Energie chce další body, v cestě ale stojí lídr extraligové tabulky

21.11.2021
Roman Kořinek

Druhé domácí utkání v řadě čeká dnes odpoledne hokejisty Karlových Varů. Po značně vydařeném pátečním střetnutí s Pardubicemi, které Západočeši vyhráli 4:1, hostí v KV Aréně Oceláře z Třince. Těm aktuálně patří první příčka tabulky a jedná se o velmi silného soupeře.

Oceláři z Třince patří i v letošní sezoně k nejlepším celkům soutěže a jsou jedním z vážných kandidátů na extraligový titul. V tabulce mají pětibodový náskok na druhý Hradec a hrají ve velké pohodě.

„Čeká nás asi nejkvalitnější tým extraligy, velmi organizovaný tým s velkou ofenzivní kvalitou. Bude to asi nejtěžší zkouška na domácím hřišti,“ říká asistent hlavního kouče Energie Tomáš Mariška.

Ten si velmi pochvalovat výkon svých svěřenců v pátečním utkání s Pardubicemi, kde Karlovy Vary kralovaly na ledě a soupeři nedaly moc šancí na úspěch. Tým podal kolektivní výkon a velmi dobře zachytal i Vladislav Habal.

„Budeme se snažit navázat na ten poslední výkon proti Pardubicím, který byl týmový, obětavý, hráči se drželi našeho systému a dokázali si, že můžou bojovat proti každému. V domácím prostředí, před našimi fanoušky, uděláme vše pro to, abychom byli co nejlepším soupeřem Třince a abychom se porvali o každý bod,“ dodává asistent trenéra.

Utkání mezi Energií Karlovy Vary a Oceláři z Třince se hraje dnes od půl čtvrté odpoledne v již zmiňované KV Aréně. Pro vstup na utkání platí aktuální epidemiologická opatření a vedení klubu žádá všechny fanoušky, aby je dodržovali.

Zdroj: vz/hokejkv

 Nepřehlédněte