O nás

Provozovatel www.nasregion.cz

A 11 s .r. o.
Ortenovo náměstí 36
170 00 Praha 7
IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805

tel: 603 239 737

 

Web www.nasregion.cz byl slavnostně spuštěn 10. 10. 2017 v 10 h a 10 min v galerii Miro za účasti Jana Tuny a ředitele vydavatelství Aleše Zavorala. Vydavatelství A 11 s. r. o. tímto počinem vstoupilo do světa seriózního elektronického zpravodajství.

Zpravodajský portál NášREGION.cz je stejně jako samotný tištěný titul zaměřený na lokální zpravodajství. Přináší exkluzivní informace o dění v jednotlivých městských částí Prahy, aktuální zprávy z obcí a unikátní lokální reportáže. Kromě aktualit najdete rozhovory se zajímavými osobnostmi jednotlivých regionů, krimi zprávy, dopravní informace, reportáže z amatérského fotbalu a dalších sportů, kulturu i zábavu, zdraví a další regionální zajímavosti jako např. exkluzivní rubriku Pod dozorem Honzy Tuny – reportáže spolupracovníka Našeho REGIONu Jana Tuny o spotřebních věcech, které jíme, pijeme, a nebo se týkají každého z nás.

 

Naše tištěná média

 

Naše elektronická media

 

Chcete nám nabídnout téma, o kterém bychom měli psát? Prosím kontaktujte redakci.

Chcete zacílit regionálně na naše čtenáře? Díky vysoké čtenosti je Náš REGION ideálním médiem. Prosím kontaktujte inzerci.

Nechodí Vám naše noviny do schránky? Prosím kontaktujte oddělení distribuce.

Reklama