Černošice čeká víkendová Mariánská pouť s bohatým programem pro děti i dospělé

Ve dnech 17. až 18. srpna se koná Černošická Mariánská pouť, v jejímž rámci se uskuteční koncert někdejší SuperStar Vlasty Horvátha, jarmark či pohádky pro děti. Jedná se o sousedské setkání na návsi před kostelem.

„Jarmark, pohádky, houpačky a kolotoče, hudba rozličných žánrů, ranní mše v kostele – to vše nás čeká opět po roce v sobotu 17. a v neděli 18. srpna. Tradiční venkovská událost z dob našich prababiček se uskuteční v Komenského ulici a na návsi před kostelem Nanebevzetí Panny Marie. Na tu letošní přijalo pozvání několik hudebních skupin a umělců. Sobotní odpoledne bude vyhrávat country kapela Balzám a zahraje, zazpívá a zatančí v Černošicích populární folklórní soubor Pramínek. Dále se můžete těšit na neméně populární staropražskou kapelu Třehusk. Podvečer bude pódium patřit muzikálovému zpěváku Tomáši Vaňkovi a vítězi druhého kola Česko hledá Superstar Vlastu Horváthovi s kapelou. Dále na podiu vystoupí i interaktivně mistr ČR v Beatboxu mistr Tiny,“ uvedl pro Náš REGION referent Městského úřadu Černošice Pavel Blaženín.

Nedělní program završí After 40

„Na pouťové večerní zábavě to s vámi rozjede skupina Strahov, která jak víme, umí vždy dobře pobavit. Vrcholem sobotní noci kromě pouťové zábavy bude bezesporu ohňová show v podání skupiny Pa-li-Tchi. V neděli se pak můžete těšit na pohádku z Budíku a skvělého Pavla Šmída. Poté se Vám představí nadějný mladý kytarista Petr Váňa junior. Dále uslyšíte několik kapel, například kapelu Soulnight v čele vynikající a živelnou zpěvačkou Bárou Šedivou, potom bude následovat šestičlenná mezinárodní formace Yo Soy Indigo mimo jiné se švédským baskytaristou kapely -123 minut Frederikem Janáčkem v sestavě,“ pokračoval.

Černošický dětský sbor Tutte Le Note hledá zpěváky

„Těšit se můžete na velmi příjemný a osobitý hudební projev. Nedělní program na pódiu před kostelem završí bluesrocková formace After 40. Nedělní program zakončíme koncertem Černošické komorní filharmonie a Pražských pěvců v kostele pod vedením Stanislava Mistra. Zazní Čtvero ročních období a Gloria Antonína Vivaldiho, houslové sólo zahraje Václav Polívka,“ uzavřel. Program je daleko širší a lze se s ním podrobně seznámit na webu města Černošice.

Včera, 16:12
Finančí dotaci kraje využijí i na údržbu značení pěších a cyklistických tras ve Středočeském kraji.
Včera, 07:01
Praha 16 hlásí – další etapa Místa u řeky je téměř dokončena. Tato část navazuje...
20.2.2020
Vydejme se dnes na putování plné zurčící vody a dávných vzpomínek. I když se tomu...
18.2.2020
Pražská Zbraslav se rozhodla využít moderních technologií a pro komunikaci s občany začala používat plnou...
17.2.2020
Středočeská hejtmanka Jaroslava Pokorná Jermanová (ANO) nevěří informacím o rozkrádání v krajské správě a údržbě...
15.2.2020
Železnici v hlavním městě loni využilo 161.495 cestujících za jeden pracovní den. Předloni to bylo...
14.2.2020
Nezaměstnanost ve středních Čechách v lednu vzrostla o 0,2 procentního bodu na 2,6 procenta. Úřady...
13.2.2020
Ve středních Čechách se sčítají škody. Silný nárazový vítr především lámal stromy. Nápory větrné bouře...
11.2.2020
Hlavní město samo pořídí asi 930 přístřešků pro zastávky MHD. V současnosti mobiliář vlastní a...
10.2.2020
Hasiči ve Středočeském kraji vyjížděli od nedělních 22:00 do dnešních 8:00 zhruba ke 350 událostem...
Reklama