20℃
Dnes je 19. duben , svátek má Rostislav

V posledních letech se přímo roztrhl pytel s konspiračními teoriemi. Jak s nimi žít?

Přiznám se, že jsem byl trošku na rozpacích, než jsem se rozhodl pro toto téma. Pro jistotu jsem se zásobil potravinami na několik dní, vypnul jsem zvonek a mobilní telefon, abych nemohl být sledován. Rádio u mě hraje, je to naštěstí stařeček, z těch krásných, panenských dob techniky. Byl vyroben v době, kdy ještě výrobci nebyli nuceni dávat dovnitř štěnice, ke sledování posluchačů. U televize si již tak nejsem jist, takže nehraje. Žaluzie mám zatažené. Přesto se mi nějak nedaří. Zřejmě jsem se nadýchal toho svinstva, které se na lidi sype z letadel. Každému je jasné, proč to dělají. Globální snížení IQ obyvatel planety a tím i jejich snadnější ovládání.

Reklama

Jak se vám líbil tento úvod? Klinický případ stihomamu, že? V posledních letech se přímo roztrhl pytel s konspiračními teoriemi. Přistání lidí na Měsíci? Holý nesmysl, každý přeci ví, že to bylo natočeno ve studiu. Dokonalé triky a dokonalá iluze. Nejsou vidět hvězdy.  A co ta americká vlajka? Jak to, že se vlní, když na Měsíci je téměř dokonalé vzduchoprázdno? Nemá smysl se rozčilovat a přesvědčovat někoho, kdo je si jist svou pravdou. Američani na Měsíci nikdy nebyli a vše to bylo natočeno jen proto, aby trumfli Rusy. Nic víc za tím není.

 

Víte, proč jsou všechna letadla bílá? Důvody vás možná překvapí

 

Máte argumenty, ale necháte si je pro sebe. Třeba ten, že letos od toho přistání uplyne padesát let. Vytvořit dokonalé triky, s výpočetní technikou, která je stará padesát let? Zelené pozadí, lasery? Naivní představa. Možná by to zvládl Karel Zeman, ale ten si nikdy nekladl za cíl, aby lidé nic nepoznali. Myslím, že nikdo by dnes nechtěl mít doma počítač, který tehdy v Houstonu řídil celou měsíční misi. Každý dnešní školák má něco daleko kvalitnějšího. Astronauti přistávali ve dne. Jistě, nebudou si přeci na práci svítit. A hvězdy? Vy vidíte ve dne hvězdy? Maximálně až někde poblíž bouchne supernova. Měsíční povrch je tak přesvícen, že se hvězdy vytratí. A co ta vlajka? Ve vzduchoprázdnu nemá žádný odpor a bude se vlnit déle než na Zemi. Vítr nepotřebuje. A poslední argument? Ve studiu napodobíte téměř vše, nikdy však nenapodobíte gravitaci, která je v porovnání s tou pozemskou šestkrát slabší. Tu nevytvoříte, ani neodstraníte.  Metrákový chlap, při chůzi na Zemi, nepřesvědčí nikoho, že má jen šestnáct kilo.

 

FOTO: chemitrails

chemitrails - jedna fotomontážchemitrails - konspirační vlajkachemitrails - dýchání bez skafandru, jasný důkazchemitrails - jedna velká ležchemitrails - chemtrails
Další fotky
chemitrails - hoax, zásobníky s chemitrails na palubě letadla

 

Zbývají jen ty děsivé, bílé pruhy, plné jedovatého hliníku. Bílé pásy za letadly, které zaručeně řídí piloti v žoldu tajných světových organizací. Vážení konspirátoři. Zkuste si nejdříve zjistit, kolik tisíc litrů paliva zhltnou turbíny letadla, mířícího za oceán a vypočítat si, kolik spalin při tom vznikne.  Zjistíte, že do těla se vám dostane víc hliníku, jestliže si dáte polévku ze starého, vojenského ešusu, pokud budete jíst lžící ze stejného kovu. Za hodinu se vám při procházce rušnou ulicí dostane do těla rozhodně daleko víc škodlivin, než při pohledu na oblohu. Ty krásné, načechrané proužky, na hranici stratosféry, vám opravdu nic neudělají.

Včera, 17:30
Elisabeth Anderson Sierra je Američanka žijící v americkém státě Oregon. Má syndrom hyperaktivity, který způsobuje,...
Včera, 16:00
Uklízení je pro vás jako za trest a raději si libujete v nepořádku a chaosu?...
Včera, 14:00
Nelze pochopit Borgie, aniž je zasadíme do kontextu jejich doby. Rok 1492, kdy byla objevena...
Včera, 13:24
V minulém článku jsme se zaměřili na ceny ročních předplatních kuponů na městkou hromadnou dopravu....
Včera, 11:30
Barevná vajíčka, pomlázka, mazanec. Svátky jara už jsou za dveřmi, a proto jsme si pro...
Včera, 10:00
Tento kamenný kostelík se zvláštní věží a přilehlým hřbitůvkem nalezneme nedaleko Bystřice nad Pernštejnem. Při...
Včera, 08:00
Už jen proto, že Thor Heyerdahl se nebál. Nebál se práce v terénu ani riskantních...
17.4.2019
Kryštof Kolumbus byl odvážný. Byl umíněný. Byl nenasytný ve své touze nejen po objevitelských úspěších,...
17.4.2019
Panenku Barbie ještě neznala snad žádná československá holčička, přestože na Západě už ovlivnila generace dívek....
17.4.2019
Najdete ji v galerii pražského Klementina a nese podtitul víc než lákavý – Svobodné zednářství...
Reklama