3℃
Dnes je 14. prosinec , svátek má Lýdie

Test osobnosti: To, jakým způsobem sevřete ruce v pěst, prozradí, jakou máte povahu

Způsob, jakým sevřete ruku v pěst, vypovídá hodně o vašich podvědomých úmyslech a také o vaší osobnosti. Zkuste přirozeným pohybem sevřít pěst a pozorujte, jak jste to udělali. Co na vás toto gesto prozradí?

Typ A

Jestli máte ruku v pěst tak jako na obrázku typu A, kdy je palec uvolněný, jste jemnější povahy, vnímaví, soucitní a ohleduplní. Dobře rozumíte emocím, snadno se vcítíte do druhých a přizpůsobujete jim své chování. Proto jste velmi přístupní k druhým. Máte ve svém vnitřním světě pořádek, všechno si dobře promýšlíte. Jste tvořiví. Jste spíše introvertní povahy, preferujete vyvážený poměr času strávený o samotě a mezi lidmi. Jste trochu netrpěliví, když chcete něčeho dosáhnout. Měli byste si dát pozor hlavně na to, aby vás druzí nezneužívali. Vaší upřímnosti a férového jednání se totiž lidé snadno snaží využít a mohlo by se stát, že se tomu nebudete umět bránit.

Typ B

Jestli jste semkli pěst podobně jako na tomto obrázku, znamená to, že jste extroverti, máte nevídaný talent, osobní kouzlo a charisma. To o vás vypovídá víc než cokoliv jiného. Jste vždy připraveni jednat, když to okolnosti vyžadují. Svoje emoce před nikým neskrýváte a říkáte je vždy nahlas – možná i tehdy, když o to druhý nestojí. Nikdy s tím neotálíte. Jste velmi ambiciózní, motivovaní. Když máte v plánu dosáhnout nějakého cíle, nikomu neříkáte, o co se snažíte. Vaše sny tajíte, jelikož druhým nedůvěřujete, a proto ani nečekáte, že jim porozumí. Pracujete na tom, čeho chcete dosáhnout vždy sami a býváte soustředění. Nebezpečí je v tom, že vás druzí lidé neumí dobře odhadnout, nebo vás nespravedlivě soudí.

Typ C

Jestli máte palec ukrytý v dlani, jste jasně introvertní povahy. Schováváte svoje myšlenky uvnitř svého nitra a s nikým se o ně nedělíte. Preferujete pouze blízký okruh přátel, nikoliv velkou společnost. Dáváte si pozor na to, koho pustíte do svého života, neb nemáte rádi jakákoliv dramata. Přirozeně vás přitahují upřímní a čestní lidé, protože nevíte, jak máte reagovat na zlo, faleš, nepřejícnost. Přejete si mít v životě jen lidi, s kterými můžete vést smysluplné a hluboké konverzace. Rádi trávíte čas mezi lidmi, ale když už se jich nasytíte, potřebujete samotu. Nesnášíte, pokud vám někdo naruší osobní prostor, nebo když vás někdo obírá o čas. V životě si často vystačíte sami, což je naprosto v pořádku.

FOTO: Test osobnosti podle sevření pěsti

Test osobnosti podle sevření pěsti - sevrene-ruce-v-pestTest osobnosti podle sevření pěsti - sevrene-ruce-v-pest-1Test osobnosti podle sevření pěsti - sevrene-ruce-v-pest-2Test osobnosti podle sevření pěsti - sevrene-ruce-v-pest-3

 

Včera, 18:30
18. listopad 1978. Na farmě Jonestown, uprostřed neproniknutelného guyanského pralesa, vrcholí scéna jako ze zlého...
Včera, 17:00
Jeho jméno se nedostalo na seznam válečných zločinců a v podstatě vymizelo i ze všeobecného povědomí....
Včera, 15:32
Komerční článek
Při přechodu na DVB-T2 je vhodné zohlednit několik kritérií, která mají pro každého jinou prioritu....
Včera, 15:32
Za první abstraktní dílo je považován obraz Abstraktní akvarel, který Kandinskij namaloval v roce 1910....
Včera, 15:00
Ten muž se stal symbolem nezdolnosti lidské vůle a lidského ducha. Žádný krasavec s přetékající...
Včera, 12:30
Každý se občas dostane do situace, kdy nevyjde s penězi. Snad je to stud, obava nebo...
Včera, 11:44
Oproti dvěma třem předchozím letům by se náborové plány zaměstnavatelů neměly v prvním čtvrtletí roku...
Včera, 11:00
Začal galvanickým pokovováním, objevil ideální izolaci pro kabely a doslova se vrhl na výrobu telegrafních...
12.12.2019
Přistání člověka na Měsíci se uskutečnilo před 50 lety. Tedy 20. července roku 1969. Mise...
12.12.2019
Jsou vzpomínky, které se nám vryjí do paměti už v dětství a vytvoří nesmazatelnou stopu....
12.12.2019
Jestliže se už nemůžete dočkat vánoc, můžete je slavit už tuto sobotu se zvířátky z...
Reklama