytáhnout. Při tom Mike Pán sprostě nadával a křičel, že z toho bude mít video a bude je žalovat…

Přestupky neuposlechnutí výzvy úřední osoby, znevážení úřední osoby při výkonu její pravomoci a nerespektování dopravního značení se bude zabývat příslušný správní orgán.

Před 5 minutami
Ve středu 22. května mezi osmou ranní a osmou večerní se pěší zóny na Andělu...
Včera, 18:00
Vedení Prahy 10 připraví návrh zavedení parkovacích zón na svém území. Studie bude hotova letos...
Včera, 16:27
V pražské zoo se začátkem května narodila dvě selata vzácného pekari Wagnerova, které bylo až...
Včera, 12:27
Léto se blíží, folkaři vystrkují růžky a pronikají do rockových klubů. Ale ještě je dost...
Včera, 11:03
Tramvajová zastávka ve Vysočanech má nový označník. Někteří jej nazývají padající obludou podle vzhledu a...
Včera, 11:00
V Tuchoměřicích u Prahy vznikne příští rok logistické centrum pro zásilkovou a nákladní přepravu americké...
Včera, 10:25
Koryto Botiče bylo v zastavěné části města již od 19. století postupně zregulováno až do...
Včera, 09:30
V Akademickém parku poblíž stanice metra Ládví má být v červnu odhalen pomník českého fyzika...
19.5.2019
Pokud hygienici nebudou proti, v pondělí ve tři bude pro veřejnost otevřen nový plavecký bazén...
19.5.2019
Pražská Slavia byla v neděli jen krůček od zajištění titulu v české nejvyšší fotbalové soutěži....
Reklama