O nás

Provozovatel www.nasregion.cz

A 11 s .r. o.
Ortenovo náměstí 36
170 00 Praha 7
IČ: 27120805
DIČ: CZ27120805

tel: 603 239 737

 

Web www.nasregion.cz byl slavnostně spuštěn 10. 10. 2017 v 10 h a 10 min v galerii Miro za účasti Jana Tuny a ředitele vydavatelství Aleše Zavorala. Vydavatelství A 11 s. r. o. tímto počinem vstoupilo do světa seriózního elektronického zpravodajství.

Zpravodajský portál NášREGION.cz je stejně jako samotný tištěný titul zaměřený na lokální zpravodajství. Přináší exkluzivní informace o dění v jednotlivých městských částí Prahy, aktuální zprávy z obcí a unikátní lokální reportáže. Kromě aktualit najdete rozhovory se zajímavými osobnostmi jednotlivých regionů, krimi zprávy, dopravní informace, reportáže z amatérského fotbalu a dalších sportů, kulturu i zábavu, zdraví a další regionální zajímavosti jako např. exkluzivní rubriku Pod dozorem Honzy Tuny – reportáže spolupracovníka Našeho REGIONu Jana Tuny o spotřebních věcech, které jíme, pijeme, a nebo se týkají každého z nás.

Společnost A 11 s.r.o. vydává kromě lokálních titulů Náš REGION a Vaše Praha řadu lifestylových, prémiových a odborných časopisů:

 

Naše tištěná média

Předplatné jednotlivých titulů objednáte na www.a11.cz/…tne

Naše elektronická media

 

Chcete nám nabídnout téma, o kterém bychom měli psát? Prosím kontaktujte redakci.

Chcete zacílit regionálně na naše čtenáře? Díky vysoké čtenosti je Náš REGION ideálním médiem. Prosím kontaktujte inzerci.