• Zprávy
  • Stalo se
  • Sport
  • Kultura
  • Ze společnosti
  • Zajímavosti
  • nezarazene
  • Drama na lodi u Vraného nad Vltavou: Muž napadl cestující a ujel s plavidlem

    Muž u Vraného nad Vltavou u Prahy v neděli podle policie napadl cestující na lodi, s plavidlem ujel a následně uvízl u pražského Radotína. Tam jej pak policisté zadrželi. Napadení utrpěli lehká poranění, řekli policejní mluvčí Michaela Richterová a mluvčí středočeské záchranné služby Marek Hylebrant. Na případ upozornil server Novinky.cz

    Policisté přijali oznámení o napadení lidí na lodi po 18:00. Skupinka několika lidí plula na lodi, jeden z nich pak napadl podle dosavadních informací ostatní. „Ti vyskákali do Vltavy,“ uvedla policejní mluvčí. „Tři lehce zraněné jsme převezli do pražských nemocnic,“ doplnil Hylebrant.

    Na zásahu, který předcházel zadržení muže s lodí, se podílel policejní vrtulník, hasiči i městská policie. Podle Richterové zatím není z ničeho obviněný a další informace k případu budou v pondělí.

    Zdroj: ČTK



    Nepřehlédněte