Atleti ASK Dipoli z Černošic a Dobřichovic pokračují v trénincích i v nelehké koronavirové situaci

Pro všechny členy ASK Dipoli jsme připravili podrobný tréninkový plán, který jsme všem, společně s doplňujícími tréninkovými radami a motivačními citáty, zaslali na sdíleném online disku. Náš REGION o tom informoval šéftrenér ASK Dipoli Tomáš Vodička.

„Součástí plánu jsou také videa s cvičením a celými tréninky, které trenéři natáčejí a jsou určena všem sportovcům – zvládne je každý. Videa a online tréninky jsou zaměřené na všechny schopnosti – rychlost, vytrvalost, sílu, koordinaci a pohyblivost. Sportovci mají zároveň možnost cokoliv konzultovat s trenéry po telefonu nebo na sociálních sítích,“ uvedl.

FOTO: ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice

ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLI 4ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLI 2ASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLIASK DIPOLI – atletický ovál Černošice - Foto ASK DIPOLI 3

„Sociální sítě využíváme také na vzájemnou motivaci atletů. Kromě vlastních videí sdílíme také videa a fotky, které nám atleti posílají a tím ostatním ukazujeme, že i ostatní doma trénují a snaží se! Je to pro nás složitá situace, ale už teď se ukázalo, že jsme opravdu skvělý kolektiv a komunita, která se navzájem dokáže podpořit“, dodal.

Černošice meeting II.

V loňském roce bylo slavnostním závodním kláním dětí, rodičů i profi sportovců otevřeno nové sportoviště v Černošicích. Náš REGION o tom informoval. Letos by se měl uskutečnit další ročník těchto úspěšných závodů – Černošice meeting II., a to v neděli 24. května. Pokud by to kvůli opatřením souvisejícím s šířením nového typu koronaviru v Česku nebylo možné, klub je připraven veškeré akce přesunout na pozdější termíny.

Skvělá umístění

Atleti ASK DIPOLI získali v závodní halové sezóně nové závodní zkušenosti a posbírali i skvělá umístění například na závodech v Ostravě (Czech Ostrava indoor 2020) či na halovém mistrovství Středočeského kraje. „Vrcholem halové sezóny bylo Mistrovství ČR žactva do patnácti let, kde za ASK DIPOLI se účastnili dva skvělí závodníci, a sice Adam Koukal (běh na 1 500 metrů) a Klára Zbožínková (60 metrů překážek),“ uvedl klub v nedávném prohlášení.

Nejdřív sportovní všestrannost, pak specializace

„Velkým zážitkem byly však i halové závody Černošická výška v hale Věry Čáslavské (závody žactva ve skoku do výšky) se závody přípravek, které se konaly v sobotu 15. února, Věříme, že podobně příjemnou atmosféru zažijeme i na II. ročníku Černošice meetingu!“ dodal.

První cenu v architektonické soutěži na nový hřbitov v pražském Suchdole získal architekt Martin Rosa (autory vítězného návrhu jsou spolu s ním také Václav Šuba a Jakub Červenka).
20.7.2021
Pražští zastupitelé schválili změnu účelu investičních dotací pro městskou část Praha-Suchdol. Peníze půjdou na vybudování...
Ze křtu klipu Na Vivaldiho!
20.7.2021
Ve skanzenu v Přerově nad Labem a v kapli i zámku ve Smiřicích byl natáčen...
14.7.2021
Komerční článek
SMART REGION CHCETE SE ZVIDITELNIT NEBO PROPAGOVAT SVÉ PRODUKTY V REGIONECH ČR​? Nabízíme Vám Reklamní...
14.7.2021
Ačkoli je na Radouči instalována řada informačních tabulí o nevhodném krmení syslů, stále řada návštěvníků...
10.7.2021
Člověk, který dosáhl důchodového věku a hodlá si v nejbližší době o starobní důchod zažádat,...
6.7.2021
Letos 21. června uplynulo třicet let od posledních minut sovětských vojáků na území Československa –...
4.7.2021
V Ateliéru Josefa Sudka na Újezdě probíhá výstava – přátelský dialog plastik sochařky Hany Wichterlové...
2.7.2021
Náročná obnova památkově chráněného objektu Šlechtovy restaurace ve Stromovce míří do finální fáze. Aktuálně byly...
2.7.2021
Začátkem roku nebylo vůbec jasné, v jakém formátu se budou smět konat automobilové soutěže. Úvod...
2.7.2021
Finále festivalu Porta, se v Lesním divadle v Řevnicích bude konat již po třinácté, tentokrát...
30.6.2021
Hlavní město finalizuje veškeré materiály, které vznikly za účelem prověření místa uložení ostatků Zdeny Mašínové...
Reklama