16℃
Dnes je 19. červen , svátek má Leoš

Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu

Další fotky

Za několik dní bude patřit náměstí T.G.M. v Příbrami milovníkům a majitelům motorek a automobilů. Další ročník přejezdu nejkratší silnice Route 66 na světě začne už v sobotu 13. dubna.

Reklama

Tato tradiční akce začíná okolo 10. hodiny, kdy se budou na plochu náměstí sjíždět výstavní motorové kousky z celé republiky. Připraven bude také doprovodný program. Organizátoři chystají některé změny,  jejichž cílem je klidný průběh akce a její další posunutí směrem dopředu.

„Chceme připravit pohodový den pro majitele aut a motorek, které přijedou na Českou Route 66 a zároveň vytvořit komfort pro návštěvníky. V kombinaci pohody a komfortu nezapomínáme a na stejnou úroveň stavíme bezpečnost celého přejezdu,“ přiblížil cíl akce Vojta Hrach z Cowárny.

Organizátoři jsou rádi, že svojí účast potvrdil také zakladatel a otec přejezdu David Horák. Myšlenka zůstává stejná i poté, co akce změnila organizátora.

„Letošní ročník bude opět považován za průvodní akci začínající plechovkářské a motorkářské sezóny. Pokud zvažujete zamířit do podbrdské krajiny a účastnit se příbramské Route 66, tak dorazte autem, na motorce nebo pěšky,“ vyzívají organizátoři Route 66.

V rámci doprovodného program se chystá soutěž s partnerem akce Auto Černý Příbram, které věnuje do soutěže poukaz na automobile na víkend, vystoupení cheleeders nebo posílení ozvučení či vyšší počet stánků s občerstvením na ploše náměstí. Náš REGION je mediálním partnerem.

FOTO: Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu

Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - Route66-2018-VladimirHolan-129Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - route66-58Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - route66-46Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - route66-21Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - route66-18
Další fotky
Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - bTip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - a

“Již nyní máme o několik desítek registrovaných účastníků vice, než tomu bylo v minulém roce. Jsme za to moc rádi, ale zároveň máme respekt z kapacity náměstí, které není nafukovací. Věříme, že se všichni vejdeme a nebudeme muste použít ono neoblíbené slovo “vyprodáno”, shrnul třetí z organizátorů Ondřej Lachman.

Dopravní omezení

Dne 13. 4. 2019 od 10 do 16 hodin bude uzavřen průjezd okolo náměstí T. G. Masaryka (tj. mezi ul. Milínská a ul. Hailova – podél Úřadu práce, Komerční banky, lékárny, Městské policie) včetně parkovacích ploch v celém prostoru náměstí T. G. Masaryka.

Silniční provoz na ulici Milínská, v úseku od náměstí T. G. Masaryka až ke křižovatce s ul. Špitálskou, bude při výjezdu kolony vozidel z náměstí T. G. Masaryka krátkodobě uzavřen po dobu max. 10 minut v době mezi 14 – 15 h.

17.6.2019
Dobříš testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko. Město by díky tomu...
17.6.2019
Výlet do hornické minulosti Příbramska nabízí Mistrovství ČR a SR v rýžování zlata. To se...
14.6.2019
Ve většině koupacích nádrží na Příbramsku se už dá koupat. Jako každý rok stráží kvalitu...
14.6.2019
Pražská integrovaná doprava bude od 29. června rozšířena o další oblast. Linku 317 Praha-Smíchov –...
13.6.2019
Český červený kříž pořádá v Příbrami dvakrát ročně obřad předání ocenění dárcům krve, kteří darují krev...
13.6.2019
Amatérský hledač pokladů našel detektorem kovů 22. května po osmé hodině večerní v Bukové u Příbramě nevybuchlou munici....
13.6.2019
Příbramské mažoretky si z finále Mistrovství ČR přivezly zlato ze všech disciplín. Mistrovství České mažoretkové...
13.6.2019
Petrovice si letos připomenou 800 let svojí doložené existence. K výročí vzniká i kniha o...
12.6.2019
V pátek 31. května odpoledne zachraňovalo středisko HZS Středočeského kraje německy hovořící horolezkyni. Ta spadla z...
12.6.2019
Až do konce září bude provoz v Příbramské ulici Legionářů komplikovat uzavírka. Opraven bude povrch...
Reklama