Gólová sucha Na Litavce nekončí a venku žádný bod! Schyluje se ke konci kouče Nádvorníka v Příbrami?

Diváci v Příbrami už potřetí za sebou zažili bezbrankovou remízu. Navíc tým trápí i otřesná venkovní forma. Ostatní kluby u dna tabulky už trenéry vyměnily. Je nyní čas na Příbram?

V minulé sezoně unikla Příbram sestupu do druhé ligy až v baráži. Po více než polovině základní hrací části to vypadá, že podobný osud ji čeká i příští rok. S třinácti body je středočeský celek dva body před patnáctou Karvinou a jen tři body před poslední Opavou. Právě se slezským celkem se střetla Příbram na domácí půdě o víkendu před reprezentační pauzou.

Svěřenci kouče Nádvorníka chtěli konečně prolomit střeleckou smůlu před vlastními diváky a po dlouhé době zabodovat naplno. Opět se však nezadařilo. Na Litavce se zrodila už třetí bezbranková remíza v řadě. Stadion tak asi určitě nebude jen tak praskat ve švech pod náporem fanoušků. Na trápení Příbrami se chodí poslední dobou dívat asi jen 2000 diváků, což je ze všech prvoligových fotbalových stánků zaručeně nejméně.

Zklamání z posledních domácích výsledků je ještě umocněno důležitostí zápasů. Remízám s Opavou, Zlínem a Olomoucí navíc předcházela i prohra s Karvinou. Až na menší výjimku v podobě Olomouce jsou to všechno týmy, které se pohybují v tabulce v bezprostřední bízkosti Příbrami.

Za jízdu po D4 na Příbramsku ve formuli hrozí řidiči pokuta 10 000

Ještě horší je pak venkovní forma týmu. To je ten pravý důvod, proč se Příbram nachází až na samém chvostu tabulky. V sedmi zápasech nezapsala ani jeden jediný bod. Jen o něco lépe jsou na tom Bohemians s jednou remízou.

Bohemka už trenéra vyměnila. Stejně tak tomu udělala ještě dříve již několikrát zmiňovaná Opava, Zlín a nejnovější zprávou je i změna na lavičce Karviné, z níž odešel populární František Straka. Příbram je jediná z poslední z pětice týmu tabulky, jež se ještě ke změně neodhodlala. Pokud ale nenastane obrat ve výsledcích, je vyhazov trenéra Romana Nádvorníka, který tým převzal v březnu minulého roku, více než pravděpodobný.

Virus, který ročně zabije stovky dětí zastaví očkování. V Česku ho však podstoupí jen 16 procent dětí

 

Dnes, 10:48
Jindřichova skála je skalní „srub“ s kolmou stěnou a kamenným mořem. Pro Brdy jsou takové...
Včera, 10:53
Další část města Příbram čeká proměna. Radnice bude revitalizovat prostor podél Příbramského potoka. Z bývalé...
21.1.2020
Hornické muzeum Příbram letos návštěvníkům připomene 145 let od světového rekordu v dosažení kilometru svislé...
20.1.2020
Příbramská radnice by podle ODS měla zastavit přípravu rozsáhlé rekonstrukce akvaparku za více než 400...
19.1.2020
Město Březnice, proslavené těžbou stříbrných rud a zámkem, leží na říčce Vlčavě. Zámek byla původně...
19.1.2020
Trenéři do škol je projekt, který má dětem ukázat kouzlo sportu, nastartovat v nich lásku...
18.1.2020
Středočeský kraj zřídí fond na podporu sázení stromů. Cílem je zapojit obce do řešení problému...
18.1.2020
Vojáci letos obnoví střelbu z minometů v bývalém vojenském prostoru Brdy, který je od roku 2016...
17.1.2020
První místo v devátém ročníku ankety Alej roku zamířila do Středočeského kraje a to památné...
17.1.2020
Příbramská nemocnice dokončila modernizaci pavilonu D4 a otevřela zrekonstruované lůžkové oddělení gynekologie a gynekologickou ambulanci...
Reklama