15℃
Dnes je 18. srpen , svátek má Helena

Zloděj fajnšmekr, kradl čokolády i erotické pomůcky

Neodolatelnou chuť na sladké měl zřejmě zloděj, který z obchodu v Milíně odcizil šest čokolád. Jeho kořist byla různorodá, z chat kradl například demižony s rybízovým vínem, televize nebo erotické pomůcky. Přestože za sebou rafinovaně zahlazoval stopy, příbramská policie už identitu fajnšmekra mezi zloději zná.

Reklama

Neodolatelnou chuť na sladké měl zřejmě zloděj, který přišel 23. ledna do prodejny potravin v Milíně. Tam z regálu odcizil šest čokolád, které si schoval pod oblečení. Poté z obchodu odešel bez zaplacení. Policistům se podle popisu podařilo zjistit pachatele. „Jedná se o 42letého muže, který byl již v minulosti souzen a trestán za obdobnou trestnou činnost,“ uvedla k případu mluvčí příbramské policie Monika Schindlová.

Jak se ukázalo, dotyčný má na svědomí i vykradení dvou zahradních domků v Příbrami. Koncem října loňského roku vnikl v zahrádkářské kolonii do kolny, kde nic nevzal, ale své stopy zahladil vápnem, které tu všude rozsypal. Z druhé kůlny ukradl desetilitrový demižon s domácím rybízovým vínem a dámské kolo, ve sklepě se mu hodil kameninový zelňák. „Pak se vloupal do domu, kde zcizil pánskou bundu a další demižon s vínem,“ říká Schindlová.

Na Silvestra zavítal do jiného zahradního domku, nejdříve poškodil pohybové čidlo venkovního světla a následně zde odcizil televizor, reproduktor, dva parfémy, tři láhve alkoholu, několik piv a erotické pomůcky. Celkem způsobil škodu ve výši téměř 15 tisíc korun. Nyní mu hrozí za přečin krádeže a porušování domovní svobody šest měsíců až tři roky pobytu za mřížemi.

Mistr Magneto řádil v Kamenici. Jeho zálibou je měď

Včera, 14:22
Dosavadní zastupitel za TOP 09 Petr Vácha podal rezignaci, nahradí jej Jakub Hušek. Nového kandidáta...
Včera, 12:08
Středočeský kraj začal schvalovat první žádosti o dotace na nové kotle. V první schvalované vlně...
Včera, 11:01
Z důvodu opravy povrchu místních komunikací čekají Příbramské řidiče dopravní omezení v ulicích Brodská, U...
Včera, 09:11
U obce Počaply na Příbramsku se 13. srpna odpoledne srazil autobus s osobním autem. Cestující...
16.8.2019
Kvalita vody ve středočeských přírodních koupalištích stále zůstává dobrá, na menších koupalištích se ale mírně...
16.8.2019
Na historické budově Příbramské radnice viditelně zahlodal zub času a tak se nevyhnutelně přiblížil čas...
16.8.2019
Středočeský kraj chce příští rok zavést takzvaný participativní rozpočet. Umožní tak veřejnosti rozhodovat hlasováním o...
15.8.2019
Co si myslíte o současné situaci Středočeského kraje z pohledu inovací? Daří se mu dobře?...
11.8.2019
Fotbalisté Příbrami získali z Karviné na hostování třiadvacetiletého francouzského záložníka Soufianea Dramého. Středočeši o tom...
10.8.2019
Fotbalisté Příbrami přivítali na domácím hřišti Dynamo České Budějovice, na kterém si spravili chuť po...
Reklama