20℃
Dnes je 22. duben , svátek má Evženie

Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu

Další fotky

Za několik dní bude patřit náměstí T.G.M. v Příbrami milovníkům a majitelům motorek a automobilů. Další ročník přejezdu nejkratší silnice Route 66 na světě začne už v sobotu 13. dubna.

Reklama

Tato tradiční akce začíná okolo 10. hodiny, kdy se budou na plochu náměstí sjíždět výstavní motorové kousky z celé republiky. Připraven bude také doprovodný program. Organizátoři chystají některé změny,  jejichž cílem je klidný průběh akce a její další posunutí směrem dopředu.

„Chceme připravit pohodový den pro majitele aut a motorek, které přijedou na Českou Route 66 a zároveň vytvořit komfort pro návštěvníky. V kombinaci pohody a komfortu nezapomínáme a na stejnou úroveň stavíme bezpečnost celého přejezdu,“ přiblížil cíl akce Vojta Hrach z Cowárny.

Organizátoři jsou rádi, že svojí účast potvrdil také zakladatel a otec přejezdu David Horák. Myšlenka zůstává stejná i poté, co akce změnila organizátora.

„Letošní ročník bude opět považován za průvodní akci začínající plechovkářské a motorkářské sezóny. Pokud zvažujete zamířit do podbrdské krajiny a účastnit se příbramské Route 66, tak dorazte autem, na motorce nebo pěšky,“ vyzívají organizátoři Route 66.

V rámci doprovodného program se chystá soutěž s partnerem akce Auto Černý Příbram, které věnuje do soutěže poukaz na automobile na víkend, vystoupení cheleeders nebo posílení ozvučení či vyšší počet stánků s občerstvením na ploše náměstí. Náš REGION je mediálním partnerem.

FOTO: Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu

Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - Route66-2018-VladimirHolan-129Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - route66-58Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - route66-46Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - route66-21Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - route66-18
Další fotky
Tip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - bTip na výlet. Příbramská Route 66 začíná v sobotu - a

“Již nyní máme o několik desítek registrovaných účastníků vice, než tomu bylo v minulém roce. Jsme za to moc rádi, ale zároveň máme respekt z kapacity náměstí, které není nafukovací. Věříme, že se všichni vejdeme a nebudeme muste použít ono neoblíbené slovo “vyprodáno”, shrnul třetí z organizátorů Ondřej Lachman.

Dopravní omezení

Dne 13. 4. 2019 od 10 do 16 hodin bude uzavřen průjezd okolo náměstí T. G. Masaryka (tj. mezi ul. Milínská a ul. Hailova – podél Úřadu práce, Komerční banky, lékárny, Městské policie) včetně parkovacích ploch v celém prostoru náměstí T. G. Masaryka.

Silniční provoz na ulici Milínská, v úseku od náměstí T. G. Masaryka až ke křižovatce s ul. Špitálskou, bude při výjezdu kolony vozidel z náměstí T. G. Masaryka krátkodobě uzavřen po dobu max. 10 minut v době mezi 14 – 15 h.

Dnes, 11:00
Společenské centrum v Sedlčanech bude sloužit zejména pro duchovní účely a s nimi spojené akce....
Včera, 11:00
Jaké to bylo kopat za války na Moravě zákopy, ochutnat poprvé v životě čokoládu od...
Včera, 09:25
Festival během tří měsíců nabídne pět koncertů, mši, odbornou konferenci a interpretační kurzy s workshopy....
20.4.2019
O desítky tisíc korun přišla seniorka z Dobříše na kterou se zaměřily dvě podvodnice. Vloudily se...
19.4.2019
Více než sto gymnastek z několika oddílů soutěžilo v sobotu 6. dubna 2019 o medaile...
17.4.2019
Stíhání muže, který loni koncem prosince přepadl banku v Příbrami a zajal v ní rukojmí,...
16.4.2019
Příbramská radnice potvrdila, že soutěž na prodej Příbramské teplárenské, která provozuje centrální zdroj tepla pro...
16.4.2019
Pokud příbramští zastupitelé na některém z nejbližších zasedání schválí rekonstrukci akvaparku, bude areál v červenci...
15.4.2019
Oblastní nemocnici v Příbrami předali zástupci klubu 1. FK Příbram celkem 20 tisíc korun. Peníze byly...
15.4.2019
Oranžerie v areálu dobříšského zámku se má do poloviny roku 2020 proměnit v multifunkční centrum....
Reklama