CihlaFest 2020 bude tak trochu jiný, než ho znáte

Dne 18. července 2020 se od 10 hodin uskuteční jako každý rok již tradiční CIHLAFEST, který bude mít ale letos trochu jinou podobu, než na kterou jsou návštěvníci zvyklí. Tentokrát se bude konat v Davli u sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM. Druhá část CIHLAFESTU se pak uskuteční 3.října od 19.30, kdy se návštěvníkům představí hvězdy Karel Roden a Jana Krausová v představení Sex pro pokročilé.

Následkem koronavirové pandemie se bude CIHLAFEST konat v menším rozsahu, a to u sociálního podniku DOBROTY S PŘÍBĚHEM v Davli, kde se při příležitosti konání CIHLAFESTU oslaví i otevření nového Bistra PŘÍBĚH. Na návštěvníky čeká lákavý program. Areál DOBROT S PŘÍBĚHEM se na jeden den promění v místo pro pobavení a setkání milovníků divadla a muziky. Návštěvníci se mohou těšit na hudební vystoupení, klauniády, hry pro děti, divadelní skeče. Letošní CIHLAFEST začne od 10 hodin prohlídkami výrobních prostor sociálního podniku a nově otevřeného Bistra. Návštěvníci si také budou moct vyzkoušet interaktivní dílny, kde si interaktivní hravou formou budou moct vyzkoušet, jak se cítí lidé, kteří jsou omezení v činnostech nějakým handicapem nebo netradičními okolnostmi.

Továrna s tajnou výrobou. Málo známé kapitoly semilské historie

Na scéně se během dne vystřídá několik umělců. Díky nim letošní CIHLAFEST opět ožije.

Od 14 hodin začne báječná klauniáda Neviditelný cirkus v podání Teatro Picolino, kde se zájemci budou moct zapojit do workshopu cirkusových technik. O hodinu později bude k zhlédnutí unikátní vystoupení s obřími mýdlovými bublinami a možnost workshopu. Od 16 hodin už bude hrát na scéně poslední účínkující, a to skvělá muzika FaraBand, která se skládá z klientů chráněného bydlení Slapy. Jejich vystoupení vás nabije energií a rozvlní v rytmu hudby. Tento den bude vstupné dobrovolné. Neváhejte tedy přijít, udělat si příjemný den a podpořit letošní CIHLAFEST!

Letošní CIHLAFEST bude mít i druhou část, a to samostatné představení Sex pro pokročilé v hotelu V Pivovaře v Davli. 3. října od 19,30 se vám představí hvězdy Karel Roden a Jana Krausová.

Jindřich a Alice byli kdysi šťastný pár, ale 25 let manželství zanechalo své stopy. Vášeň je pryč. Dostane jejich láska ještě šanci? Škádlení, veselé akty zoufalství a objevování pravdy více než erotogenních zón nadchlo diváky této kanadské komedie po celém světě. Sex pro pokročilé nemusí být nevyhnutelně pokročilý sex, ale pro záchranu vztahu může znamenat mnohem víc…

Vstupenky na představení si již nyní můžete zakoupit v předprodeji v Davli.

 

21.1.2021
Říčany nemusely ve změně územního plánu podpořit zelené střechy výměnou za větší plochy zabrané stavbami....
19.1.2021
Policie pátrá po neznámém řidiči, který v Říčanech u Prahy srazil nezletilou dívku při přecházení...
13.1.2021
Komerční článek
SMART REGION CHCETE SE ZVIDITELNIT NEBO PROPAGOVAT SVÉ PRODUKTY V REGIONECH ČR​? Nabízíme Vám Reklamní...
13.1.2021
Říčanské muzeum muselo výrazně omezit výukové programy pro děti a kvůli propadu příjmů se nevyhnulo...
12.1.2021
Některé rekreační chaty a chalupy se v zimním období stanou terčem zlodějů. Rádi si vybírají...
19.12.2020
Na patnácti lokalitách v okrajových částech Říčan vzniknou na pozemcích města květnaté louky, aleje, remízy...
17.12.2020
Město hledá firmu, která by postavila v Říčanech u Prahy novou školu pro 540 žáků. Ta...
14.12.2020
Nedávný sesuv kamení na silnici v Břežanském údolí u Prahy není jediný problém k řešení. Generální...
12.12.2020
Nově rekonstruované hřiště mají v základní škole U Obory v Praze 22 - Uhříněvsi. Má...
11.12.2020
Ministerstvo pro místní rozvoj řeší námitku systémové podjatosti ohledně územního rozhodnutí ke stavbě úseku Pražského...
1.12.2020
Zdravotníci nemocnice v Říčanech (AGEL) v odběrovém místě na odběr vzorků na covid-19 zvládli za první měsíc...
Reklama