Vašo Patejdl a No Name zahrají dnes večer v Lidovém domě ve Staré Roli

24.9.2021
Roman Kořinek

Koncert, který se měl původně uskutečnit v přírodním amfiteátru v Lokti, byl přeložen do sálu Lidového domu v Karlových Varech. Podle pořadatele koncertu Vladimíra Suchana je změna místa konání koncertu nutná z technických důvodů.

Původně se měl koncert slovenského hudebníka Vašo Patejdla a skupiny No Name konat už v loňském roce. Kvůli koronavirové pandemii byl ale přeložen na konec letošního léta. „Jenže v termínu koncertu onemocněl jeden ze členů kapely No Name a tak se měl původně koncert zrušit. Podařilo se nám ale obratem najít volný termín jak v kalendáři Vašo Patejdla tak kapely No Name a koncert posunout jen o pár týdnů,“ vysvětluje pořadatel koncertu.

Jako první se na podiu Lidového domu představí Vašo Patejdl, který se v Karlových Varech narodil. Poté ale s rodiči odešel do Bratislavy, kde prožil většinu své hudební kariéry. Jeho jméno je samozřejmě nejvíce spjato s kapelou Elán. Bohatá je ale i jeho sólová dráha a známé jsou o skladby z filmu Fontána pre Zuzanu.

Kapela No Name brázdí vody showbusinessu už dlouhých pětadvacet let. I tato formace má na svém kontě mnoho hitů, které zdomácněly nejen na Slovensku, ale i v Česku.

„Dnešní koncert tak bude přehlídkou jejich tvorby a každý, kdo si do Lidového domu najde cestu, určitě nebude litovat. Sál Lidového domu se otevře v 19 hodin a první koncert začne o hodinu později,“ dodal Vladimír Suchan.

Zdroj: vzNepřehlédněte