Atleti ASK Dipoli z Černošic a Dobřichovic pokračují v trénincích i v nelehké koronavirové situaci

Pro všechny členy ASK Dipoli jsme připravili podrobný tréninkový plán, který jsme všem, společně s doplňujícími tréninkovými radami a motivačními citáty, zaslali na sdíleném online disku. Náš REGION o tom informoval šéftrenér ASK Dipoli Tomáš Vodička.

„Součástí plánu jsou také videa s cvičením a celými tréninky, které trenéři natáčejí a jsou určena všem sportovcům – zvládne je každý. Videa a online tréninky jsou zaměřené na všechny schopnosti – rychlost, vytrvalost, sílu, koordinaci a pohyblivost. Sportovci mají zároveň možnost cokoliv konzultovat s trenéry po telefonu nebo na sociálních sítích,“ uvedl.

FOTO: ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice

ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLI 4ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLI 2ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLIASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLI 3

„Sociální sítě využíváme také na vzájemnou motivaci atletů. Kromě vlastních videí sdílíme také videa a fotky, které nám atleti posílají a tím ostatním ukazujeme, že i ostatní doma trénují a snaží se! Je to pro nás složitá situace, ale už teď se ukázalo, že jsme opravdu skvělý kolektiv a komunita, která se navzájem dokáže podpořit“, dodal.

Černošice meeting II.

V loňském roce bylo slavnostním závodním kláním dětí, rodičů i profi sportovců otevřeno nové sportoviště v Černošicích. Náš REGION o tom informoval. Letos by se měl uskutečnit další ročník těchto úspěšných závodů – Černošice meeting II., a to v neděli 24. května. Pokud by to kvůli opatřením souvisejícím s šířením nového typu koronaviru v Česku nebylo možné, klub je připraven veškeré akce přesunout na pozdější termíny.

Skvělá umístění

Atleti ASK DIPOLI získali v závodní halové sezóně nové závodní zkušenosti a posbírali i skvělá umístění například na závodech v Ostravě (Czech Ostrava indoor 2020) či na halovém mistrovství Středočeského kraje. „Vrcholem halové sezóny bylo Mistrovství ČR žactva do patnácti let, kde za ASK DIPOLI se účastnili dva skvělí závodníci, a sice Adam Koukal (běh na 1 500 metrů) a Klára Zbožínková (60 metrů překážek),“ uvedl klub v nedávném prohlášení.

Nejdřív sportovní všestrannost, pak specializace

„Velkým zážitkem byly však i halové závody Černošická výška v hale Věry Čáslavské (závody žactva ve skoku do výšky) se závody přípravek, které se konaly v sobotu 15. února, Věříme, že podobně příjemnou atmosféru zažijeme i na II. ročníku Černošice meetingu!“ dodal.

Dnes, 11:27
Svátek Tří králů máme již za sebou, ale Tříkrálová sbírka jako charitativní akce potrvá do...
Včera, 15:00
První letošní výstava v bubenečské Galerii Skleňák je věnována dvacítce nejznámějších Čechů, kteří se svým...
Včera, 13:40
Komerční článek
SMART REGION CHCETE SE ZVIDITELNIT NEBO PROPAGOVAT SVÉ PRODUKTY V REGIONECH ČR​? Nabízíme Vám Reklamní...
Včera, 13:40
Jakmile vznikly na počátku 20. století v Poděbradech lázně, nastala ta správná chvíle, pro mohutnou...
16.1.2021
Chlapecké pěvecké duo MAFI ze Základní umělecké školy Josefa Slavíka Hořovice, mnohonásobní vítězové uměleckých soutěží...
15.1.2021
Pětačtyřicetiletého zloděje neodradil ani fakt, že už byl v předešlých letech odsouzen pro majetkovou trestnou...
15.1.2021
Důvodem ukončení provozu ubytovny byl zcela nevyhovující stavebně-technický stav objektu.
15.1.2021
V květnu letošního roku by měla skončit rekonstrukce domu na Hradčanské na adrese Dejvická 4.
15.1.2021
Hospodaření měst a obcí komplikovala v loňském roce nejen mimořádná opatření proti šíření koronaviru, ale...
14.1.2021
Před Vánocemi vyměnil poslanec za ODS Jan Skopeček své charitativní fotbalové turnaje za předvánoční charitativní...
14.1.2021
Od března 2020 padá na bedra krajských hygienických stanic zvládnutí pandemie onemocnění covid-19. Ty provádějí...
Reklama