• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Žena v šoku: „Od tchyně jsem dostala velmi ponižující dárek. Je to hrubá urážka, nebo jen špatný vtip?“

  27.12.2022
  Doris Drienová

  O tom, že vycházet se svou tchyní dobře není vždy snadné, se na vlastní kůži přesvědčila i žena, kterou při rozbalování vánočních dárků čekalo nemilé překvapení. Její vyvdaná matička tuto ženu totiž obdarovala velmi kontroverzním dárkem – a nebohá žena si teď není jistá, jestli to byl od tchyně jen hodně špatný pokus o vtip, nebo velmi krutá urážka.

  Vánoční světýlka se vám už nikdy nezašmodrchají! Geniální trik šetří čas i nervy

   

  Existuje spousta peprných vtipů na téma komplikovaných vztahů s tchyněmi a i když rozhodně není pravda, že by každá matka našich protějšků byla taková, jako bývají právě tchyně ve vtipech, musíme uznat, že „na každém šprochu pravdy trochu.“ Komunikace s vyvdanými či vyženěnými rodiči bývá někdy opravdu složitá a ve spoustě případech se neobejde bez velmi napjatých chvilek.

  Své o tom ví i matka, která se svěřila se svým trápením na internetovém fóru Mumsnet. Zveřejnila zde fotografii zvláštního vánočního dárku, který dostala od své tchyně, a ostatních uživatelů fóra se ptala: „Pletu se, když si myslím, že si ze mě utahuje kvůli mé hmotnosti?“

  Dívka nosí popel zesnulého přítele ve svých útrobách ve speciální „hračce“, na letišti tak způsobila poprask

   

  Tchyně totiž své snaše darovala opravdu kontroverzní dárek. Byl to polštářek, na kterém byl v angličtině vyšitý nápis, jehož překlad zní asi takto: „Přestala jsem běhat ze zdravotních důvodů… stehna se mi třela o sebe, až mi vzplály spoďáry.“ (V originále: „I gave up Jogging for health reasons… my thighs rubbed together and my knickers caught fire.“)

  Šokovaná žena teď neví, co si o takovém dárku myslet. Navíc v kontextu toho, že dřív podle svých slov opravdu hodně běhala, ale teď už se sportu nevěnuje. Dodala také, že když tchyně přijede na návštěvu a vidí svého vnuka, který má pár kilo nadváhy, pokaždé má na jeho adresu jedovaté poznámky. Podle tchyně prý vypadá, jako by byl těhotný.

  Zostuzená modelka v slzách: její „vylepšené“ poprsí váží 10 kilogramů, kvůli vzhledu ji prý vyhodili z letadla!

   

  Jak se má nešťastná žena k takovému dárku postavit? Byl to jen nepovedený pokus o vtip, který si vzala příliš osobně? Nebo jí tchýně chtěla naznačit, ať začne dbát o své zdraví i vzhled? A pokud takový dárek měl být otevřenou urážkou, jak by na něj měla reagovat, aby zůstala slušnou snachou?

  Zdroj: Mumsnet  Nepřehlédněte