7℃
Dnes je 26. březen , svátek má Emanuel

Skvělý úspěch Muže roku 2018 Jirky Kmoníčka na světové soutěži Mister International. Česko má nejkrásnějšího muže Evropy

Vítěz jediné české soutěže mužské krásy Muž roku 2018 Jiří Kmoníček při své přípravě na světovou soutěž Mister International netušil, že se bude na dalekých Filipínách tak líbit. Doháněl fyzičku, sháněl národní kroj, ladil angličtinu a za povinnostmi Muže roku 2018 jezdil ve své hlavní výhře – luxusní Toyotě od Autostylu Trutnov.

Reklama

Jiří je z výsledku nadšený, urostlý fešák nečekal takhle dobré postavení „Bojoval jsem ze všech sil. Konkurence byla veliká, jsem velmi šťastný, unavený, ale spokojený, dal jsem do toho maximum,“ dodal po svém vítězství.

A pak to přišlo! Od finálového dne (24. února 2019) je Jirka nejkrásnějším Evropanem a čtvrtým nejkrásnějším mužem světa. Z 39 účastníků ho trumfl pouze vítěz soutěže z Vietnamu a na dalších místech borec z Hong Kongu a Venezuely.

Prezident soutěže David Novotný má z umístění Jirky Kmoníčka v soutěži Mister International velkou radost. Vždyť jeho soutěž mužské krásy je v Čechách naprosto jedinečná. Už 19 let posílá David Novotný své zástupce na světové soutěže, kde jsou úspěšní.

„Je to krásný dárek k jubilejnímu 20. ročníku Muže roku. Mít nejkrásnějšího muže v Evropě a čtvrtého na světě, tím se nemůže hned tak někdo pochlubit. A už vybíráme mezi českými muži další, kteří se budou bojovat o titul Muž roku 2019 a účast na soutěžích krásy ve světě. Vybraná dvanáctka finalistů pojede v květnu na týdenní soustředění do Tuniska a finále se potom bude konat v srpnu v Náchodě. Kdo chce toto zažít, má poslední možnost se přihlásit do castingu, který se koná 6. dubna.“

Poslední casting soutěže Muž roku se koná 6. dubna (sobota od 10 do 15h) v prostorách Agentury CAST ME, Janáčkovo nábř. 885/3, 150 00 Praha 5 – Anděl. Přihlášky také naleznete na www.muzroku.cz.

Charlotta_Garrigue

České ženy: Charlotta Masaryková byla jedna z prvních feministek

Před 1 hodinou
Zatímco zámky leží v Čechách většinou v malebných údolích, obklopené nádhernými zahradami, hrady si musí...
Před 1 hodinou
Noční chodec, to bylo životní téma František Hudeček (1909 v Němčicích u Holešova – 1990...
Před 1 hodinou
Oskarovi Nedbalovi, narozenému 26. března 1874 v Táboře, dal už v jeho útlém věku základy...
Před 3 hodinami
Navaluje se vám při dlouhé jízdě ve vlaku nebo autem? Je to tím, že je...
Dnes, 10:00
Narodil se 26. března 1946, a když vypráví o svém životě, je to jako číst...
Dnes, 08:00
Prodej nemovitosti je komplikovaná záležitost a stále více majitelů nemovitostí řeší, zda využít při prodeji...
Dnes, 08:00
Dnes je tomu 113 let, co se v Jincích narodil houslista a skladatel Josef Slavík...
Včera, 17:30
Křižáci v bitvě u Sudoměře 25. března 1420 prý byli poraženi lstí – vjeli do...
Včera, 16:00
Na ohni nažhaví kámen a přistoupí ke své dceři. Dívku za ruce drží další ženy,...
Včera, 15:28
Narodil se ve Dvoře Králové nad Labem (odtud jeho pseudonym Dvorský) 24. března 1899 jako...
Reklama