10℃
Dnes je 22. listopad , svátek má Cecílie

V černošické základce hledají nové učitele, psychologa a asistenta pedagoga

Učitele pro první stupeň, přírodopis a chemii, školního psychologa a asistenta pedagoga hledají v základní škole v Černošicích. Jedná se o školu v malebném údolí řeky Berounky. Náš REGION o tom informovala Simona Kysilková Šnajperová ze Spolku přátel černošické školy, která se snaží škole s hledáním učitelů a dalších pracovníků pomoci.

„Spolu s kolegy děti vedeme k samostatnému a tvořivému způsobu myšlení v souvislostech, ke spolupráci, k uvědomování si svých potřeb a zároveň k citlivosti k potřebám druhých. Na škole podporujeme progresivní přístupy ve vzdělávání, jako například matematika dle profesora Hejného, kritické myšlení, projektové vyučování, činnostní učení, sebehodnocení, vytváření portfolií a metoda CLIL. Od září 2019 plánujeme zavést program Začít spolu a v rámci povinně volitelných předmětů zavedeme Feuersteinovu metodu instrumentálního vyučování,“ uvedla v rámci hledání učitelů a dalších pracovníků ředitelka základní školy v Černošicích Ludmila Zhoufová.

Škola má venkovní třídu a dobrou dostupnost

Škola hledá pracovníky, kteří jsou schopni vést samostatně a kvalitně výuku a zároveň spolupracovat s kolegy. Ty, kteří budou v souladu s vizí progresivní školy, ochotni být v ní pro děti, s chutí dál se učit a rozvíjet. Škola za to novým učitelům a dalším pracovníkům nabízí možnost podílet se na jejím rozvoji, prostor po realizaci vlastních nápadů a možností přispět tím nejlepším ze sebe. Vedení by „nováčky“ podpořilo v osobním rozvoji. Navíc by učili v krásném prostředí, kde jsou zbrusu nové učebny, architektonicky zajímavá knihovna v podkroví, multifunkční sportovní hala, atletický ovál a venkovní třída. Zkrátka krásné prostředí, do kterého se investovalo.

Demokracie do škol patří. Jedná se o celý souhrn dovedností!

Škola se navíc nachází tři minuty od železniční zastávky, kam přijíždějí vlaky z pražského hlavního nebo smíchovského nádraží, což trvá 25, respektive 15 minut, a komfortní osobáky jezdí mnohokrát za den. Nástup na plný úvazek, případně dle dohody na snížený, podle kombinace předmětů, by byl možný od letošního srpna.

Včera, 12:11
Na repliku sochy svaté Juliány, která by se mohla vrátit na rozcestí Statenic, Tuchoměřic, Horoměřic...
20.11.2019
Na západním okraji kopce Cukrák byl ve dnech 16. až 18. listopadu vysázen nový les....
20.11.2019
Policie pátrá po čtrnáctileté Nele Ptáčníkové, která v pondělí odešla ze zařízení Fondu ohrožených dětí...
20.11.2019
V rámci kampaně Evropský testovací týden bude obecně prospěšná společnost Magdaléna bezplatně testovat na infekční nemoci,...
20.11.2019
Středočeši mohou stále žádat o peníze na výměnu starých kotlů za nové. Částku na dotační...
20.11.2019
Dvě oslavy adventu se letos budou konat v podhradí starobylého Karlštejna. Na první i poslední...
19.11.2019
Návrh nového dopravního terminálu má detailní podobu. Smíchovský terminál lépe propojí železniční a autobusovou dopravu a zkrátí...
19.11.2019
14. ročník hudebního festivalu Rockový Slunovrat proběhne ve dnech 5.6. a 6.6.2020 v prostorách Lesního divadla...
18.11.2019
Lídrem kandidátky České strany sociálně demokratické (ČSSD) do krajských voleb ve Středočeském kraji bude předseda...
15.11.2019
Všenory by potřebovaly architekta, který by mohl být prostředníkem při jednáních podobných tomu, které se...
Reklama