Rozzlobený mladík chtěl shodit sedmnáctiletou dívku z mostu do řeky

7.8.2022
Roman Kořinek

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání teprve jednadvacetiletého mladíka z Karlových Varů, kterého obvinili ze spáchání přečinů omezování osobní svobody a nebezpečného vyhrožování. Mladík měl ve čtvrtek 4. srpna letošního roku v nočních hodinách urážet v jednom z karlovarských barů návštěvníky zařízení. Jeho vulgární chování nakonec podle slov policejního mluvčího Jakuba Kopřivy ukončila bezpečnostní agentura baru, která ho společně s jeho kamarády vyvedla ze zařízení ven.

„Po třetí hodně ranní se ale jednadvacetiletý mladík potkal na Chebském mostě v Karlových Varech se skupinkou lidí, se kterou měl výše popsaný slovní spor v baru. Opětovně je začal vulgárně urážet a následně chytil oběma rukama sedmnáctiletou dívku, kterou zvedl do výšky a přehl přes zábradlí mostu. Ten je zhruba deset metrů od hladiny řeky,“ popisuje policejní mluvčí.

Agresivní mladík držet dívku tak, že horní polovinou těla byla za zábradlím a přitom jí nadával a vyhrožovat, že ji shodí do řeky. Po chvíli naštěstí svého jednání zanechal a dívku postavil na zem. V další agresi mu zabránil kamarád, který přiběhl na místo incidentu a odtáhnout ho pryč.

„Při tomto konfliktu naštěstí nedošlo k žádnému zranění. I přesto ale hrozí jednadvacetiletému mladíkovi trest odnětí svobody až na tři roky,“ dodal Jakub Kopřiva.

Zdroj: vz/pčrNepřehlédněte