CihlaFest 2020 bude tak trochu jiný, než ho znáte

Dne 18. července 2020 se od 10 hodin uskuteční jako každý rok již tradiční CIHLAFEST, který bude mít ale letos trochu jinou podobu, než na kterou jsou návštěvníci zvyklí. Tentokrát se bude konat v Davli u sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Druhá část CIHLAFESTU se pak uskuteční 3.října od 19.30, kdy se návštěvníkům představí hvězdy Karel Roden a Jana Krausová v představení Sex pro pokročilé.

Následkem koronavirové pandemie se bude CIHLAFEST konat v menším rozsahu, a to u sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM v Davli, kde se při příležitosti konání CIHLAFESTU oslaví i otevření nového Bistra PŘÍBĚH. Na návštěvníky čeká lákavý program. Areál DOBROT S PŘÍBĚHEM se na jeden den promění v místo pro pobavení a setkání milovníků divadla a muziky. Návštěvníci se mohou těšit na hudební vystoupení, klauniády, hry pro děti, divadelní skeče. Letošní CIHLAFEST začne od 10 hodin prohlídkami výrobních prostor sociálního podniku a nově otevřeného Bistra. Návštěvníci si také budou moct vyzkoušet interaktivní dílny, kde si interaktivní hravou formou budou moct vyzkoušet, jak se cítí lidé, kteří jsou omezení v činnostech nějakým handicapem nebo netradičními okolnostmi.

Továrna s tajnou výrobou. Málo známé kapitoly semilské historie

Na scéně se během dne vystřídá několik umělců. Díky nim letošní CIHLAFEST opět ožije.

Od 14 hodin začne báječná klauniáda Neviditelný cirkus v podání Teatro Picolino, kde se zájemci budou moct zapojit do workshopu cirkusových technik. O hodinu později bude k zhlédnutí unikátní vystoupení s obřími mýdlovými bublinami a možnost workshopu. Od 16 hodin už bude hrát na scéně poslední účínkující, a to skvělá muzika FaraBand, která se skládá z klientů chráněného bydlení Slapy. Jejich vystoupení vás nabije energií a rozvlní v rytmu hudby. Tento den bude vstupné dobrovolné. Neváhejte tedy přijít, udělat si příjemný den a podpořit letošní CIHLAFEST!

Letošní CIHLAFEST bude mít i druhou část, a to samostatné představení Sex pro pokročilé v hotelu V Pivovaře v Davli. 3. října od 19,30 se vám představí hvězdy Karel Roden a Jana Krausová.

Jindřich a Alice byli kdysi šťastný pár, ale 25 let manželství zanechalo své stopy. Vášeň je pryč. Dostane jejich láska ještě šanci? Škádlení, veselé akty zoufalství a objevování pravdy více než erotogenních zón nadchlo diváky této kanadské komedie po celém světě. Sex pro pokročilé nemusí být nevyhnutelně pokročilý sex, ale pro záchranu vztahu může znamenat mnohem víc…

Vstupenky na představení si již nyní můžete zakoupit v předprodeji v Davli.

 

Dnes, 16:58
České muzeum stříbra v Kutné Hoře připravilo pro návštěvníky výstavu Stavitelé katedrál, která přibližuje práci...
Klaudiánova nemocnice v Mladé Boleslavi
Dnes, 15:01
V republice i v jednotlivých krajích se zase víc a víc mluví o koronavirové infekci...
Budovy na železniční stanici Hostivice
Dnes, 11:15
Lidé, kteří by rádi zachovali nejen budovu bývalého depa v železniční stanici Hostivice, aby v...
Dnes, 07:36
V sobotu 8. srpna 2020 dojde ve spolupráci organizátorů dopravy IDSK (Integrovaná doprava Středočeského kraje)...
Včera, 18:21
Charita Beroun byla po dobu koronavirové pandemie hlavním partnerem berounského krizového štábu. Díky více než...
Včera, 13:33
Nejlepší výčepní severních, středních a východních Čech se sešli v prostorách PUOR Plaudit Restaurant v...
Včera, 11:14
Mladou Boleslav dlouhou dobu trápil velký problém. Odchycení pejskové museli putovat až do Lysé nad...
Včera, 09:42
No v Troji, pochopitelně! Nikoli však v zoologické, nejde o opičky ani jiné zástupce říše...
Včera, 09:01
Sdílená elektrokola, jejichž provoz byl před týdnem zahájen v Berouně a okolí, se podle berounské...
5.8.2020
Všichni víme, že – ač je k nám v tomto ohledu letošní léto milostivo –...
Reklama