20℃
Dnes je 24. duben , svátek má Jiří

Show Na Stojáka již brzy v Březnici

Už v sobotu 19. ledna zažije Březnice příval zábavy a smíchu v podání bavičů známé comedy show Na Stojáka. Těšit se můžete na čtyři známé tváře při představení od 20:30. Náš REGION je partnerem show.

Reklama

Již pošesté se zaplní kulturní dům v Březnici diváky, kteří si užijí představení plné smíchu, originality a zábavy. Letos se představí čtveřice bavičů. Po letech snažení pořadatelů přijede pobavit skvělá blondýna Iva Pazderková! Po několika letech se vrátí oblíbenec místního publika Daniel Čech. Třetím do party bude známá postava Na Stojáka Dominik Heřman Lev.

Čtvrtým a zároveň nováčkem v březnické sestavě je Radek Petráš. V letošním roce opravdu podařená sestava. Po představení bude večer pro všechny pokračovat na afterparty v podání DJ Roba. V rámci akce proběhne také tradiční charitativní dražba. Tentokrát budeme vybírat pro nemocného Dominika z Březnice a dražit se bude dres plzeňského brankaře Aleše Hrušky, ve kterém odchytal utkání Ligy mistrů. Vybírat se bude také u oblíbené fotostěny, kde můžete ulovit fotku s vystupujícími nebo svými přáteli. Výtěžek z fotostěny poputuje také na konto Dominika.

Vstupenky již mizí raketovým tempem z předprodejních míst. V předprodeji zbývá posledních 50 vstupenek! Vstupenky pořídíte na těchto místech: Březnice – papírnictví Nuslová, Příbram – Cowárna, Rožmitál – infocentrum, Milín – knihovna. Zde pořídíte předprodejní vstupenky za cenu 230,-. Po zakoupení vstupenky si rezervujte své místo, volejte na 725 107 319 nebo pište na info@kaceri-festival.cz. Více informací naleznete na webu www.kaceri-festival.cz.

FOTO: Show Na Stojáka již brzy v Březnici

Show Na Stojáka již brzy v Březnici - Iva 001Show Na Stojáka již brzy v Březnici - stojak_2019_plakatShow Na Stojáka již brzy v Březnici - dan_cech
Před 3 hodinami
Příbram zavede v městské hromadné dopravě elektronické jízdní řády. Aktuální údaje o příjezdech a odjezdech...
Včera, 09:32
Na území bývalého vojenského újezdu Brdy byla uvedena do provozu tři nouzová tlačítka k přivolání...
22.4.2019
Společenské centrum v Sedlčanech bude sloužit zejména pro duchovní účely a s nimi spojené akce....
21.4.2019
Jaké to bylo kopat za války na Moravě zákopy, ochutnat poprvé v životě čokoládu od...
21.4.2019
Festival během tří měsíců nabídne pět koncertů, mši, odbornou konferenci a interpretační kurzy s workshopy....
20.4.2019
O desítky tisíc korun přišla seniorka z Dobříše na kterou se zaměřily dvě podvodnice. Vloudily se...
19.4.2019
Více než sto gymnastek z několika oddílů soutěžilo v sobotu 6. dubna 2019 o medaile...
17.4.2019
Stíhání muže, který loni koncem prosince přepadl banku v Příbrami a zajal v ní rukojmí,...
16.4.2019
Příbramská radnice potvrdila, že soutěž na prodej Příbramské teplárenské, která provozuje centrální zdroj tepla pro...
16.4.2019
Pokud příbramští zastupitelé na některém z nejbližších zasedání schválí rekonstrukci akvaparku, bude areál v červenci...
Reklama