Fotbalisté Ústí v generálce na ligu prohráli s Jihlavou

Fotbal, ilustrační obrázek

Poslední přípravný zápas před jarní částí soutěže odehráli fotbalisté Ústí. V gólové přestřelce podlehli domácí Jihlavě 4:5.

Nepovedený vstup do zápasu prožili ústečtí fotbalisté. Už v desáté minutě zakončoval po dobré přihrávce spoluhráče domácí Jakub Rezek. O tři minuty později se do pokutového území dostal Smejkal, ale jeden z hráčů Ústí jej poslal k zemi. Sudí nařídili pokutový kop, který Lukáš Vaculík s přehledem proměnil. První poločas přes celou řadu příležitostí další branku nenabídl, a tak po pětačtyřiceti minutách vedla domácí Jihlava 2:0.

Začátek druhého poločasu vyšel lépe hostujícím fotbalistům. Fortune Bassey brankáře Veselého nepřekonal, ale dorážka Lukáše Matějky už byla gólová. Od pětapadesátá minuty následovala klidnější pasáž hry, která se přerušila dvacet minut před koncem.

V 71. minutě nechytatelnou ránou ze středu vápna uspěl Matěj Koubek, který poslal Jihlavu zpět do dvoubrankového vedení. „Arma“ bleskově dokázala snížit. Luis Arroyo se dostal za obranu soupeře, centroval do vápna, kde byl připravený na střelu Marek Strada a snížil na 2:3. V 75. minutě nadvakrát dostal míč za brankovou čáru aktivně hrající Lukáš Zoubele, díky jehož trefě vedla Jihlava 4:2. Gólové dostihy pokračovaly dál, ústecký Youba Drame dokázal prostřelit brankáře soupeře. Dvoubrankové vedení Jihlavě vrátil Matúš Lacko. Hráči ze severu Čech se hnali dál do šancí, jednu z nich po pěkné samostatné akci proměnil Youba Drame. Ten svou druhou brankou v zápase snížil na 4:5 z pohledu svého týmu.

Armě se vyrovnat nepodařilo, v závěru utkání si už žádnou výraznější šanci nevypracovala, a tak v Jihlavě v generálce před ligou nestačila na Vysočinu Jihlava 4:5.

Netopýr_ilustrační obrázek
Dnes, 10:42
Rada Ústeckého kraje navrhla zastupitelstvu, které je naplánované na 20. dubna, pozastavit rozdělování některých dotací.
Včera, 14:34
Městská policie v Mostě přešla od preventivního upozorňování na nutnost nosit roušku na veřejnosti k...
zámecký park_ilustrační obrázek
Včera, 13:37
Památky v Ústeckém kraji zejí prázdnotou. Lidé mohou pouze do parků v okolí zámků.
31.3.2020
Pracovnice domova pro seniory v České Kamenici na Děčínsku se rozhodly zůstat do 15. dubna...
Ilustrační foto.
29.3.2020
Kdo se vinou nouzového stavu dostane do finanční tísně, může zažádat o bezúročnou půjčku. Takovou...
29.3.2020
Desítky šiček šijí v Litoměřicích roušky pro Prahu a pražský dopravní podnik. Hlavní město tím...
29.3.2020
Zemědělcům na Litoměřicku budou v době sklizně, pokud se plodiny urodí, chybět zahraniční brigádníci především...
28.3.2020
Až 8 let svobody může stát ženu a muže krádež čokolád za pár korun. Žena...
28.3.2020
Staví se v děčínské historické čtvrti Podmokly. Rekonstrukce byla dříve pozastavena kvůli sporům s římskokatolickou...
28.3.2020
Celkem 13,5 kilometrů železniční trati mezi Oldřichovem u Duchcova a Litvínovem se dočká úprav. Cestující...
Reklama