Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka

Další fotky

“Je sobota 18. ledna. Rock Café na Národní je plné lidí a zábava je v nejlepším. Najednou přijíždí dvě policejní auta se zapnutýma majákama a několik uniformovaných můžů vchází dovnitř,” tak popsal průběh sobotního večera v klubu v samém centru Prahy pan Petr, jeden z hostů Rock Café. Jeho amatérské fotografie si můžete prohlédnout ve fotogalerii. “Poté, co policajti vešli dovnitř, lidé se vyhrnuli ven. Nevím, co hledali a co tam chtěli, ale faktem je, že drogy jsou tam běžnou součástí večírků,” doplnil ještě k sobotnímu večeru pan Petr.

Obecné informace o sobotním zásahu má i spolumajitel Rock Café na Národní, starosta Dobřichovic a středočeský zastupitel Ing. Michael Pánek. Popisuje ho následujícím způsobem: ”Do RC přišli dva policisté, že jim byl prý hlášen nějaký incident z toalet, nicméně, že tam nikoho nenašli a ani my o žádném incidentu nevíme.”

Faktem ale, že Rock Café je místo, kde drogy jsou v rámci večírku běžně dostupným zbožím. V minulosti tento problém přiznával i druhý spolumajitel Rock Café Pavel Svoboda. Což potvrzuje i návštěvník klubu pan Petr, který do redakce zaslal popis sobotního incidentu i fotografie, které mají dokazovat bujnou drogovou scénu v Rock Cafe. Je na nich zřetelně vidět jak se na barovém pultu v Rock Café povalují pytlíčky s bílým práškem nebo marihuanové cigarety.

Sobotní výjezd policistů pak podle všeho s drogami zatím nesouvisel. Podle policie šlo totiž o zbraně. “Pražští policisté na uvedené adrese prověřovali oznámení, podle kterého měla být u jednoho s návštěvníků viděna střelná zbraň. Policisté událost na místě prověřili, nicméně žádné protiprávní jednání nezjistili,” sdělil Našemu regionu policejní mluvčí por. Mgr. Jan Rybanský.

FOTO: Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka

Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share27Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share26Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share25Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share24Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share23
Další fotky
Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share22Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share21Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share20Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share11Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share10Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share8Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share7Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share6Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share5Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share4Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share2Policejní zásah v klubu středočeského zastupitele Pánka - share
Dnes, 15:22
V Lysé nad Labem na Nymbursku se část obyvatel obává o osud mokřadních pozemků, které...
Dnes, 12:26
V Županovicích na Příbramsku řešila policie nevšední dopravní nehodu. Splašený kůň vběhl pod auto. Aby toho...
Dnes, 09:05
Komerční článek
Kvůli šíření nového typu koronaviru zakázal ministr zdravotnictví vývoz dezinfekčních přípravků na ruce do zahraničí...
Dnes, 09:05
Prodejna nakladatelství Naše vojsko zmizí z prostor Domu dětí a mládeže hl. m. Prahy na...
Dnes, 07:48
V Praze v loňském roce poklesl počet cyklistů. Sčítače zaznamenaly v celém městě zhruba 3,22...
Včera, 14:38
Konkrétně hudební klub v Malostranské besedě kvůli zmenšení kapacity zvedl vstupné na 400 korun. Koncerty...
Včera, 12:36
Kralupy nad Vltavou na Mělnicku chystají úpravu ploch u železničního nádraží, kde by měl být...
Včera, 11:12
V květnu město zahájilo stavební práce na rekonstrukci chodníků a komunikace v lokalitě Pod Hájem....
Včera, 07:52
V centru Kutné Hory bude 12. června při akci Noc kostelů otevřený pouze chrám svaté...
25.5.2020
Kolínská automobilka Toyota Peugeot Citroën Automobile (TPCA) dnes po více než dvouměsíční odstávce obnovila výrobu,...
25.5.2020
Zoopark Zájezd na Kladensku zpřístupnil pro návštěvníky novou expozici jihoamerických pěvců. Najdou ji v pavilonu...
Reklama