Agresivní muž zranil pod vlivem alkoholu tři ženy, všechny skončily v nemocnici

21.6.2022
Roman Kořinek

Karlovarští kriminalisté zahájili trestní stíhání osmadvacetiletého muže z Karlovarska, kterého obvinili ze spáchání přečinů ublížení na zdraví a výtržnictví. Terčem jeho agrese byly podle policejního mluvčího Jana Bílka tři ženy, které postupně zranil. Dvě z nich musela převést Zdravotnická záchranná služba do nemocnice.

„Obviněný muž měl mít 1. ledna letošního roku krátce po půlnoci v Nejdku při novoročních oslavách konflikt s jiným mužem. Začínající rvačce se snažila zabránit jednadvacetiletá a dvaadvacetiletá žena. Všichni aktéři konfliktu se vzájemně znali,“ popisuje policejní mluvčí a pokračuje: „Snaha dvou žen o zažehnání konfliktu se ale osmadvacetiletému muži nelíbila a proto mladší ženu kousl do prstu na ruce. Dívka následně od muže odstoupila. To ale nebylo všechno. Rozzlobený muž strhnul starší ženu na zem a několikrát ji udeřil pěstí do hlavy a několikrát jí udeřil hlavou o zem.“

Na místo byla přivolána Zdravotnická záchranná služba, která následně starší ženu převezla k ošetření do nemocnice. Mladší žena vyhledala lékařské ošetření o dva dny později. K dalšímu incidentu obviněného muže došlo v první polovině června letošního roku, kdy osmadvacetiletý muž na Karlovarsku fyzicky napadl další ženu, se kterou se znal.

„Při konzumaci alkoholických nápojů ho pětadvacetiletá žena okřikla kvůli hlučnému chování. Na to obviněný muž zareagovat pěstním útokem, kdy ženu nejméně dvakrát udeřil do oblasti hlavy. I sem musela být přivolána Zdravotnická záchranná služba, která ženu převezla na ošetření do nemocnice,“ dodal Jan Bílek s tím, že osmadvacetiletému muži hrozí trest odnětí svobody až na tři roky.

Zdroj: vz/pčrNepřehlédněte