Řezník vyráběl špekáčky z lidského masa, netradiční domácí pochoutkou pak obdaroval své sousedy

8.8.2021
Redakce

Mezi nejbrutálnější vrahy v historii světové kriminalistiky se s jistotou řadí kanadský “řezník” Robert William Pickton, zamestnanec na prasečí farmě, která patřila jeho rodině. Podle ostatních zaměstnanců jatek byl Robert velmi tichý muž, který rozhodně nepůsobil nebezpečně, dnes si ovšem odpykává doživotní trest bez možnosti podmínečného propuštění po 25 letech trestu.

MIZEJÍCÍ PROSTITUTKY

Postupem času si pracovníci PicKtonovy farmy začali všímat, že ženy, které přicházejí navštěvovat Robertův dům, se nikdy nevrací zpět. Tehdy začala o spolumajitele rodinného podniku jevit zájem policie, nikoliv však kvůli mizejícím prostitutkám, ale díky obchodu se zbraněmi. Jaké ale bylo překvapení, když vyšetřovatelé během domovní prohlídky našli nejen věci patřící pohřešovaným ženám, ale i lidské ostatky.

Vinohradský řezník dal policii zabrat. Oběti uřízl hlavu, penis a končetiny

CHUTNÉ MASÍČKO

Po téměř deseti letech bestiálního vraždění byl Robert Pickton roku 2007 odsouzen na doživotí za vraždy nejméně dvaceti žen, později přiznal, že obětí mělo být dokonce devětačtyřicet. Těla prostitutek, které farmu navštívily, Robert buď rozčtvrtil sekerou, nebo k nim přistupoval jako k prasatům – střelil je do hlavy, případně jim do žil vpíchl nemrznoucí kapalinu. Dále pak těla spařil, aby je zbavil ochlupení, stáhl je z kůže a s tím co zbylo souložil. Obzvlášť šťavnaté dívky sám jedl nebo je přidával do buřtů, které prodával

sousedům. Robert “Willy” Pickton byl prostě ideální parťák na letní grilovačky, vždycky uměl chuťové pohárky svých hostů polaskat domácími lahůdkami.

 

Zdroj: vzNepřehlédněte