Premium Outlet Prague Airport spustil povánoční výprodeje a s ním slevy až 80 %

Pražské outletové centrum Premium Outlet Prague Airport (POP) se zapojilo do povánočních výprodejů a spouští atraktivní slevovou akci Winter Sale. Nízkých cen mohou zákazníci využít v průběhu celého ledna a února 2020, kdy se slevy postupně dostanou až na 80 % oproti původním cenám, a to i u prémiových značek. Finální výprodeje vyvrcholí v POP během víkendu 14. – 16. února 2020.

Řada lidí si už nákupy bez výprodejů ani nedokáže představit, a proto pravidelně vyráží nakupovat i do outletových center, kde se během povánočních výprodejů ceny sníží mnohonásobně oproti stávajícím outletovým cenám.

Mezi velké pražské obchodní galerie, které v lednu ožijí výprodejovými akcemi, patří i outletové centrum Premium Outlet Prague Airport. V průběhu ledna a února nabízí slevy na stále aktuální zimní kolekce až do výše 80 % oproti stávajícím cenám. Výprodejová akce hlásá, že Vánoce v POP ještě neskončily a s lehkou nadsázkou oslovuje ty zákazníky, kterým Ježíšek nenadělil to, co si přáli. Své Druhé Vánoce si mohou užít a výhodně nakoupit u značek jako je United Colors of Benneton, Gant, Desigual, Pepe Jeans, TIMEOUT nebo Lee Cooper, Guess, Gant, Lacoste, Salamander nebo Palmers. Zimní sportovní výbavu za příjemné ceny mohou pořídit u značek Adidas, Nike, Reebook, Quiksilver, Rip Curl, Roxy nebo u Alpine Pro, Salomon a Bogner. Atraktivní slevy najdou zákazníci i u prémiových a renomovaných značek jako je Karl Lagerfeld, Pinko, Versace, Fendi, Prada, Burberry, Hugo Boss nebo Givenchy, které se rovněž zapojují do výprodejové akce.

Povánoční výprodeje znamenají větší nápor zákazníků i pro naše outletové centrum. Denní návštěvnost se zvyšuje a lidé nejčastěji nakupují oblečení a doplňky, věci, které aktuálně potřebují nebo ty, které si už dlouho přáli a čekali až cena klesne dolů. Zimní výprodeje trvají až do poloviny února, kdy se slevy na značkové výrobky dostávají až na 80 % oproti původním outletovým cenám, takže u nás máte další důvod k úsměvu,“ doplňuje Alena Gregorová, Marketing Manager Premium Outlet Prague Airport.

Povánoční slevy v POP vyvrcholí během únorového výprodejového víkendu 14. – 16. 2. 2020, kdy slevy dosáhnou až na 80 % z původních outletových cen.

Slevová akce je podpořena i televizním spotem, který je tvořen ze 3 různých kreativ, a běží na kanálech Prima Group do poloviny února 2020.

PR

Včera, 17:30
Povídání o pejskovi a kočičce. Nádherná, dětská knížka, které bylo nedávno neuvěřitelných devadesát let. Takže...
Včera, 16:00
I když to nezní příliš uvěřitelně. Přece to tak ale přesně je. Robotní povinnosti sedláků...
Včera, 14:00
Josef Váchal se narodil 23. září 1884 v Milavčích u Domažlic jako nemanželský syn Anny...
Včera, 11:30
Ačkoli je ještě oficiálně zima, teplota na teploměru říká, že půda není zmrzlá, a tak...
Včera, 10:51
Ochránci přírody bijí na poplach! Obávají se negativních dopadů likvidace přemnožených hrabošů s pomocí chemie...
Včera, 10:00
Aspoň ho ale Stalin nenechal popravit, zavraždit nebo uvěznit, jak to udělal s jinými svými blízkými...
narkolepsie, narkoleptik, spánek, učení, únava, deprese
Včera, 09:11
Jako malý narážel do aut, do plotu a málem spadl do ohně. Šestnáctiletý Jaroslav z...
fenykl
Včera, 08:00
Vypadá trochu jako cibule křížená s pórkem. Určitě jste jej už v ruce drželi, ale...
Včera, 06:45
Bývalá pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) chystá vstoupit na knižní trh. Napsala totiž knihu o...
23.2.2020
Podobnou situaci by stěží vymyslel i ten nejlepší filmový scenárista. Zkušenému pilotovi, který měl za...
Reklama