Divoký zápas v Sibřině ovládli domácí

25.9.2017
Kryštof Sahula

Do utkání nastoupili domácí řádně nabuzení a předvedli několik tvrdých zákroků. Rozhodčí se snažil hru pouštět, ale vymstilo se mu to. Proto musel začít rozdávat karty ve velice rychlém sledu. Za stavu 1:0 udělil v rozmezí 7 minut pět žlutých karet a domácí Jiří Krejcar stihl dokonce 2, a tak směřoval do sprch. „Hrát v deseti je špatný. My jsme tam dali Jirku Krejcara, dlouho tu nebyl, byl přemotivovaný a stalo se to, co se stalo,“ řekl k červené kartě domácí trenér Jan Hegedüs.

 

Šlapák ukončil kariéru

Poté se situace lehce uklidnila, i když situace na hřišti nebyla ideální. Jeden ostrý zákrok totiž zřejmě ukončil kariéru sibřinskému obránci Karlu Chejnovi, který schytal ránu podrážkou na koleno a okamžitě vystřídal. Potíž je v tom, že má za sebou již několik plastik kolenou a dle jeho slov už na další nepůjde a radši s fotbalem skončí.

První půle skončila po dvou brankách Jakuba Nováka 2:0. Po dvou minutách druhého poločasu zkompletoval hattrick a vypadalo to na konec dramatu. Ovšem na 3:1 a později na 4:2 snížil za hosty Jan Zeman a zápas stále nebyl jednoznačný. Závěr zápasu však domácí zvládli a z brejku zvýšili na konečné skóre 5:2 gólem střídajícího Jana Musila.

„Domácí byli lepší celý zápas a zaslouženě vyhráli. Přehrávali nás i v deseti, dneska jsme na ně neměli. Tento zápas jsme pojali laxně, nedostupovali jsme hráče, mohli jsme prohrávat 4:0, nedařila se nám rozehrávka. Domácí byli ve všem lepší, navíc tam měli rychlého útočníka, který nám dal čtyři góly,“ shrnul zápas hostující trenér Ladislav Kuruc

„Dnešní zápas se hodnotí hezky, ale je stále na čem pracovat, chceme splnit nějaké cíle. Jdeme za tím, chceme hrát hezký fotbal, musí to fungovat. Kdybychom chtěli hrát vyšší soutěž, tak se musíme zlepšit. Držíme se při zemi,“ dodává pokorně trenér domácích.

 Nepřehlédněte