V Líbeznicích mají zdarma cyklomapu i hledání řemeslníků

Zájem o zahraniční dovolenou z pochopitelných důvodů klesl a většina z nás tak trávila dovolenou doma. Obyvatelé Líbeznic a okolí dostali zdarma návod na cyklovýlety, ale v případě potřeby seženou i řemeslníky. Jak je to možné?

Cyklomapa Okolí Líbeznic

Pro všechny příznivce cyklistiky je určena cykloturistická mapa Okolí Líbeznic. Mapa ukazuje 12 navržených cyklotras, které vedou v blízkém i širším okolí Líbeznic a jsou určeny pro rodiny s dětmi, rekreační cyklisty i příznivce velkého počtu najetých kilometrů.

Líbeznice mají novou hasičskou zbrojnici, vylepšené je i okolí

Mapa kromě funkce sportovní plní i vlastivědnou a představuje místa, která stojí za vidění. Navržené trasy vedou z Líbeznic na všechny světové strany, dotýkají se Labe i Vltavy, projíždějí přírodními rezervacemi, vedou okolo mnoha zajímavých kulturních památek, nabízejí neobvyklé a méně známé vyhlídky, dětská hřiště, bludiště a mnoho dalšího. Každá trasa je vyznačena jinou barvou, dané barvě pak odpovídají i doplňující informace na zadní straně mapy – textový popis trasy, seznam zajímavých míst, délka trasy, výškový profil a orientační časová náročnost.

Mapu vydala obec Líbeznice a bude zdarma distribuována do poštovních schránek a k dostání také na obecním úřadě, v obecní knihovně a na sportovních i kulturních akcích pořádaných v Líbeznicích.

Publikace Výrobky a služby Pod Beckovem

Zdarma do poštovních schránek byla distribuována i publikace Výrobky a služby Pod Beckovem, která mapuje dodavatele v Líbeznicích a okolních obcích. Publikace obsahuje kontakty na více než 250 živnostníků a firem z nejbližšího okolí a je přehledně rozdělena do sekcí.

Klecany v boji s Alzheimerovou nemocí

Cílem publikace je propojit místní nabídku a poptávku a pomoci tím místním firmám i živnostníkům zmírnit dopady korona krize na jejich podnikání. Věříme, že se stane i oblíbenou pomůckou všem, kteří hledají šikovného instalatéra, účetního, zahradnici, restauraci čí místo pro trávení volného času. Publikace byla do přibližně 6500 schránek distribuována zdarma, zdarma je rovněž prezentace všech firem i jednotlivců.

První cenu v architektonické soutěži na nový hřbitov v pražském Suchdole získal architekt Martin Rosa (autory vítězného návrhu jsou spolu s ním také Václav Šuba a Jakub Červenka).
20.7.2021
Pražští zastupitelé schválili změnu účelu investičních dotací pro městskou část Praha-Suchdol. Peníze půjdou na vybudování...
Ze křtu klipu Na Vivaldiho!
20.7.2021
Ve skanzenu v Přerově nad Labem a v kapli i zámku ve Smiřicích byl natáčen...
14.7.2021
Komerční článek
SMART REGION CHCETE SE ZVIDITELNIT NEBO PROPAGOVAT SVÉ PRODUKTY V REGIONECH ČR​? Nabízíme Vám Reklamní...
14.7.2021
Ačkoli je na Radouči instalována řada informačních tabulí o nevhodném krmení syslů, stále řada návštěvníků...
10.7.2021
Člověk, který dosáhl důchodového věku a hodlá si v nejbližší době o starobní důchod zažádat,...
6.7.2021
Letos 21. června uplynulo třicet let od posledních minut sovětských vojáků na území Československa –...
4.7.2021
V Ateliéru Josefa Sudka na Újezdě probíhá výstava – přátelský dialog plastik sochařky Hany Wichterlové...
2.7.2021
Náročná obnova památkově chráněného objektu Šlechtovy restaurace ve Stromovce míří do finální fáze. Aktuálně byly...
2.7.2021
Začátkem roku nebylo vůbec jasné, v jakém formátu se budou smět konat automobilové soutěže. Úvod...
2.7.2021
Finále festivalu Porta, se v Lesním divadle v Řevnicích bude konat již po třinácté, tentokrát...
30.6.2021
Hlavní město finalizuje veškeré materiály, které vznikly za účelem prověření místa uložení ostatků Zdeny Mašínové...
Reklama