Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka

Další fotky

“Je sobota 18. ledna. Rock Café na Národní je plné lidí a zábava je v nejlepším. Najednou přijíždí dvě policejní auta se zapnutýma majákama a několik uniformovaných můžů vchází dovnitř,” tak popsal průběh sobotního večera v klubu v samém centru Prahy pan Petr, jeden z hostů Rock Café. Jeho amatérské fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii. “Poté, co policajti vešli dovnitř, lidé se vyhrnuli ven. Nevím, co hledali a co tam chtěli, ale faktem je, že drogy jsou tam běžnou součástí večírků,” doplnil ještě k sobotnímu večeru pan Petr.

Obecné informace o sobotním zásahu má i spolumajitel Rock Café na Národní, starosta Dobřichovic a středočeský zastupitel Ing. Michael Pánek. Popisuje ho následujícím způsobem: ”Do RC přišli dva policisté, že jim byl prý hlášen nějaký incident z toalet, nicméně, že tam nikoho nenašli a ani my o žádném incidentu nevíme.”

Faktem ale, že Rock Café je místo, kde drogy jsou v rámci večírku běžně dostupným zbožím. V minulosti tento problém přiznával i druhý spolumajitel Rock Café Pavel Svoboda. Což potvrzuje i návštěvník klubu pan Petr, který do redakce zaslal popis sobotního incidentu i fotografie, které mají dokazovat bujnou drogovou scénu v Rock Cafe. Je na nich zřetelně vidět jak se na barovém pultu v Rock Café povalují pytlíčky s bílým práškem nebo marihuanové cigarety.

Sobotní výjezd policistů pak podle všeho s drogami zatím nesouvisel. Podle policie šlo totiž o zbraně. “Pražští policisté na uvedené adrese prověřovali oznámení, podle kterého měla být u jednoho s návštěvníků viděna střelná zbraň. Policisté událost na místě prověřili, nicméně žádné protiprávní jednání nezjistili,” sdělil Našemu regionu policejní mluvčí por. Mgr. Jan Rybanský.

FOTO: Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka

Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share27Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share26Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share25Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share24Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share23
Další fotky
Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share22Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share21Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share20Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share11Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share10Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share8Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share7Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share6Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share5Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share4Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share2Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share
Dnes, 13:11
Brouk působí lesákům a odboru životního prostředí kladenského magistrátu velké starosti.
Dnes, 12:11
Galerií pod širým nebem je kamenosochařské symposium Cesty mramoru, které se nachází podél Karlické ulice...
Dnes, 11:11
Další podmínkou je trvalý pobyte v Rakovníku, v Domě s pečovatelskou službou nebo domově seniorů...
Dnes, 10:14
To vše v rozsahu maximálně pěti normostran. Výběrové řízení na obsazení funkce ředitele nebo ředitelky...
Včera, 18:10
Jelikož z požářiště vycházel hustý černý dým, který směřoval na obce Hřebeč a Buštěhrad, povolal...
Včera, 17:11
V Mladé Boleslavi má vzniknout sociální a integrační centrum pro cizince. Pomůže jim orientovat se...
Včera, 14:59
Výtvarně originální pojetí učebnice Jana Amose Komenského, od jehož úmrtí letos uplyne 350 let, představuje...
Včera, 13:20
Obyvatele Kladna nejvíce zajímá doprava, město letos chystá sérii setkání, na kterých sbírá v jednotlivých...
Včera, 11:11
S žádostí o poskytnutí finanční pomoci formou neinvestiční dotace se na Středočeský kraj obrátila předsedkyně...
22.2.2020
V provizorním operačním a informačním středisku si všichni návštěvníci mohli vyzkoušet, jak správně událost nahlašovat.
Reklama