FMX Gladiator Games se blíží! Adrenalinová zábava i premiérové triky špičkových jezdců již 4. listopadu v O2 areně

17.10.2017
Redakce
Komerční sdělení

Čeští i světoví jezdci předvedou to nejlepší ze svého rejstříku dechberoucích triků a vzduchem létající motocykly, skútry či buggyny, umocněné živou hudbou i hvězdným moderováním Leoše Mareše ještě podpoří elektrizující atmosféru celé show.  4. listopadu se tak Praha může těšit na FMX zážitek i podívanou světové úrovně.

 FMX Gladiator Games, nejstarší freestyle motokrosová akce v Evropě, vstupuje do svého 17. ročníku, a již tradičně nabídne to nejlepší ze světa freestyle motokrosu. 4. listopadu se tak mohou diváci těšit na nejzářivější FMX hvězdy současnosti, jako jsou čeští jezdci Libor Podmol, Filip Podmol, Petr Pilát nebo Martin Koreň. Ze světových jezdců se na akci představí například Daniel Bodin, Jason Cesco, Jamie Squibb, Brice Izzo, Julien Mannon, a dokonce, přesně po 17letech, se do Prahy vrátí i Edgar Torronteras, který byl v roce 2000 přímo u startu FMX Gladiator Games!

FOTO: FMX Gladiator Games se blíží! Adrenalinová zábava i premiérové triky špičkových jezdců již 4. listopadu v O2 areně

FMX Gladiator Games se blíží! Adrenalinová zábava i premiérové triky špičkových jezdců již 4. listopadu v O2 areně - FMX GLADIATOR GAMES_9FMX Gladiator Games se blíží! Adrenalinová zábava i premiérové triky špičkových jezdců již 4. listopadu v O2 areně - FMX GLADIATOR GAMES_7FMX Gladiator Games se blíží! Adrenalinová zábava i premiérové triky špičkových jezdců již 4. listopadu v O2 areně - FMX GLADIATOR GAMES_6FMX Gladiator Games se blíží! Adrenalinová zábava i premiérové triky špičkových jezdců již 4. listopadu v O2 areně - FMX GLADIATOR GAMES_2

Jednotliví závodníci předvedou ty nejzajímavější a nejriskantnější triky ze svého rejstříku a diváci si užijí dokonce i zbrusu nové triky ve světové premiéře. FMX Gladiator Games tak nabídnou například zcela nový trik Libora Podmola, na který již aktuálně trénuje na speciálně konstruované rampě a ani ostatní hvězdy show, jako například Filip Podmol, nezůstanou pozadu.

„Každý ročník byl v něčem unikátní a v Praze se vždy odehrálo něco výjimečného. Ať už šlo o salto na motocyklu Harley-Davidson, či nekonečné jezdecké “vláčky”, nebo skoky různých strojů najednou. A ani letošní ročník nebude výjimkou. Diváci se mohou těšit na ty nejlepší jezdce, kteří se opět chystají předvést jedinečné triky, posunout hranici možností FMX světa a dokázat, že kde je vůle a odhodlání podpořené hodinami tréningu, nic není nemožné,“ říká Marek Rejman, zakladatel a organizátor FMX Gladiator Games.

17. ročník největšího freestyle motokrosového svátku proběhne tak podle všeho ve velkém stylu a opět posune tuto jedinečnou show výše. FMX Gladiator Games v letošním roce nabídnou divákům rovněž pohled do zákulisí celé show, kdy budou mít možnost, před samotným startem akce, prozkoumat například nájezdové rampy, nahlédnout do zákulisí nebo se setkat přímo s jezdci.

FMX Gladiator Games vypuknou 4.11. v O2 areně již v 17:30 a vstupenky je možné zakoupit už nyní v předprodejní síti Ticketportal.cz.Nepřehlédněte