Policie pátrá po onanistovi z příbramské Školní ulice

Příbramští policisté pátrají po totožnosti mladšího muže. Ten se měl sexuálně uspokojovat na volně přístupném prostranství v Příbrami, přičemž při tom oslovil ženu středního věku, která venčila svého psa v příbramské lokalitě poblíž Školní ulice.

Ženu středního věku, která 11. srpna přibližně třicet minut po deváté večer venčila svého pohoršilo chování dosud neznámého muže, který se měl podle její výpovědi sexuálně uspokojovat, přičemž s ní navázal slovní kontakt.

„Žena na jeho oslovení a výzvu nijak nereagovala a z místa odešla. Uvedenou událost sdělila svému známému, který následně věc telefonicky oznámil na policii krátce po dvaadvacáté hodině,“ uvedl mluvčí Policie ČR v Příbrami Zdeněk Chalupa.

Na místo vyjely hlídky městské i státní policie, které se společně pokoušely muže vypátrat.

„V místě události i jeho nejbližším okolí se však s ohledem na přibližně půlhodinovou časovou prodlevu mezi samotnou událostí a oznámením nepodařilo zmiňovaného muže nalézt,“ dodal Chalupa.

Policistům se podařilo zjistit částečný popis výtržníka. Mělo se jednat o holohlavého muže s černým krátkým plnovousem ve věku kolem 34 let, přibližně 175 cm vysokého, oblečeného do dlouhých džínových kalhot a tmavého trička.

„Pro řádné prověření všech okolností tohoto případu potřebují policisté znát totožnost zmiňovaného muže, aby jim k této události podal i svoji výpověď. Z tohoto důvodu se touto formou obracejí na širokou veřejnost se žádostí o pomoc, aby se jim ozvali případní svědci, kteří se v inkriminované době pohybovali v této lokalitě, nebo kteří by jim mohli poskytnout jakékoliv informace k této události, zejména k totožnosti neznámého muže,“ dodal mluvčí.

Policisty mohou lidé kontaktovat osobně na služebně obvodního oddělení v Příbrami nebo prostřednictvím linky 158 tísňového volání Policie České republiky.

„V této souvislosti policisté rovněž i chtějí občany upozornit a požádat, aby v případě výskytu podobného jednání uvedenou skutečnost neprodleně oznámili na tísňové linky Policie České republiky nebo městské či obecní policie, aby nedocházelo ke zbytečné časové prodlevě mezi událostí a samotným oznámením, říká Chalupa.

Navzdory přírůstkům neevidují středočeští hygienici nová ohniska

25.9.2020
Středočeští hygienici v Hudčicích u Březnice navštívili stánk na návsi, ve kterém byla připravována točená...
21.9.2020
Se začátkem nového školního roku město Dobříš otevřelo nový školní pavilon základní školy a společně...
20.9.2020
Komerční článek
Participativní rozpočet zakořenil v desítkách obcí, občané navrhují projekty, hlasují o nich, komentují je a společně...
20.9.2020
Kolem 60 lidí protestovalo před pobočkou státního podniku Diamo v Příbrami proti plánované těžbě kameniva...
18.9.2020
Zastupitelé města Příbrami schválili novou vyhlášku o používání zábavní pyrotechniky, ta počítá s plošným zákazem. Silvestr...
18.9.2020
Peníze z veřejné sbírky měly původně pomáhat samoživitelkám a samoživitelům, na něž dopadly opatření proti koronaviru...
18.9.2020
Kvůli výpadku příjmů do rozpočtu způsobenému opatřeními proti koronaviru, uvažovala radnice Sedlčan o zvýšení daně...
17.9.2020
Na několika místech na Příbramsku hygienici zachytili nová ohniska onemocnění covid-19. Jedná se o menší...
17.9.2020
Houby rostou a za nimi do lesů míří houbaři, s nimi i zdivočelí měšťáci, kteří...
16.9.2020
Dosud neznámý pachatel se vloupal ze 4. na 5. září do areálu zahradnické společnosti v...
16.9.2020
Oblastní nemocnice Přbram pozastavila testování samoplátců na onemocnění covid-19. Zájem lidí překročil testovací kapacity, výsledky...
Reklama