V černošické základce hledají nové učitele, psychologa a asistenta pedagoga

Učitele pro první stupeň, přírodopis a chemii, školního psychologa a asistenta pedagoga hledají v základní škole v Černošicích. Jedná se o školu v malebném údolí řeky Berounky. Náš REGION o tom informovala Simona Kysilková Šnajperová ze Spolku přátel černošické školy, která se snaží škole s hledáním učitelů a dalších pracovníků pomoci.

„Spolu s kolegy děti vedeme k samostatnému a tvořivému způsobu myšlení v souvislostech, ke spolupráci, k uvědomování si svých potřeb a zároveň k citlivosti k potřebám druhých. Na škole podporujeme progresivní přístupy ve vzdělávání, jako například matematika dle profesora Hejného, kritické myšlení, projektové vyučování, činnostní učení, sebehodnocení, vytváření portfolií a metoda CLIL. Od září 2019 plánujeme zavést program Začít spolu a v rámci povinně volitelných předmětů zavedeme Feuersteinovu metodu instrumentálního vyučování,“ uvedla v rámci hledání učitelů a dalších pracovníků ředitelka základní školy v Černošicích Ludmila Zhoufová.

Škola má venkovní třídu a dobrou dostupnost

Škola hledá pracovníky, kteří jsou schopni vést samostatně a kvalitně výuku a zároveň spolupracovat s kolegy. Ty, kteří budou v souladu s vizí progresivní školy, ochotni být v ní pro děti, s chutí dál se učit a rozvíjet. Škola za to novým učitelům a dalším pracovníkům nabízí možnost podílet se na jejím rozvoji, prostor po realizaci vlastních nápadů a možností přispět tím nejlepším ze sebe. Vedení by „nováčky“ podpořilo v osobním rozvoji. Navíc by učili v krásném prostředí, kde jsou zbrusu nové učebny, architektonicky zajímavá knihovna v podkroví, multifunkční sportovní hala, atletický ovál a venkovní třída. Zkrátka krásné prostředí, do kterého se investovalo.

Demokracie do škol patří. Jedná se o celý souhrn dovedností!

Škola se navíc nachází tři minuty od železniční zastávky, kam přijíždějí vlaky z pražského hlavního nebo smíchovského nádraží, což trvá 25, respektive 15 minut, a komfortní osobáky jezdí mnohokrát za den. Nástup na plný úvazek, případně dle dohody na snížený, podle kombinace předmětů, by byl možný od letošního srpna.

Včera, 18:00
U příležitosti 90. výročí slavnostního otevření Sokolovny Zbraslav dokončila zbraslavská jednota vysněnou rekonstrukci bývalého kinosálu....
Včera, 12:28
Mnohaletá snaha Ekologického centra Orlov vyvrcholila oficiální certifikací Národního geoparku Barrandien (NGB), který se tak...
26.9.2020
Komerční článek
V tomto roce se soutěž i nominace dostaly do úplně nového kontextu. Možná teď nemáte chuť „bojovat“...
26.9.2020
Své o tom ví i oblíbený moderátor Michal Jančařík, do jisté doby velký sportovec a...
25.9.2020
Když bylo koncem srpna jasné, že od září pojede městská doprava v Praze omezeně, někteří...
Plocha Eurovie u nádraží Řevnice
18.9.2020
Zastupitelstvo Řevnic vyhlásilo „vlastní“ místní referendum, které se bude týkat plánované výstavby v oblasti bývalé...
17.9.2020
Ve dnech 2. a 3. října se v České republice, vyjma Prahy, uskuteční krajské volby....
16.9.2020
Od září 2020 jezdí pražská MHD v omezeném provozu. Z vedení města i ROPIDu zaznívá,...
15.9.2020
Tzv. dětské skupiny, což bylo vlastně organizované hlídání dětí, byly východiskem z nouze v situaci,...
14.9.2020
Vydařilo se počasí, k mání bylo dobré pití, jídlo i muzika. Na 12. ročníku Radotínského...
12.9.2020
V sobotu 17. října proběhne v Hostivici výsadba Aleje porozumění. Cílem akce je vysadit 700 metrů dlouhou...
Reklama