Energie hostí liberecké tygry a chce urvat domácí vítězný hattrick

14.9.2021
Roman Kořinek

Bitva to ale podle asistenta hlavního kouče Energie Tomáš Marišky nebude jednoduchá. Mužstvo Liberce si v loňské sezoně zahrálo extraligové finále, kde sice padlo s Třincem, ale nejvyšší cíle a touhu po extraligovém titulu má letos o to větší.

„Liberec je jeden z top klubů, který má každým rokem ty nejvyšší ambice. Síla jeho kádru je neskutečná, mají výborně organizovanou hru,“ říká Tomáš Mariška.

Jeho tým ale může stavět na povedené přípravě i startu do nového ročníku. Energie má zatím šest bodů a další tři chce přidat dnes večer. Liberec uspěl v prvním kole proti Hradci Králové a v neděli padl po samostatných nájezdech v Litvínově. Dnes se ale začíná opět za stavu 0:0.

„Nemáme se čeho obávat. Povedl se nám vstup do soutěže, hrajeme dobře a věříme si. Pokud navážeme na výkony s Brnem a Vítkovicemi, tak věřím, že porazíme i Liberec,“ doplňuje asistent hlavního kouče Energie a dodává: „Hrajeme velmi týmově a obětavě. Bojujeme jeden za druhého a dodržujeme systém, který jsme si nastavili. Když v tom budeme pokračovat, jsme přesvědčeni, že se můžeme měřit úplně s každým.“

Utkání mezi Energií Karlovy Vary a Libercem se hraje v karlovarské KV Aréně dnes od 17:30 hodin a fanoušci jsou samozřejmě na tento duel srdečně zváni.

Zdroj: vz

 Nepřehlédněte