• nezarazene
 • Zprávy
 • Stalo se
 • Sport
 • Kultura
 • Ze společnosti
 • Zajímavosti
 • Do otevření nových Silent Villas v Therme Laa zbývá 100 dní

  23.4.2024
  Redakce

  Exkluzivní rozšíření termálních lázní Laa, resortu VAMED Vitality World.

  2. srpna 2024 se na ploše téměř 12 000 metrů čtverečních, přímo u vlastního koupacího jezera, otevře privátní hideaway „Silent Villas“ určený pouze pro dospělé. Již tak rozmanitá nabídka Therme Laa bude dále rozšířena o jedinečný vilový komplex v prémiovém segmentu. Hosté si budou moci pobyt v nových Silent Villas předem rezervovat již od 24. dubna 2024.

  Společnost VAMED Vitality World provozuje nejoblíbenější termální a léčebné lázně na šesti místech v nejkrásnějších rakouských regionech. Jeden z nich, termální resort Laa, se za 100 dní, 2. srpna 2024, výrazně rozroste: deset Silent villas rozšíří prémiovou nabídku a poskytne jedinečný zážitek kolem nově vytvořeného soukromého koupacího jezera. V nových Silent villas čeká na hosty naprostá relaxace, nerušený klid a maximální exkluzivita. Od 24. dubna 2024 si budou moci hosté předem rezervovat pobyt v těchto exkluzivních Silent villas a vyhradit si pro sebe výjimečnou soukromou dovolenou uprostřed idylického regionu Weinviertel.

  Deset nových SPA vil nabízí exkluzivní wellness ráj pro dospělé

  V souladu se stylem denních lázní Silent spa, které byly otevřeny v roce 2016, spojil termální resort Laa prvky sakrální architektury s požadavky moderní lázeňské kultury také v nových Silent villas. Nápadná gotická traktura, ornament tvořený geometrickými tvary, se promítá do celého konceptu Silent villas. Spolu s použitím vybraných dřevěných a kamenných materiálů zde hosté naleznou originální útočiště v nevšedním prostředí, které vybízí k dokonalé relaxaci. Elegantní a nadčasové interiéry, špičkové technologie a vynikající, nevtíravý servis dotvářejí nenapodobitelnou relaxační atmosféru.

  Každá ze Silent villas je bezbariérová a s rozlohou 70 až 72 m2 velmi pohodlná pro dvě osoby. Dvě ze Silent villas jsou navrženy jako dvoulůžkové a mohou se v nich ubytovat až čtyři osoby. Kromě prostoru pro odpočinek a obývacího pokoje s otevřeným krbem má každá vila vlastní wellness centrum se saunou, zážitkovou sprchou a volně stojící vanou. Luxusní spa nabídku doplňuje na krytých terasách o rozloze 31 m2 privátní vířivá wellness vana. Z terasy je také soukromý přístup ke koupacímu jezeru o rozloze 3 000 m2. Dokonalý relax doplňují signature masážní procedury vytvořené speciálně pro Silent Villas, které lze na vyžádání nabídnout i přímo v tomto tichém privátním Hideaway.

  Exkluzivní požitek pro všechny smysly

  Hotelová restaurace v Thermenresortu Laa hýčká hosty stylovou, moderní a elegantní atmosférou, regionálními specialitami i pokrmy mezinárodní kuchyně. Pro hosty Silent villas budou 2. srpna 2024 otevřeny dvě exkluzivní „Silent Séparées“ – restaurace à la carte. V hotelovém lobby baru budou zkušení barmani hosty rozmazlovat vybranými specialitami – z regionu i celého světa. Na požádání lze vybranou kulinářskou nabídku objednat také přímo do Silent villas prostřednictvím služby concierge.

  „Hosté Silent Villas mají možnost strávit celý pobyt v soukromí tohoto privátního hideaway, který je dokonale přizpůsoben jejich potřebám. Počínaje obytnou a lázeňskou částí, kulinářským servisem přímo v Silent Villas až po exkluzivní nabídku masáží – jedinečné soukromé útočiště nabízí nezapomenutelný prožitek. Služby par excellence jsou naším příslibem,“ říká generální ředitel termálních lázní Laa Bernhard Kurz, MBA.

  Další rozvoj a důraz na regionalitu

  Důležitost a propagaci regionality dokazují nejen nabízené produkty Silent Villas, ale také regionální partneři ve fázi výstavby a realizace. Celkem 91 % přidané hodnoty bylo udržitelně umístěno v Dolním Rakousku, z toho 85 % přímo v regionu Weinviertel. Zbývající podíl byl vytvořen v Horním Rakousku a Burgenlandu.

  Tímto rozsáhlým rozšířením nabídky resort Therme Laa zvyšuje hodnotu cestovního ruchu v regionu a dlouhodobě zajišťuje pracovní místa i pro pracovníky z českého příhraničí. Celé středisko v současné době zaměstnává přibližně 230 osob. Výstavbou Silent villas vznikne dalších 15 nových pracovních míst v oddělení recepce, úklidu, servisu, kuchyně a administrativy. Všechny inzerované pozice jsou k dispozici online na www.thermelaa.at/karriere.

  Zdroj: Tisková zpráva  Nepřehlédněte