Černošice čeká víkendová Mariánská pouť s bohatým programem pro děti i dospělé

Ve dnech 17. až 18. srpna se koná Černošická Mariánská pouť, v jejímž rámci se uskuteční koncert někdejší SuperStar Vlasty Horvátha, jarmark či pohádky pro děti. Jedná se o sousedské setkání na návsi před kostelem.

„Jarmark, pohádky, houpačky a kolotoče, hudba rozličných žánrů, ranní mše v kostele – to vše nás čeká opět po roce v sobotu 17. a v neděli 18. srpna. Tradiční venkovská událost z dob našich prababiček se uskuteční v Komenského ulici a na návsi před kostelem Nanebevzetí Panny Marie. Na tu letošní přijalo pozvání několik hudebních skupin a umělců. Sobotní odpoledne bude vyhrávat country kapela Balzám a zahraje, zazpívá a zatančí v Černošicích populární folklórní soubor Pramínek. Dále se můžete těšit na neméně populární staropražskou kapelu Třehusk. Podvečer bude pódium patřit muzikálovému zpěváku Tomáši Vaňkovi a vítězi druhého kola Česko hledá Superstar Vlastu Horváthovi s kapelou. Dále na podiu vystoupí i interaktivně mistr ČR v Beatboxu mistr Tiny,“ uvedl pro Náš REGION referent Městského úřadu Černošice Pavel Blaženín.

Nedělní program završí After 40

„Na pouťové večerní zábavě to s vámi rozjede skupina Strahov, která jak víme, umí vždy dobře pobavit. Vrcholem sobotní noci kromě pouťové zábavy bude bezesporu ohňová show v podání skupiny Pa-li-Tchi. V neděli se pak můžete těšit na pohádku z Budíku a skvělého Pavla Šmída. Poté se Vám představí nadějný mladý kytarista Petr Váňa junior. Dále uslyšíte několik kapel, například kapelu Soulnight v čele vynikající a živelnou zpěvačkou Bárou Šedivou, potom bude následovat šestičlenná mezinárodní formace Yo Soy Indigo mimo jiné se švédským baskytaristou kapely -123 minut Frederikem Janáčkem v sestavě,“ pokračoval.

Černošický dětský sbor Tutte Le Note hledá zpěváky

„Těšit se můžete na velmi příjemný a osobitý hudební projev. Nedělní program na pódiu před kostelem završí bluesrocková formace After 40. Nedělní program zakončíme koncertem Černošické komorní filharmonie a Pražských pěvců v kostele pod vedením Stanislava Mistra. Zazní Čtvero ročních období a Gloria Antonína Vivaldiho, houslové sólo zahraje Václav Polívka,“ uzavřel. Program je daleko širší a lze se s ním podrobně seznámit na webu města Černošice.

Plocha Eurovie u nádraží Řevnice
18.9.2020
Zastupitelstvo Řevnic vyhlásilo „vlastní“ místní referendum, které se bude týkat plánované výstavby v oblasti bývalé...
17.9.2020
Ve dnech 2. a 3. října se v České republice, vyjma Prahy, uskuteční krajské volby....
16.9.2020
Od září 2020 jezdí pražská MHD v omezeném provozu. Z vedení města i ROPIDu zaznívá,...
15.9.2020
Tzv. dětské skupiny, což bylo vlastně organizované hlídání dětí, byly východiskem z nouze v situaci,...
14.9.2020
Vydařilo se počasí, k mání bylo dobré pití, jídlo i muzika. Na 12. ročníku Radotínského...
12.9.2020
V sobotu 17. října proběhne v Hostivici výsadba Aleje porozumění. Cílem akce je vysadit 700 metrů dlouhou...
7.9.2020
„Žák vstupuje do školy pouze v případě, pokud se u něj neprojevují příznaky onemocnění virem...
Plocha Eurovie u nádraží Řevnice
6.9.2020
Na zasedání zastupitelstva města Řevnice, které se uskuteční v pondělí 7. září, budou zastupitelé projednávat...
3.9.2020
Letošní senátní volby, kdy voliči obmění třetinu horní parlamentní komory, se uskuteční ve dnech 2....
2.9.2020
To, že smích prodlužuje život a kultura povznáší ducha, je známá věc. Proto jsme se...
Reklama