Sokolovský areál Bohemia dnes nabídne bohatý program i soutěž ohňostrojů

25.6.2022
Roman Kořinek

Tradiční akce nazvaná Hurá prázdniny je dnes připravena v Sokolově. Po dvou letech se tak oblíbená show vrací do původní podoby a její součástí bude i oblíbený barevný běh. Podle místostarosty Sokolova Ladislava Sedláčka (Hnutí pro město Sokolov) je vstupné do areálu Bohemia zdarma.

„Program začíná už ve třináct hodin siláckou soutěží Strongman. V patnáct hodin se dění přesune na Staré náměstí, kde startuje Barevný běh. Běžci se tady vydají na čtyři a půl kilometru dlouhou trať, která bude plná barev a zábavy,“ pokračuje dále místostarosta s tím, že nálož barev je připravena stejně tak jako dýdžejové Dizzko Mejsi a Deadly Groove.

Ve stejnou dobu bude v areálu Bohemia začínat i hudební program, kde vystoupí Marek Borský s kapelou Cirkus, formace 9. Planeta a domácí partička Steven´s. V půl osmé večer se na podiu objeví ostravská kapela Nedivoč, se svými rádio hity a ve čtvrt na deset přijde hard rocková a metalová legenda Škwor.

„Vrcholem dnešního dne budou tři soutěžní ohňostroje. První z nich uvidí návštěvníci akce Hurá prázdniny ve tři čtvrtě na jedenáct večer. Následovat budou další dva a vyhlášení toho nejhezčího,“ dodal Ladislav Sedláček, který věří, že se lidé dnes v Sokolově rozhodně nudit nebudou.

Zdroj: vz


Témata:

Nepřehlédněte