20℃
Dnes je 22. duben , svátek má Evženie

Tyhle kérky raději nenoste, když neznáte jejich význam. Víte, které jsou nebezpečné a proč?

Milujete tetování nebo uvažujete o tom, že si necháte nějakou kérku udělat? Pak byste měli vědět, které tetovačky mohou být opravdu nebezpečné a měli byste se jim raději vyhnout.

Reklama

V některých zemích to není s tetováním tak jednoduché jako třeba v Česku. Sice možná nedostanete občas vysněnou práci kvůli kérce, většinou to ale problém nebývá. Naproti tomu když ale budete mít tato specifická tetování, můžete přijít zkrátka. Lidé si totiž budou myslet, že jste zločincem, vrahem nebo členem nějakého gangu. Případně vás budou chtít potrestat ti, ke kterým se tetovačkou neprávem hlásíte.

Po stopách nejslavnější české pěvkyně s tetováním hada. Co skrývala za tajemství?

Slza

Slza pod pravým okem znamená, že její vlastník spáchal vraždu nebo se o ni pokusil. Mnoho lidí si tohle tetování dělá z důvodu, že je jeho milovaný ve vězení nebo tragicky zahynul. Může způsobit potíže, když si ho necháte udělat pro zábavu, protože v kriminálním světě lidé věří, že si každé tetování musíte zasloužit.

Buddha

Obrázek Buddhy kdekoliv na těle může způsobit problémy v mnoha buddhistických zemích. Můžete skončit dokonce na policii.

Yakuza

V Japonsku mohou mít tetování pouze lidé, kteří jsou součástí Yakuzy, což je mocný kriminální gang. Kdo by měl tetování a nebyl součástí tohoto gangu, potká se s problémy.

Skarifikace. Víc než tetování a piercing dohromady

Trojlístek

Lidé si často nechávají vytetovat čtyřlístek pro štěstí, kdyby se ale spletli a nechali si místo toho vytetovat trojlístek, znamená to, že jsou součástí irského kriminálního gangu. Setká se tak s problémem, pokud součástí gangu není.

Ostnatý drát

Ve světě organizovaného zločinu ten, kdo má tetování ostnatého drátu, je člověk, který byl odsouzený. Každý uzel drátu je pak jeden rok vězení. Takže s tímhle tetováním jej budou považovat za bývalého zločince.

Predátor, který vrčí

Běžní lidé považují osoby s tetovačkou predátora za statečné, v kriminálním světě ale lidi s takovým obrázkem inklinují k násilí a jsou připraveni spáchat trestný čin.

Napínavý vztah mezi mužským a ženským principem, krize a brutalita, to jsou témata nového uměleckého šéfa Švandova divadla

Prstýnky na prstech

Tohle tetování je nejsnadnější a nejrychlejší cestou, jestli byl jejich majitel odsouzen a jestli byl respektovanou osobou ve vězení. Každý vytetovaný prsten ukazuje sílu jejich autority a zkušenosti.

Kříž na hrudi

Vytetovaný kříž na hrudi je nebezpečný v Rusku, tam totiž lidé s tímto tetováním patří k nejnebezpečnějším kriminálníkům. Proto tam může být tetování riskantní.

Mezi další problémová tetování patří ještě například: Pavučina, pěticípá koruna, tři tečky, hvězdy, hraní karet, růže propíchnutá dýkou, klauni, válečná a politická tetování.

Před 1 hodinou
Nepohodlné knihy a mocní tohoto světa. Oheň a voda. Věčný svár, od úsvitu věků. Nerovný...
Dnes, 11:30
Jestli často sedíte při práci, možná právě tohle může za vaše úzkostné stavy. Tak zní...
Dnes, 10:00
Letos by oslavil víc jak 300. Narozeniny, ale příklad si z něj můžeme brát dodnes....
Dnes, 08:00
První smutné jaro, první světové války. Blátivé, deštivé, studené. Nekonečné týdny čekání v zákopech. Ve...
Včera, 17:30
Milenky mocných byly vždy vděčným tématem klepů prostého lidu. Králové a císařové tím sestupovali ze...
Včera, 16:00
Těšil se dokonce i přízni carského dvora, přesto měl smůlu. Jeho vynálezy mohly ulehčit práci...
Včera, 14:00
Podle průzkumu NMS Market Research jsou ženy připraveny hůře, než muži. I celkově ale velmi...
Včera, 11:30
Alkohol s energeťákem je oblíbeným nápojem mladých. Ale co je na něm tak fascinuje?! Experti...
Včera, 10:00
Oficiálně byl znám jako François Duvalier, prezident Haiti. Narodil se 14. dubna 1907 a v...
Včera, 08:00
Vždycky jsem slýchávala, že snídaně je základ dne. Snídat jsem se naučila až skoro v...
Reklama