Atleti ASK Dipoli z Černošic a Dobřichovic pokračují v trénincích i v nelehké koronavirové situaci

Pro všechny členy ASK Dipoli jsme připravili podrobný tréninkový plán, který jsme všem, společně s doplňujícími tréninkovými radami a motivačními citáty, zaslali na sdíleném online disku. Náš REGION o tom informoval šéftrenér ASK Dipoli Tomáš Vodička.

„Součástí plánu jsou také videa s cvičením a celými tréninky, které trenéři natáčejí a jsou určena všem sportovcům – zvládne je každý. Videa a online tréninky jsou zaměřené na všechny schopnosti – rychlost, vytrvalost, sílu, koordinaci a pohyblivost. Sportovci mají zároveň možnost cokoliv konzultovat s trenéry po telefonu nebo na sociálních sítích,“ uvedl.

FOTO: ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice

ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLI 4ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLI 2ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLIASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLI 3

„Sociální sítě využíváme také na vzájemnou motivaci atletů. Kromě vlastních videí sdílíme také videa a fotky, které nám atleti posílají a tím ostatním ukazujeme, že i ostatní doma trénují a snaží se! Je to pro nás složitá situace, ale už teď se ukázalo, že jsme opravdu skvělý kolektiv a komunita, která se navzájem dokáže podpořit“, dodal.

Černošice meeting II.

V loňském roce bylo slavnostním závodním kláním dětí, rodičů i profi sportovců otevřeno nové sportoviště v Černošicích. Náš REGION o tom informoval. Letos by se měl uskutečnit další ročník těchto úspěšných závodů – Černošice meeting II., a to v neděli 24. května. Pokud by to kvůli opatřením souvisejícím s šířením nového typu koronaviru v Česku nebylo možné, klub je připraven veškeré akce přesunout na pozdější termíny.

Skvělá umístění

Atleti ASK DIPOLI získali v závodní halové sezóně nové závodní zkušenosti a posbírali i skvělá umístění například na závodech v Ostravě (Czech Ostrava indoor 2020) či na halovém mistrovství Středočeského kraje. „Vrcholem halové sezóny bylo Mistrovství ČR žactva do patnácti let, kde za ASK DIPOLI se účastnili dva skvělí závodníci, a sice Adam Koukal (běh na 1 500 metrů) a Klára Zbožínková (60 metrů překážek),“ uvedl klub v nedávném prohlášení.

Nejdřív sportovní všestrannost, pak specializace

„Velkým zážitkem byly však i halové závody Černošická výška v hale Věry Čáslavské (závody žactva ve skoku do výšky) se závody přípravek, které se konaly v sobotu 15. února, Věříme, že podobně příjemnou atmosféru zažijeme i na II. ročníku Černošice meetingu!“ dodal.

Dnes, 16:30
Aktualizováno: Krizový štáb Středočeského kraje vedený hejtmankou Jaroslavou Pokornou Jermanovou začal distribuovat první část dezinfekčních...
Dnes, 16:04
Na novém úseku karlovarské dálnice D6 tvořícím obchvat Řevničova na Rakovnicku už stojí klíčový most...
Dnes, 13:05
P+R parkovací dům na Černém Mostě postaví pro pražský magistrát za 498,8 milionu korun bez...
Dnes, 11:16
Čapkovu vilu na Vinohradech čeká rekonstrukce. Pro návštěvníky se ke komentovaným prohlídkám otevře v létě.
Dnes, 08:48
Zápis dětí proběhne ve všech základních školách podle školských obvodů, stanovených obecně závaznou vyhláškou Statutárního...
Dnes, 07:45
K padesátému výročí úmrtí skvělého výtvarníka, ilustrátora a loutkáře Jiřího Trnky byla v Galerii středočeského...
Včera, 18:59
Pražský magistrát společně s portálem GoOut spustil na podporu kulturních institucí projekt vstupenek na Nic....
Včera, 18:02
Příbram snižuje o polovinu nájemné podnikatelům, kteří mají provozovny v městských objektech. Opatření platí ode...
Včera, 16:06
Praha je hospodářským centrem státu a její ekonomický výkon tvoří stabilně přibližně čtvrtinu hrubého domácího...
V Horoměřicích se do distribuce roušek pro seniory zapojili všichni zaměstnanci obecního úřadu.
Včera, 15:56
V době šíření koronavirové infekce jsou v plné polní i radnice na Praze západ. V...
Reklama