Gólová sucha Na Litavce nekončí a venku žádný bod! Schyluje se ke konci kouče Nádvorníka v Příbrami?

Diváci v Příbrami už potřetí za sebou zažili bezbrankovou remízu. Navíc tým trápí i otřesná venkovní forma. Ostatní kluby u dna tabulky už trenéry vyměnily. Je nyní čas na Příbram?

V minulé sezoně unikla Příbram sestupu do druhé ligy až v baráži. Po více než polovině základní hrací části to vypadá, že podobný osud ji čeká i příští rok. S třinácti body je středočeský celek dva body před patnáctou Karvinou a jen tři body před poslední Opavou. Právě se slezským celkem se střetla Příbram na domácí půdě o víkendu před reprezentační pauzou.

Svěřenci kouče Nádvorníka chtěli konečně prolomit střeleckou smůlu před vlastními diváky a po dlouhé době zabodovat naplno. Opět se však nezadařilo. Na Litavce se zrodila už třetí bezbranková remíza v řadě. Stadion tak asi určitě nebude jen tak praskat ve švech pod náporem fanoušků. Na trápení Příbrami se chodí poslední dobou dívat asi jen 2000 diváků, což je ze všech prvoligových fotbalových stánků zaručeně nejméně.

Zklamání z posledních domácích výsledků je ještě umocněno důležitostí zápasů. Remízám s Opavou, Zlínem a Olomoucí navíc předcházela i prohra s Karvinou. Až na menší výjimku v podobě Olomouce jsou to všechno týmy, které se pohybují v tabulce v bezprostřední bízkosti Příbrami.

Za jízdu po D4 na Příbramsku ve formuli hrozí řidiči pokuta 10 000

Ještě horší je pak venkovní forma týmu. To je ten pravý důvod, proč se Příbram nachází až na samém chvostu tabulky. V sedmi zápasech nezapsala ani jeden jediný bod. Jen o něco lépe jsou na tom Bohemians s jednou remízou.

Bohemka už trenéra vyměnila. Stejně tak tomu udělala ještě dříve již několikrát zmiňovaná Opava, Zlín a nejnovější zprávou je i změna na lavičce Karviné, z níž odešel populární František Straka. Příbram je jediná z poslední z pětice týmu tabulky, jež se ještě ke změně neodhodlala. Pokud ale nenastane obrat ve výsledcích, je vyhazov trenéra Romana Nádvorníka, který tým převzal v březnu minulého roku, více než pravděpodobný.

Virus, který ročně zabije stovky dětí zastaví očkování. V Česku ho však podstoupí jen 16 procent dětí

 

4.8.2020
S rostoucím věkem člověka se mění i jeho potřeba na výživové složení, strukturu a množství jídla....
3.8.2020
Město Příbram od začátku srpna zpoplatňuje ukládání odpadů do sběrného dvora. Tam mohli lidé zdarma...
2.8.2020
Nevšední zážitek pro dospělé i děti nabídne Mistroství světa v rýžování zlata. To bude od...
2.8.2020
Projekt Rodinné stromy umožní obyvatelům města výsadbu nových stromů, které budou jejich adoptivními, informovala mluvčí...
1.8.2020
Třicetiletý muž chtěl na Příbramsku ujet policejní hlídce. Silný Mercedes mu na to ale nestačil,...
31.7.2020
Tragická nehoda, která stála život dědu, syna i vnuka se odehrála ve Lhotě u Příbramě...
31.7.2020
Středočeské památky a kempy si letošní návštěvnickou sezonu chválí. Celková čísla ale zkazí jarní měsíce,...
30.7.2020
Lidé v Příbrami si budou moci zasadit takzvané rodinné stromy. Jejich pořízení si zájemci sami...
30.7.2020
Nelichotivá statistika na příbramských cestách roste. Od začátku roku přistihli policisté 376 řidičů, kteří usedli...
29.7.2020
Senior (76) se podruhé narodil. Jeho auto smetl vlak z nezabezpečeného železničního přejezdu u Nové...
Reklama