Podstatné rozhodnuto: Při předvánočním bonbónku čs. hokeje v prosinci na ledě pod nebem ve Špindlerově Mlýně budou naši hybateli děje

Vysohohorské krkonošské WINTER CLASSIC se bez Jágra a Kladna neobejde!

Nejdřív fakta, jak je odprezentoval pro mnohé překvapivě sestavený organizační tým nezmar z Kladna, 48letý Jaromír Jágr.

Především pro radost, krásu i hrdost diváků i aktérů se už oficiálně připravuje na čtvrtek až sobotu 10. – 12. prosince na ad hoc zamrazeném kluzišti na dojezdu lyžařského stadiónu v krkonošském Špindlerově Mlýně český hokejový WINTER CLASIC 2020.

Hokejové mače pod širým nebem budou předvánočním bonbónkem. Zda v ladovské zimě, či jinak, ale každopádně také emotivně, tomu mohou podstatně napomoct Krkonoš, svatý Petr, diváci na tribunách s kapacitou 7500 míst, i diváci televizní. Vystřídají se junioři, úžasní parahokejisté (sledge), české i slovenské legendy, mj. Bondra, Eliáš, Hossa, Pálffy, Ručinský. Při druholigovém duelu Jágrovo Kladno v. takřka domácí Vrchlabí, a při extraligové bitvě o body hodně namotivování „skorodomácí“ Hradec Králové v. Sparta Praha.

Vstupenky si lze zajistit na 10. 12. zápasy juniorů (gratis – propagace talentů mezi mládeží), na 11. 12. od 12:00 hod. Vrchlabí – Kladno, 16:00 Legendy Česko – Legendy Slovensko, 12. 12. od 12:00 hod Para hokejisté ČR – para hokejisté SR, 16:00 Mountfield Hradec Králové – Sparta Praha.

U kladenského kina Hutník bude o 36 míst větší parkoviště

Dodejme, že Jaromír Jágr, spiritus agens, dění kolem tohoto Winter Classic, hokeje pod hvězdami, které poprvé na světě v novodobé historii hostí vysokohorský lyžařský reál, se může ve Špindlu postavit na brusle, s hokejkou v ruce, zkrátka zahrát si hned třikrát: za rodné Kladno, v týmu čs. legend, a možná i za Spartu (variantu takového jeho hostování v extralize 2020 / 2021 nikdo z dotčených zatím nechce vyvracet, avšak ani potvrzovat).

Navíc vtipný glosátor Jágr nejen pomáhá spoluorganizovat, je nově i ve vedení hokejového svazu, pokračuje však v tréninku, stejně jako v manažerských jednáních. A novinářům s úsměvem řekne:Můžete to brát třeba i jako moji rozlučku s hokejem…“

A už známe i vstupné na hokejové zápasy na lyžařském stadiónu ve Sv. Petru. Do předprodeje byly uvedeny na Winter Chassic od 990 Kč.

Dnes, 15:31
Příznivci automobilových soutěží se mohou v nadcházejícím ročníku Rally Bohemia těšit na několik zajímavých novinek,...
11.6.2021
Letos vyjel z Příbrami 5. června autobus, který pěší turisty i cyklisty zavezl až na...
11.6.2021
Komerční článek
Vedení měst často poptává řešení, které neprošlo analýzou toho, co občané opravdu potřebují. Dokumenty zadání...
11.6.2021
Rána na noze a ruce od nože. To jsou zranění žáka 4. základní školy v...
10.6.2021
Výstavba dálnice D3 bude podle ministerstva dopravy navržena tak, aby mohla vést i územím kolem...
10.6.2021
Dopravní policisté a kriminálka prošetřují smrtelnou nehodu motorkáře ze začátku června v Dolní Lomnici na...
10.6.2021
V Říčanech byla potvrzena otrávená rybí návnada, varuje radnice na webu a sociálních sítích s...
9.6.2021
Výlohy Galerie Skleňák v Bubenči v červnu zaplnila výstava divadelních plakátů Jana Schmida.
7.6.2021
Zajištění maximální bezpečnosti všech zúčastněných je hlavní prioritou organizačního týmu Rally Bohemia. Zabezpečení rychlostních zkoušek,...
4.6.2021
Díky zlepšující se epidemiologické situaci se konečně i mladoboleslavské divadlo otevře svým divákům.
4.6.2021
Po nedobrovolné pauze se konečně otevřely takřka všechny památky, nechybí mezi nimi ani perla Českého...
Reklama