Znásilnění nezletilé dívky u Litoměřic si africký uprchlík nepamatuje. Co ho prozradilo?

Sperma a sliny zanechal na dívce (15). Přesto Libyjec Abdalláh Ibráhím Diallo (30) obžalovaný ze znásilnění nezletilé u Litoměřic před soudem řekl, že netuší, zda s ní měl sex. Pokud jsou prý ale důkazy, souhlasí s nimi, vypověděl. Hrozí mu až desetiletý trest.

Státní zástupkyně v obžalobě uvedla, že 18. června po poledni na silnici u obce Lukavec muž zezadu uchopil za rameno nezletilou, povalil ji do trávy a líbal ji. I přes dívčin odpor a obranu na ni muž vykonal nechráněnou soulož a při následném útěku ji okradl o mobilní telefon.

Čtvrt milionu pro lounské radní. Za prodej pozemků a „obílení“ černé stavby?

Obžalobu dostal Diallo ve francouzštině, v níž i vypovídal. Hájil se, že si myslel, že jede vlakem do Francie. Když vystoupil, nevěděl prý, kde je. U vlaku spadl dívce telefon a on ho sebral a chtěl jí ho podle svých slov dát. „Ona na to reagovala špatně, jako kdybych byl nějaký zloděj,“ uvedl. Dále vypověděl, že ho dívka napadla a on se chtěl bránit. Snažil se jí prý vysvětlit, že hledá místo, kde se nají.

Když se muže soudkyně ptala, jak si vysvětluje, že na těle dívky byly nalezeny jeho sperma a sliny, odpověděl, že se k tomu nechce vyjádřit, že byl v šoku a že neví, zda s dívkou měl sex, a nepamatuje si, co se stalo.

VIDEO: Znásilnění na prvního máje. Útočník dívku pronásledoval i do fastfoodu

Ve výpovědi obžalovaného shledala soudkyně rozpory. Na dotaz, proč nevypovídal po svém zadržení, uvedl, že se necítil dobře, byl traumatizován. Opakoval, že si pohlavní styk nepamatuje, neví, jak se to stalo, ale pokud ho dívka obviňuje ze znásilnění a jsou důkazy, tak s tím souhlasí.

Byla od krve

Dívku u silnice naložil do auta muž se dvěma spolujezdci, kteří před soudem vypovídali jako svědci. „Potkali jsme dívku na vedlejší silnici, vyběhla ze škarpy, z pole, byla celá od trávy, od krve, mávala na nás rukou, držela v ruce sukni a prosila o pomoc. Řekla nám, že byla znásilněna a ukázala na muže, který šel po silnici,“ uvedl řidič auta. Muže dojeli a ptali se, zda dívku znásilnil, odpověděl, že nikoliv. Po oznámení na policii sledovali muže, který se postupně vzdaloval. Jeden ze spolujezdců jej následoval. „Dívka byla vyděšená,“ poznamenal řidič. Podle jednoho ze svědků dívka prosila o antikoncepci.

primátor chomutov hrabáč

Primátor Chomutova Marek Hrabáč hrabe do městské kasy. Z radarů je bohatší o 13 milionů

Z informací, které poskytla litoměřickému soudu saská policie, vyplývá, že v roce 2017 byl Libyjci, jenž tvrdí, že je občanem Mali, azyl zamítnut. Do Česka se dostal na základě volného pohybu osob po unii krátce poté, co byl propuštěn v Německu z vězení, v němž strávil 46 dní za jízdu na černo a za vyhrožování pracovnici sociálního úřadu. Německé ministerstvo vnitra odmítlo dřívější spekulace, že Afričan byl do České republiky vyhoštěn. Obviněný byl v Německu třikrát trestán.

Kámen, který není ve svém lůžku
Včera, 09:09
Čtrnáct kamenných řad, které jsou od roku 1958 chráněnou kulturní památkou, se nachází na náhorní...
7.8.2020
Do mezinárodní soutěže na budoucí podobu okolí jezera Milada u Ústí nad Labem se přihlásilo...
4.8.2020
Druhé setkání dobrovolných, profesionálních i podnikových hasičů a jejich příznivců se uskuteční v sobotu 24....
3.8.2020
Ústecký kraj letos oslavil kulaté, dvacáté výročí. Prvním hejtmanem se v roce 2000 stal Jiří...
3.8.2020
Dýně, rajčata, okurky, kedlubny a další plodiny si mohou lidé vypěstovat na komunitní zahradě v...
2.8.2020
V červenci zahynulo při dopravních nehodách na silnicích v Ústeckém kraji šest lidí, o dva...
31.7.2020
V Ústí nad Labem v městské části Střekov se před několika dny otevřela vyhlídka známého...
30.7.2020
V Ústeckém kraji je devět odběrových míst, kde se mohou na covid-19 nechat otestovat pacienti,...
28.7.2020
Zemědělci v Ústeckém kraji považují stav hrabošů za kritický. Na jednom hektaru pole je i...
27.7.2020
V Jirkově na Chomutovsku je otevřené nové informační a populárně naučné centrum spojené s multimediálním...
Reklama